Tomus Lca.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Tomus Lca.

Post autor: kot »

Witam , jestem wzglednie mlody mam 32 lata .pracuje i chwilami niepracuje , studiuje zaocznie . Pozdrawiam wszstkich .Czasmi będe sie odzywał na forum . PA :idea:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Tomus Lca.

Post autor: kot »

kosmitka pisze:trochę szkoda, że tak mało napisales o sobie...ale mimo wszystko witam Cie serdecznie i cieszę się, że wreszcie będę pierwsza :rozowe:
Wiitam Cię takze . co ja moge ci wiecej napisac .Czuje sie aseksualny i jednoicześnie samotny , ale sie ciesze , że trafilem na to forum . Od dawna na nie zaglądalem , ale dopiero teraz zdecydowałem sie na zalogowanie . Ja tea sie ciesze , ze wreszcie jestes pierwsza . :oops:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Tomus Lca.

Post autor: magellan »

hi kot :wink:

witam, no i :ciasto: .

(kosmitka? zapomnialas ciastka dla kota. :mrgreen: )

magellan :)
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Tomus Lca.

Post autor: kot »

Witam Pana . Dzięki za ciacho. Co tam ciekawego w Niemczech. bo u nas kwa , kwa , kwa (kaczki). Witam takze .
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Tomus Lca.

Post autor: Agnieszka »

Witaj kot i częstuj się ciastem :ciasto: :ciasto: :mrgreen:

Dyskusje ornitologiczne ciekawa sprawa, ale w świetle ostatnich wydarzeń (listy gończe za bezdomnymi itp.) lepiej chyba zapomnieć o ptaszynach :P
Ostatnio zmieniony 26 sie 2006, 22:09 przez Agnieszka, łącznie zmieniany 1 raz.
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Tomus Lca.

Post autor: magellan »

"pana?" :wink:

he he.. kaczki... :mrgreen: no - u nas to taka "gęś" rzadzi. :wink:

mag :)
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Tomus Lca.

Post autor: kot »

Dyskusje ornitologiczne to lepiej rzeczywiscie odlozyć na bok , bo to sliski temat . Witam Agnieszke , mam nadzieje , ze podyskutujemy nie raz na forum . dzieki za ciacho . przesylam ci swoje wypieki calusy(wirtualne) - Milego wieczoru .
Magelan , mowisz , ze u was geś rządzi to ciekawie bedzie , jak się kaczki z gęsią spotkaja , ciekawe co z tego wyjdzie . Będzie wesoło .
Salomea

Re: Tomus Lca.

Post autor: Salomea »

Trochę się zagapiłam, ale lepiej późno niż wcale, więc weź i ode mnie trochę ciasta :ciasto: :ciasto: :ciasto: mam nadzieję, że będzie dobre (no dobra przyznam się, że jest z cukierni, ale to nawet lepiej, moje byłoby nie do przełknięcia). :lol: :wink:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Tomus Lca.

Post autor: magellan »

cos innego?
hmmmm...
administratorzy! - potrzebujemy troche wiecej potraw na powitania: lody, torciki, cukierki, lizaki, pizza, hamburgery itd. ... jest ktos chetny na zakupy? :mrgreen:

cytat;

.."jak się kaczki z gęsią spotkaja , ciekawe co z tego wyjdzie . Będzie wesoło"..

o tak - przy takim spotkaniu to tylko jedno mozna bedzie zrobic:
"jajo zniesc"... :mrgreen:

magellan :wink:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Tomus Lca.

Post autor: kot »

Witam Salomee. Ciasto bylo wyśmienite .Sama słodycz , pychota . Przesylam swoje wypieki :ciasto: :ciasto: :ciasto: . no , ale jak chłop zrobi ciasto to sama wiesz i to do tego blondyn moze wyjsc zakalec . Nie chciałem kupowac , bo u mnie nie ma dobrych cukierni. Jak spróbujesz to sie odezwij, czy smakowało . Dzięki wielkie za słodycz. :medal:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Tomus Lca.

Post autor: kot »

kosmitka pisze:
magellan pisze: (kosmitka? zapomnialas ciastka dla kota. :mrgreen: )

magellan :)
nie zapomniałam. po prostu wolalabym go poczestować czym innym niz ciastem ;)
Czym to byś mnie poczęstowała ? - strasznie tajemnicze stwierdzenie, które bardzo mnie zaintrygowało ,bo ja to najchętniej Ciebie bym poczestował doskonalym ciastem i wysmienita kawą , a moze nawet jakąś kolacją . :oops: :oops: :oops: , zawsze musze cos niestosownego powiedzieć . SoRRY :lol:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Tomus Lca.

Post autor: Agnieszka »

Jak tak dalej pójdzie z tym ciastem, to staniemy się grupą aseksualnych kuleczek :P

A tak a propos - koty to chyba ryby lubią, a nie jakieś tam zwykłe ciasta? :P

Obrazek
Salomea

Re: Tomus Lca.

Post autor: Salomea »

kot pisze:Witam Salomee. Ciasto bylo wyśmienite .Sama słodycz , pychota . Przesylam swoje wypieki :ciasto: :ciasto: :ciasto: . no , ale jak chłop zrobi ciasto to sama wiesz i to do tego blondyn moze wyjsc zakalec . Nie chciałem kupowac , bo u mnie nie ma dobrych cukierni. Jak spróbujesz to sie odezwij, czy smakowało . Dzięki wielkie za słodycz. :medal:
Kocie ciężko było oderwać się od tego ciasta żeby odpisać, jest wspaniałe, nawet klawiaturę sobie nim pobrudziłam taki ze mnie ciastowy potwór, masz może przepis? :wink: :mrgreen:
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: Tomus Lca.

Post autor: marzyciel »

Czesc Kocie! :)
No ja tez troche pozno jestem w powitaniem, no ale mysle ze lepiej pozno niz wcale. ;)
Widze ze Agnieszka zaserwowala Ci wlasnie rybke, wiec dla odmiany pozwol ze ja poczestuje cie tradycyjnie ciasteczkiem: :ciasto: :)
Zauwaz ale ze nie jest to jakies tam zwykle ciasto (jak to okreslila Agnieszka) :wink:, tylko ze jest to najlepsza z niemieckich specjalnosci cukierniczych... osobiscie przeze mnie upieczona :mrgreen:
Pozdrawiam i zycze smacznego. :D
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Tomus Lca.

Post autor: kot »

Dzięki Agnieszka za wielką słodką rybkę , koty oczywiscie bardzo lubią rybki zwłaszcza z taką iloscia slodyczy :) :-o
Cieszę sie Samolea , że smakowało Ci moje ciasto , ale niestety przepis na te "pyszności" jest tajny i nie moge go ujawnic na ogólnodostepnym forum . :D :D .
Natomiast Marzycielowi dziekuje za wypieki niemieckich ciasteczek , byly przepyszne .
Dziękuje wszystkim za ciepłe przyjecie , postaram sie jak najczesciej brać udzial w dyskusjach na tym forum . [/img][/list]
ODPOWIEDZ