[Miłość czy zauroczenie] Problem uczuciowy...

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

[Miłość czy zauroczenie] Problem uczuciowy...

Post autor: arin »

Witam po dłuższej nieobecności.
Chcę zarazem ją sobie usprawiedliwić... dziewczyną, w sensie koleżanki.

Na początku września poznałem dziewczynę, która obecnie chodzi do mojej klasy. Już od początku było między nami dobrze, lubimy się w dalszym ciągu, jednak ona zaczyna mi sie podobać coraz bardziej. Problem jest taki, że ja nigdy nie byłem zakochany (jedynie zauroczony) i boje sie że ją zranie gdy okaże się zupełnie co innego. Kolejny problem jest taki, że ona jest ekstrawertyczką (chyba dobrze odmieniłem), ja natomiast introwertykiem. Ale spokojnie, to nie koniec problemów. W sobote wyszedłem z kumplem zapić smutki (on rozstał się z dziewczyną) z zamiarem kompletnego zalania się. Plan sie udał, jednak gdy kumpel przysypiał na bladzie przy barze to ja siedząc koło niego pisałem smsy do tej dziewczyny że mi sie bardzo podoba. Omówiliśmy to na smsami i powiedziała że mówiłem tak dlatego że piłem i zignoruje to.
Chce z nią jutro porozmawiać w szkole, ale nie wiem co powiedzieć. Z jednej strony bardzo mi sie podoba i bardzo długo już myśle "o nas", z drugiej nie jestem przekonany i czy "żywa" kobieta może wytrzymać ze spokojnym facetem. a zapewne dałbym rade, bo lubie robić wiele rzeczy, rozmawiać z ludźmi, ale już dla przykładu żadnych imprez nie lubie, o zgrupowaniach nie mówiąc. Nie lubie też zwracać na siebie uwagi, a ona dokładnie odwrotnie.
Nie wiem co mam robić, co byście zrobili na moim miejscu? Powiedzieć jej co czuje czy lepiej przeboleć to?
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

arin pisze:Nie wiem co mam robić, co byście zrobili na moim miejscu? Powiedzieć jej co czuje czy lepiej przeboleć to?
Skoro masz tu opcje 'zrobić coś' i 'nie robić nic', to zastanów się, czego możesz potem bardziej żałować :mrgreen:
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Robiłem już sobie analize za i przeciw. Niby wiecej jest przeciw, ale z drugiej strony ciężko powiedzieć 'za' czy 'przeciw' jest silniejsze i czy to faktycznie sie opłaca...

I zdecydowałem sie przyjąć strategie defensywną. Powiem jej co czuje i poczekam na jej reakcje, jeśli nie będzie zachwycona lub neutralna to poprostu nic więcej nie powiem na ten temat, a jeśli pozytywna to będzie znaczyć że może nam sie udać i warto spróbować.

Zdam raport dzisiaj jak mi poszło.
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
julka233
pASibrzuch
Posty: 200
Rejestracja: 18 sty 2008, 18:45
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: julka233 »

...
Ostatnio zmieniony 9 paź 2009, 00:42 przez julka233, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Nie było mnie troche, bo bardzo wiele sie działo, raz lepiej raz gorzej... ale od początku...

Powiedziałem jej i... nie uwierzyła mi. Niby wszystko dosć normalne, gdyby nie fakt że tak to oschle potraktował,a że juz sie bardziej nie dało :? Tak więc uważałem że wszystko skończone, ale koleżanka z klasy wiedziała co sie święci i nie dała za wygraną :P namawiała mnie żebym próbował dalej, że ona troche przeszła itd. No to próbowałem raz, drugi, ale miała jakieś gorsze dni i nic mi z tego nie wychodzło. Poza tym mieliśmy pare zatargów, ale jakies 30 minut temu wyjśniliśmy sobie wszystko... właściwie to chyba jej troche zależy, ale ja bym sobie wielkich szans nie robił... narazie próbuje, ale jeszcze jeden taki wybryk jak ostatnio zrobi i KONIEC
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
ODPOWIEDZ