kto wam się podoba?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

A mi się podoba Monica Beluci (jak bym była facetem, to pewnie bym za nią szalała :lol: ), Natalie Portman, Keira Knightley, Angelina Jolie. B.Bardot jak była młoda, to też była atrakcyjna, choć i teraz jest niczego sobie.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Vlada Roslyakova, Amy Lee, Mary Kate i Ashley Olsen, Sarah Michelle Gellar. I na pewno jeszcze parę lasek, o których teraz zapomniałam.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

No, skoro już piszemy o znanych osobistościach to ja od siebie dodam, że bardzo podobają mi się typy urody Liv Tyler, Tildy Swinton i Drew Barrymore :)
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja niby jestem hetero i moim ideałem jest Depp, ale Catherine Zeta-Jones spod kołdry bym nie wyrzuciła :wink:
Ostatnio zmieniony 26 sie 2008, 16:50 przez dziwożona, łącznie zmieniany 1 raz.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

dziwożona pisze:Ja niby jestem hetero i moim ideałem jest Deep, ale Catherine Zeta-Jones spod kołdry bym nie wyrzuciła :wink:
Ja niby nie jestem hetero, ale Deppowi (masz mały błąd w pisowni ;) ) pozwoliłabym na łóżku poleżeć. :mrgreen:
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Nie protestowałabym wcale, gdyby w moim pokoju zdrzemnęli się:
- Bruce Lee (jemu nawet pozwoliłabym dotknąć komputera :P),
- Toshiro Mifune,
- Susumu Terajima,
- Tatsuya Fuji,
- Krzysztof Klenczon.
Z kobiet... *myśli* Hmmm... :roll: :roll: Jakbym tak miała koniecznie wybrać typ urody... Hmmmm... Suzi Quatro :D
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

A z mężczyzn podobają mi się aktorzy: Ben Whishaw, James McAvoy (choć obaj są dość niscy, ale mają w sobie to "coś") :kocha: , Colin Firth. Polscy: Michał Żebrowski, Tomasz Karolak :rozowe:
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

A ja na chwilę powrócę do kobiet, gdyż właśnie odkryłam, że podoba mi się Portia de Rossi :mrgreen:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Ola eR
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:44
Lokalizacja: Cala Polska i okolice

Post autor: Ola eR »

Johny Depp ma mistrzowska mimike za ktora go uwielbiam jako aktora. Chetnie bym sobie z nim porozmawiala prywatnie, zeby sprawdzic, czy jak nie gra tez robi takie cuda z oczami i reszta twarzy. (Scena koncowa "Sweeney Todd", albo cali "Piraci z Karaibow" - z reszta, tu cala obsada glowna mi sie podoba wizualnie, lacznie z Barbossa :P)
To chyba tak z "typow urody". Angelina Joli jako Lara Croft albo Pani Smith i jedna, jedyna scena z "Oficerow" z Malaszynskim, jak jest ubrany czarno - przeciwkulowo i jakies takie swiatlo, usmiech, pistolet, w sumie wyszlo fajnie.
Jean Reno, facet jest obrzydliwy, ale ma "cos" w sobie.

Poza tym Adrian R., ale jego nie znacie :P
Człowiek musi czasem chorować. Chociażby po to, żeby poczytać. (Hagiwara Sakutaro)
...
"Polamane kwiaty, ktore zyja samotnie"
...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ola eR pisze:Jean Reno, facet jest obrzydliwy, ale ma "cos" w sobie.
A propos "cosiów" - diablo-liso-demoniczność u Vincenta Cassela... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Agnieszka pisze:
Ola eR pisze:Jean Reno, facet jest obrzydliwy, ale ma "cos" w sobie.
A propos "cosiów" - diablo-liso-demoniczność u Vincenta Cassela... :mrgreen:
O taaak... :mrgreen: zgadzam się w 100%.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Odświeżam temacik.
Jeżeli chodzi o wygląd: chłop musi być chłopem. Żenadą dla mnie jest golenie pach czy nóg u faceta. Już nie mówiąc o starcie czasu poświęconej na takie bezcelowe czynności. Brody, owszem byle były długie :) Podobają mi się też tatuaże i piercingi.
Jeżeli chodzi o sławne osoby, to atrakcyjnym jest Matt Heafy, Zak Tell i Ryan Gosling (ach, ta mimika w Fanatyku!).
Jeżeli idzie o charakter to preferuję introwertyków o podobnych zainteresowaniach. Nie mogłabym słuchać peplaniny o niczym. Człowiek potrzebuje odrobinki samotności, kontemplacji i życzyłabym sobie żeby on to rozumiał. Fajnie byłoby gdyby lubił piesze wycieczki i nie narzekał na polowe warunki, niewygodny nocleg i brak prysznica.
Do tego jakby nie palił i nie upijał się to ach! :serce:

Kobiety lubię gdy są silne i zaradne. Odpowiada mi typ urody Gwen Stefani, Sophie Ellis-Bextor, Hillary Swank.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
MeInez
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2009, 10:24
Lokalizacja: 3city

Post autor: MeInez »

A ja z wyglądu wybieram mojego byłego, coś w deseń Jima Morrisona, ale tylko nie ten charakter, nie to podejście! Jakież to cholerstwo, że wyglądu nie da się zgrać z resztą.
Niczyja facjata nie zrobi na mnie takiego wrażenia jak ta i chyba lepszej nie znajdę.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

nightmare pisze:Odświeżam temacik.
Jeżeli chodzi o wygląd: chłop musi być chłopem. Żenadą dla mnie jest golenie pach czy nóg u faceta. Już nie mówiąc o starcie czasu poświęconej na takie bezcelowe czynności. Brody, owszem byle były długie :) Podobają mi się też tatuaże i piercingi.
Jeżeli chodzi o sławne osoby, to atrakcyjnym jest Matt Heafy, Zak Tell i Ryan Gosling (ach, ta mimika w Fanatyku!).
Jeżeli idzie o charakter to preferuję introwertyków o podobnych zainteresowaniach. Nie mogłabym słuchać peplaniny o niczym. Człowiek potrzebuje odrobinki samotności, kontemplacji i życzyłabym sobie żeby on to rozumiał. Fajnie byłoby gdyby lubił piesze wycieczki i nie narzekał na polowe warunki, niewygodny nocleg i brak prysznica.
Do tego jakby nie palił i nie upijał się to ach! :serce:

Kobiety lubię gdy są silne i zaradne. Odpowiada mi typ urody Gwen Stefani, Sophie Ellis-Bextor, Hillary Swank.
W odświeżonym temaciku :P zgadzam się co do męskich pach i nóg, ale na Boga, nie znam tych znanych (sławnych) : Matt Heafy, Zak Tell i Ryan Gosling. Czy to też żenada? Czym oni sławni?
Tych kobiet:Gwen Stefani, Sophie Ellis-Bextor, Hillary Swank też nie znam. Ja wiem, że z innego pokolenia jestem i że do google wystarczy wrzucić... Ale powiedzcie, że to wyjątkowe osobowości, a nie jakieś elektrody, please!
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Artemis przykro mi ale Hillary Swank to chyba nawet Oskara dostała
ODPOWIEDZ