Moje dziecko

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy (kiedy to będzie możliwe, a napewno niedługo będzie) chciał(a)byś mieć dziecko posiadające w 100%-ach Twoje geny?

Tak
8
14%
Wprowadził(a)bym pewne modyfikacje (jeśli to możliwe)
11
19%
Nie wiem
3
5%
To zależy
5
8%
Nie
32
54%
 
Liczba głosów: 59

Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

-viki- pisze:(...) O samotnych ojcach wcale nie mówili. Może im nie pozwalają w ogóle? Nie mówili, jakby tematu nie było.
Jesli o to chodzi to ja osobiscie bym sie po prostu bal podjac takie wyzwanie.
Jakos taki stereotyp sie przyjal ze niepasuje zeby facet samotny adoptowal dziecko--nie wiem czy wogole mozna.nie zastanawialem sie---od razu bowiem nasuwaja sie podejrzenia o jakies zle/zboczone zamiary wobec dziecka.
Dzisiaj przeciez zwykla kapiel moze byc uznana za pedofilie.

Nie ja bym sie tego nie podjal--za duzo strachu i obaw zeby nie byc o cos posadzonym.
Zreszta sam sie zastanawiam :roll: czy bylbym za mozliwoscia adopcji dziecka przez faceta....chyba nie :roll:
Awatar użytkownika
-viki-
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 3 paź 2008, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: -viki- »

No właśnie. Zgadza się. Od razu podejrzenia. A taki facet, zeby najświętszy był, to też musiałby się czuć okropnie, pod presją niemal konieczności stałego udowadniania (w jaki sposób ?), że żaden zbok z niego. Do bani taka sytuacja.
asior
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 13 kwie 2008, 20:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

czemu nie

Post autor: asior »

Kompletnie nie rozumiem tych wątpliwości, nawet na tej stronie.
Ja bardzo chciałbym mieć dzieci, nie muszą nawet kropka w kropkę odziedziczyć wszystkich moich wad i zalet. Ważne abym pomógł im być szczęśliwymi. To dopiero wyzwanie i cel....
ODPOWIEDZ