Zbyt mało mężczyzn As-ami

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Piorun pisze:Niestety życie to nie je bajka :|
I całe szczęście. :diabel:
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Ciężko to wszystko wytłumaczyć bez talentu literackiego... powinienem zacytować cały rozdział z "Loner Manifesto", ale jakoś się postaram.

Nie chodzi mi o życie na odległość - chodzi o kompatybilność osobowości i gustów (ubiór, muzyka, podejście do życia)
O nie męczenie się swoją obecnością dokładnie.

Zupełnie nie przeszkadza mi towarzystwo introwertyków - nie jestem za to w stanie wytrzymać w towarzystwie osób którym się gęba nie zamyka, które stale potrzebują kontaktu (odpukać fizycznego), "wyrażania emocji" które tak na prawdę jest dzieleniem się plotkami, które muszą otaczać się dziesiątkami znajomków, które są za głośne itp.
Konieczność interakcji z ekstrawertykami, a nawet sama ich obecność męczy mnie - wtedy by odpocząć potrzebuję samotności.

Z drugiej strony towarzystwo osoby "kompatybilnej" nie przeszkadzało by mi jakoś szczególnie - więc wspólne zamieszkiwanie to nie problem.
(Z resztą gdyby to był problem, nigdy z nikim nie mógł bym podróżować)
Awatar użytkownika
-viki-
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 3 paź 2008, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: -viki- »

Piorun. Myślę z tego wszystkiego, że ty fajny gość jesteś i bardzo interesujący. To tylko kwestia przypadku, żebyś się "potknął" o tę "kompatybilną". Myślę, że osobowość masz bardzo ciekawą , a nawet facynującą i kiedyś ktoś to odkryje i się w tobie zakocha na zabój, zabój. Zobaczysz ! A, ze ja jestem prorokiem, to wiedz, że się to spełni.
Na serio jestem prorokiem, tylko, że rzadko, poza moją kontrolą, lecz jesli, to 100% trafności. Własnie mnie taka myśl przeszła (w rozpoznawalny prze mnie sposób) na twój temat i zobaczysz , że tak się stanie. Jeszcze nigdy nie chybiłam.
asex
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:32
Lokalizacja: Londyn

Post autor: asex »

-viki-
A widzisz cos o mnie, jakies proroctwo znaczy ?
Czy moja luba tez na horyzoncie juz widoczna, czy to tylko kolejna fatamorgana?
::ASex::
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Na temat tego, czy i dlaczego która płeć przeważa ilościowo wśród asów była już kiedyś ( dawno temu :D ) ciekawa rozmowa na forum :
http://asexuality.org/pl/viewtopic.php?t=184

Ale starocia wygrzebałam, no nie?
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

urtika pisze:Ale starocia wygrzebałam, no nie?
Jejku! Ale to było daaaaawnoooo temu!
Temat tematem, ale ciekawi mnie gdzie się podziali ci wszyscy ludzie, dawni bywalcy?
.
..
...
....
.....
Nasze Forum jest jak pociąg... na różnych stacja podróżni wsiadają i wysiadają z niego... Ja nim jeżdżę już około 7 miesięcy, bardzo mi się to podoba, tym bardziej że podróżuję w wyjątkowo sympatycznym towarzystwie :D A... chyba znajdę sobie jakiś tekturowy kartonik, rozbiję własne M1 i zostanę tu na dłużej ;) Obiecuję, że nie będę zakłócał spokoju podróżnych, to może Panie Konduktorki 8) nie będą robiły problemów :D

Pozdrawiam,

Zixx
Musisz zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie: "Co pragniesz w życiu robić... i zwyczajnie zacznij to robić..."
Awatar użytkownika
weronaki
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:19
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: weronaki »

a ja właśnie jestem takim kims kto sobie kiedyś wsiadł do tego pociągu, a potem , aaaaaa poooootem zaliczył kilka dłuuuugich przystanków po drodze.
Awatar użytkownika
weronaki
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:19
Lokalizacja: stąd nie widać

Post autor: weronaki »

i do tego zauważyłam ,że tylko ja cierpię na bezsenność

Bardzo proszę, nie pisz posta pod postem, tylko używaj opcji "Zmień". Agnieszka
Rj
ASiołek
Posty: 88
Rejestracja: 5 sty 2008, 18:52

Post autor: Rj »

ja tez chce mieszkac na przyrodzie
nie lubie miast i zycia w tlumie cywilizacji gdzxie nie mozna sie wyszalec a jedyna rozrywka pseudo rozrywka sa tylko knajpy oraz kina na zachodni styl
Ja chce dawne czasy przyrode odludzie bezppieczne miejsce gdzie nie znajde na ulicy strzykawek i innych :? ale nie powiem czego poniewz to obrzydliwe.
Rj
ASiołek
Posty: 88
Rejestracja: 5 sty 2008, 18:52

Post autor: Rj »

urtika pisze:Na temat tego, czy i dlaczego która płeć przeważa ilościowo wśród asów była już kiedyś ( dawno temu :D ) ciekawa rozmowa na forum :
http://asexuality.org/pl/viewtopic.php?t=184
czytalem jakies to wszystko puste. samcy geny zdobywie partnerek co za bzdura. jestesmy rozumnymi i to jest zaleta ze mozemy hamowac popedy. jesli ktos tlumaczy sie ze ma wiele partnerek (wiadomo ) instynkt to powinien sie chyba leczyc.

Bardzo proszę, nie pisz posta pod postem, tylko używaj opcji "Zmień". Agnieszka
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

lygrys pisze:wiekszosć kobiet uważa ze facet ma 100% kontrole nad erekcją
lygrys pisze:zaraz dojdzie do gwałtu bo facet oczywiscie nie umie sie pochamować
Aha, czyli 100% kontroli nad reakcjami ciała, ale brak kontroli nad sobą.. Może myśli tak większość kobiet, które Ty znasz. Bo na pewno nie ogólna większość :-o
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

lygrys pisze:Gizmo - nad erekcja nie zawsze mamy 100% kontroli
ale nadtym co z tą erecja zrobimy juz tak
Poważnie?.. :P Jeez. Ja WIEM o tym. Z Twojego posta wynikało, że uważasz, iż większość kobiet myśli zupełnie inaczej. Z czym się nie zgadzam.. :lol:
lygrys pisze:ps. to znaczy ze nie obawiasz sie spotkana z asami płci brzydkiej ?

LOL :mrgreen:
Awatar użytkownika
lossuperktos
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 6 sty 2008, 23:12
Lokalizacja: katow(okol)ice

Post autor: lossuperktos »

a może to nie kwestia płci, po prostu większość asów, niezależnie od płci nie jest w stanie się jeszcze okreśłić, sam całkiem niedawno odkryłem takie słowo jak aseksualizm więc drogie panie: bez paniki :D... chyba jest 1:1
wiatr
harnAS
Posty: 122
Rejestracja: 19 sty 2009, 14:04

Post autor: wiatr »

określiłem się już dawno, tylko długo nie wiedziałem ze to się tak nazywa :)
Awatar użytkownika
adam
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 8 sie 2009, 21:25
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: adam »

Jest ich napewno sporo tylko boja sie przyznac przed samym soba wydaje mi sie ze wynika to z narzuconego modelu faceta pozdrawiam
ODPOWIEDZ