o kurczĘ

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
fASh
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 mar 2009, 13:45

o kurczĘ

Post autor: fASh »

żee cześć
kurczędeęę
dziwnie tu... ale jestem...i Wy jesteście... więc jesteśmy
:/ szkoda, że nie moge Was dotknąć... byloby mi łatwiej
wahatever

jestem Sylwia
jestem aseksualna... choć sie zdarzal abstynt od asa


miło mi
i coś tam
Ostatnio zmieniony 9 mar 2009, 20:23 przez fASh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Witaj nam Sylwio na forum :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Tu dziwnie jest dopiero w tym tygodniu, wywieźli wszystkich do Krakowa, nikt się nie ostał. Nie ma nawet z kogo proszku zrobić :mrgreen: .
I ani próbuj skończyć na jednym poście :P
Może wypełzną aby Cię powitać...:mrgreen:
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
aparat
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2009, 21:06

Post autor: aparat »

Witamy :D ...i tak dziwnie tu nie jest ;)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Cześć Sylwia! :ciasto: dla Ciebie.
A na forum dziś pusto, bo deszczowa pogoda i pewnie wszyscy poszli spać. :mrgreen:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

urtika pisze: A na forum dziś pusto, bo deszczowa pogoda i pewnie wszyscy poszli spać. :mrgreen:
Mam inną teorię na ten temat :mrgreen: , ale to chyba do wątku pogodowego pójdę. To dezercja. Obławę trzeba zrobić. Posiłki potrzebne!

Cześć Sywia, :kawa: dla Ciebie do ciasta. Z cynamonem. Pycha!
Szukam już tego tuńczyka z Neptuna tydzień, jak znajdę, to też napiszę szczerze co o nim myślę :P
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Artemis, o tej godzinie Sylwi kawę proponujesz? Toż dziewczyna nie zaśnie, a żeby być piękną i młodą trzeba się przecież dobrze wysypiać. :wink: Lepsze chyba piwko :piwo: wieczorem, nie?
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Artemis sama pewnie na piwo poszła, a innych to by kawą poiła. A właśnie, to mi przypomina żeby sobie jakąś kawę przyrządzić, no ale u mnie godzina wcześniej.
A dla Sylwii pozdrowienia i oklaski na powitanie, żeby nie było że ja znów offtopicznie.
Jest taka stara serbska pieśń...
fASh
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 mar 2009, 13:45

Post autor: fASh »

jak ma ciocia urodziny to jej za kawe i ciastko dziękuję;
więc dziękuję
a jak mi ktoś stawia piwo to znaczy, że mnie nie zna (bo ja piwa nie pije)... i ma pecha bo mojego numeru tel i tak nie dostanie :D
ale urtika ma plus bo jej wirtualny browar nie smierdzi, a i pewnie tak jak ja numerów telefonu nie rozdaje :)

a to, że dziwnie to wcale nie o to, że pusto...właśnie o to, że nie pusto
pierwszy szok, że w ogóle, drugi , że aż tyle

ja tu dopiero kluczyk przekręcam... a myślałam, ze jestem sama na świecie :D:D:D
i to było takie na dzień dobry
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

A co pijasz? :wink: To ja to proponuję i się przyłączam. A żeby nie było, że ja tak na temat, to sobie poofftopuję, a co mi tam!
Przestańcie z tą kawą. Urtiko, poprzyj mnie, błagam. Kawa wypłukuje magnez z organizmu. Serca Wam staną, jak będziecie żłopać kawsko litrami.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

fASh pisze:jak ma ciocia urodziny to jej za kawe i ciastko dziękuję;
więc dziękuję
Ciocia ma urodziny co roku :) i w listopadzie wita kolejną wiosnę...Wyrazy wdzięczności przyjęte.
Dziwożono kawa :kawa: dla Sylwii wg urtikowego przepisu przyrządzona była, z kakao w środku. ("kakao" nadal się nie odmienia?) A jak mnie uczono wiele wiosen temu, w kakao magnez siedzi...
A co kolega za morzami pija to ja pojęcia nie mam...
Za to na dziś polecam krupnik :wino2: :wino2: :wino2: :wino2: :wino2: - stara polska receptura - akurat na taką pogodę... Urtiko, rozgrzeje nam organizm, nie?
Znaczy się Wam, bo ja już jestem po ...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
fASh
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 mar 2009, 13:45

Post autor: fASh »

ym
przez ciocie się i świątecznie i rodzinnie zrobiło;
niech więc będzie alkohol... ale taki babski- albo słodki albo kolorowy... u mnie ostro to tylko za granicą, a to ze strachu przed zemstą faraona
albo jakiejś innej świętej palmy

kawa ( ale kawa kawa, a nie kawa kakao) ma piękny zapach (i'm addicted to), kakao zato fajnie się nazwa... więc remis
a, krupnik bardzo owszem acz bez emocji :)
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

To i ja witam ale bez :ciasto: , bez :kawa: tylko z :woda:
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Artemido, "kakao" nadal się nie odmienia, dokładnie tak samo jak i "radio". Kto słucha radia, ten wie.
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Idealnym kompromisem w takiej sytuacji będzie kawa z likierem miodowym. Słodka i rozgrzeje podwójnie. Anglicy nawet mają nazwę dla tak przyrządzonej kawy: Drambuie Coffee. A jeśli się ją przed dolaniem likieru podgotuje a nie zaparzy, to podobno nie wypłucze magnezu z organizmu. :D
Quirkyalone
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Witaj fASh, ja nie częstuję ani ciastem, ani kawą, bo wszystko sama zjadłam i wypiłam. :diabel:
fASh pisze:szkoda, że nie moge Was dotknąć... byloby mi łatwiej
Ale niektórym z nas byłoby trudniej :P Mnie w każdym razie nie dotykaj, pretty please z wisienką on top. :P

Artemis, ryby i Neptuna szukaj w morzach i oceanach :mrgreen:
Tenarian pisze:Artemido, "kakao" nadal się nie odmienia, dokładnie tak samo jak i "radio". Kto słucha radia, ten wie.


Masz rację i jej nie masz. Kakao jest nieodmienne (no chyba że w języku potocznym można sobie kakaa nalać - jako rzecze prof. Bańko), natomiast radio od parunastu ładnych lat już się odmienia :P Chociaż pewnie dobrze wiesz, bo trochę ironią pachnie Twój tekst :p
ODPOWIEDZ