UWAGA ! DUŻY REPORTAŻ DO GW. SZUKAM CHĘTNYCH!

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Na początek zadajmy sobie jedno, zasadnicze pytanie... czy ten "Duży Format" już się ukazał? Czy ktoś może się orientuje?
Musisz zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie: "Co pragniesz w życiu robić... i zwyczajnie zacznij to robić..."
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Nie chcę zakładać nowego tematu, a zżera mnie ciekawość - czy ktoś z Was też dostał takie info na gg? :P :

Witam serdecznie, Jestem dziennikarzem i przygotowuję obecnie program o osobach lub par ( w których jedna strona jest oziębła), które nie odczuwają pociągu seksualnego. Jeśli uważasz, że seks jest w Twoim życiu zbędny, twój partner wypomina Ci oziębłość; uważasz zbliżenia z partnerem jedynie za „obowiązek małżeński” – bardzo proszę o kontakt. Jeśli jesteś samotna, bo uważasz, że mężczyźni pragną jedynie seksu – proszę o kontakt.W programie możemy zagwarantować anonimowość. Bardzo proszę o pomoc w realizacji programu. Zdaję sobie sprawę, iż jest to temat niezwykle trudny i intymny, ale jednak bardzo istotny. Z góry dziękuję za przychylność, Kontakt na e-maila: programtv.kowalska@gmail.com


EDIT: Dobra, już znalazłam temat założony w innej części forum :oops: Sorki za bałagan.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

I właśnie dlatego nie ma GG :diabel:
ODPOWIEDZ