Co ja tutaj robię?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Rojza Genendel
pAStereczka
Posty: 22
Rejestracja: 27 cze 2008, 21:31
Lokalizacja: Smocze Miasto
Kontakt:

Co ja tutaj robię?

Post autor: Rojza Genendel »

Ponieważ kilka razy zadawano mi pytanie, co jako kobieta heteroseksualna robię na tym forum- postanowiłam raz na zawsze odpowiedzieć publicznie :-)
Każdemu wolno się zastanawiać i każdemu wolno zapytać. A ja chętnie odpowiem, że moje relacje z prawie każdym, poza moim facetem, są aseksualne. A więc czemu nie szukać nowych znajomych także i tu? Nie mam uprzedzeń ani klapek na oczach. I nie gryzę ani nie gwałcę :-)
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Re: Co ja tutaj robię?

Post autor: arin »

Rojza Genendel pisze:I nie gryzę ani nie gwałcę :-)
Jasne, ostatnio moja koleżanka mówiła to samo i wyszedłem od niej cały pogryziony :shock: To jest chyba jakiś chwyt reklamowy :D Każdy ma jakieś uprzedzenia, niekoniecznie akurat dotyczące seksualności :P

Własciwie ja już nie wiem czy jestem hetero czy ASem, już tyle usłyszałem że sie zgubiłem, ciężko mi powiedzieć. Wstąpiłem tu chyba przede wszystkim by dowiedzieć sie czegoś nowego i porozmawiać z ASami.
Przyznaje, że gdy tu przychodziłem to miałem pewne wątpliwości czy ludzie deklarujący się jako ASy są do końca zdrowi. Teraz mogę stwierdzić, że nie tylko są w pełni zdrowi, ale nawet lepsi niż większość moich znajomych.
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Arin! To kobiety gryzą?! Ojojoj! :D
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

moje relacje z prawie każdym, poza moim facetem, są aseksualne
Hmm, więc co w tym niezwykłego? Gdyby relacje z każdym były seksualne to planeta by się rozleciała od orgii xD Więc nie rozumiem w czym rzecz, przecież as to ktoś kto z NIKIM tego nie chce...
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Ogrzyczka - w tym wszystkim chodzi o to że kobiety GrYzĄ!!!

Pzdr,

Zixx
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Nie gryzą, tylko lubią sobie popodgryzać, a to jest mała różnica :lol2: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

A ja tak lubię czasem zębami po tętnicy przejechać...
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

dziwożona pisze:A ja tak lubię czasem zębami po tętnicy przejechać...
Masz w sobie coś z wampira... :D
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Przypomniało mi się, że też kiedyś pogryzłam dwóch kolesiów :mrgreen: - jednego w szyję a drugiego w ramię. Ale było to dawno temu, chodziłam wtedy do liceum.

Dzisiaj już nie gryzę. :aniol:

Arin, widocznie dziewczyny w pewnym wieku tak mają, a później z tego wyrastają ( przynajmniej niektóre).
Quirkyalone
ODPOWIEDZ