Wykształcenie

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Jakie jest Twoje wykształcenie?

1 - podstawowe
7
4%
2 - zawodowe
3
2%
3 - śrdenie
67
39%
4 - wyższe
97
56%
 
Liczba głosów: 174

cynn
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 30 gru 2008, 00:20
Lokalizacja: silesia

Post autor: cynn »

pracuję na średnie, chcę wyższe, tylko nie mam pomysłu na studia, jedyny pomysł to Kraków!
nina
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2008, 16:26
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: nina »

wyższe mam i bujam się ciągle na jakichś podyplomówkach

ssssstrASsznie mi się się tam spodobało, planuję kolejne a może jakiś doktoracik jak bóg da


nie wiem


oczywiście pracuję, żeby nie było, że to tylko sposób na nudę ;P
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Jedna z moich profesorek na podyplomówce powiadała, że najlepszą kuracją odmładzajacą jest zrobienie kolejnych studiów. :mrgreen:
A studiowanie ma również ten plus, że oprócz zdobycia dodatkowych kwalifikacji, na idiotyczne pytania dlaczego nie ma się faceta/kiedy wychodzi się za mąż itp. można odpowiedzieć, że aktualnie zupełnie nie ma na to czasu, gdyż po powrocie z pracy trzeba zakuwać do egzaminów, pisać rózne prace na zaliczenie a weekendy spędza się na uczelni i w związku z tym nie ma czasu, żeby latać na randki i zawracać sobie głowę facetami.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Postanowiłam się odmłodzić, dlatego wracam na studia. Na pohybel tym wszystkim, którzy mają mnie za tłuczka pancernego.
No i poczuję się młodsza...
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
lossuperktos
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 6 sty 2008, 23:12
Lokalizacja: katow(okol)ice

Post autor: lossuperktos »

a mnie już nosi, w czerwcu mam sie bronic, mam 3 strony (z czego moj promotor wyrzuci jutro pewnie dwie :D ) i ogólnie nie wygląda to najlepiej.
dopisuje sie do stwierdzenia ze wykształcenie w polsce zupełnie nic nie daje (toteż robie je jedynie dla własnej satysfakcji), żeby dobrze zarazbiać 3ba po prostu być w czymś dobrym, niezależnie od tego czy jest się kucharzem, piekarzem czy dyrektorem...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

lossuperktos pisze:dopisuje sie do stwierdzenia ze wykształcenie w polsce zupełnie nic nie daje (toteż robie je jedynie dla własnej satysfakcji)
Czy ja wiem - moje wykształcenie umożliwiło mi zrobienie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, bez których nie mogłabym prowadzić działalności, którą prowadzę :P

Ostatnio zastanawiałam się nad jakimś kolejnym kierunkiem studiów, ale po pierwsze nie mogę się zdecydować (chciałabym co najmniej pięć rzeczy studiować), a po drugie nie wiem, czy chciałoby mi się aż tyle uczyć (wystarczy, że muszę wciąż na okrągło przyswajać zmieniające się jak w kalejdoskopie ustawy podatkowe). :roll:
Libra

Post autor: Libra »

Średnie.
Studiowałam prawie przez rok(zrezygnowałam na tydzień przed ostatnim zjazdem II semestru): ale był to kierunek na który właściwie trafiłam przypadkiem, fatalnie się tam czułam, dodatkowo wrażenie, że tam nie pasuję potęgowali koledzy z roku, w 90 % ludzie z pasją i powołaniem do tego kierunku, ). Gdy to rzuciłam wszyscy mieli mi to za złe, a ja? Odżyłam. I co ciekawe: straszliwe bóle żołądka które utrudniały mi funkcjonowanie skończyły się wraz z moją karierą studentki :P

W tym roku jednak składam papierzyska... nie bardzo wiem na co się zdecydować, ale tym razem chcę to przemyśleć wzdłuż, wszerz, tam, i z powrotem aby nie było takich cyrków jak na poprzednim kierunku.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Studiuję anglistykę na drugim roku. Bardzo mi się podoba głównie ze względu na specjalizację kulturową. Łączę przyjemne z pożytecznym. Po licencjacie magisterka. Później doktorat i hop na uczelnię :)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Van
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 14 mar 2009, 20:21
Lokalizacja: ten chaos ?
Kontakt:

Post autor: Van »

Średnie. Studiuję.
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Studiuję na drugim roku, ale niedługo rzucam to w cholerę. Zrobię sobie rok przerwy, po którym dopiero zdecyduję, czy studia są mi do czegokolwiek potrzebne, zwłaszcza że przez te trzy semestry prawie niczego się nie nauczyłem. Jeżeli wrócę na studia, to raczej nie w Polsce.
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Od 24 kwietnia mam wykształcenie średnie, teraz trzeba będzie powalczyć o maturę i o wyższe :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

A co chcesz studiować?
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Lalaith
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 5 kwie 2009, 01:42

Post autor: Lalaith »

Już 3 rok pracuję nad wyższym. Ale im dalej tym bardziej się zastanawiam nad rzuceniem tego wszystkiego w diabły. Nauka kodeksów na pamięć nie jest dla mnie zbyt fascynująca :?
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Pocieszaj się wizją potencjalnych zysków jakie wyniesiesz po ukończeniu studiów :)

Prawo? Administracja?
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Lalaith
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 5 kwie 2009, 01:42

Post autor: Lalaith »

Studiuję prawo.
Co do zysków to zróbmy nacisk na słowo "potencjalne". Bo tylko takie mi się one obecnie wydają, kiedy dostanie się na aplikację graniczy z cudem.
ODPOWIEDZ