Witam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
abc
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 4 wrz 2006, 16:09

Witam

Post autor: abc »

Witam wszystkich, nie będe sie rozpisywać więcej :P :)
Salomea

Re: Witam

Post autor: Salomea »

Witaj i częstuj się :ciasto: :ciasto: :ciasto: . Pytanie zasadnicze sernik czy z owocami? :wink: :mrgreen:
abc
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 4 wrz 2006, 16:09

Re: Witam

Post autor: abc »

z owocami, nie lubie serników :P
abc
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 4 wrz 2006, 16:09

Re: Witam

Post autor: abc »

Dobra mam już tu pare swoich postów więc może coś napisze o sobie...
...Gdy jeszcze nie wiedziałam nic o asach, myślałam że ze mną jest coś nie tak, że jestem chora albo jak to sie mówi u nas oziębła, nie potrafiłam sobie z tym poradzić... za młoda byłam, ale tak to jest gdy dzieci zaczynają bawić się w dorosłych. Seks dla mnie nigdy nie był czymś super. Lubie się przytulać, trzymać za ręke, ale na pieszczotach innych już mi nie zalezy, nie czuje do tego obżydzenia czy coś, ale nie podnieca mnie to. Mam partnera, jest w 100% seksualny, i może jestem dziwnym przykładem asa, ale lubie sprawiac mu przyjemność...
To tyle z mojej strony jak gdyby kogoś to interesowało, moze kiedyś coś wiecej napisze...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Witam

Post autor: Agnieszka »

To ja dorzucę biszkopt z truskawkami i galaretką :ciasto: :ciasto:

Już całkiem się zakręciłam, kogo witać, kogo nie - nalot był niesamowity. W związku z tym korzystając z okazji (i bezczelnie wykorzystując powitalny temat ABC) witam wszystkich, których jeszcze nie witałam. Ciasta ci u nas dostatek - jest nawet moje ulubione marchewkowe :D :ciasto:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Witam

Post autor: ewutek »

Co prawda nie kapuję o co chodzi z tym częstowaniem ciastem w ilościach grubo wykraczających poza przeciętną (:

...ale niech będzie na przywitanie trochę Beatles'ów :D

Honey pie, you're makin' me crazy,:ciasto:
I'm in love but I'm lazy... :ciasto:
So want you pleas come home :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Witam

Post autor: Agnieszka »

ewutek pisze:Co prawda nie kapuję o co chodzi z tym częstowaniem ciastem w ilościach grubo wykraczających poza przeciętną (:
Ciasto to pół biedy - na AVEN mają jeszcze fioletowe banany - tradycję z ciastem pojęłam, genezy fioletowego banana jeszcze nie :roll:
ewutek pisze:...ale niech będzie na przywitanie trochę Beatles'ów :D
Nareszcie coś z mojej półki muzycznej :D :mrgreen:
Salomea

Re: Witam

Post autor: Salomea »

Agnieszka pisze:To ja dorzucę biszkopt z truskawkami i galaretką :ciasto: :ciasto:
Nie chcę się wpraszać, ale czy też mogę się poczęstować? Uwielbiam ciasto z galaretką i truskawkami. :wink: :lol: :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Witam

Post autor: Agnieszka »

Salomea pisze: Nie chcę się wpraszać, ale czy też mogę się poczęstować? Uwielbiam ciasto z galaretką i truskawkami. :wink: :lol: :mrgreen:
Nie pytaj, tylko jedz :D :ciasto: :ciasto: :ciasto:

Swoją drogą dawno nie jadłam sernika na zimno z galaretką i truskawkami (biszkopt też dobry, ale sernik na zimno to wprost marzenie). *marzy* :mrgreen:
Salomea

Re: Witam

Post autor: Salomea »

Chyba czas odwiedzić jakąś dobrą cukiernię, bo ostatnio ciasto widzę tylko na tym forum. :mrgreen: :lol:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Witam

Post autor: ewutek »

Łojeju, zamarzyło mi się nagle od tego :ciasto: Tiramisu na zimno :shock: Usnę z myślami tkwiącymi w deserze, skandal! :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Witam

Post autor: Agnieszka »

Salomea pisze:Chyba czas odwiedzić jakąś dobrą cukiernię, bo ostatnio ciasto widzę tylko na tym forum. :mrgreen: :lol:
A ja chyba jutro zamknę się w kuchni i będę eksperymentować - jakoś ostatnio strasznie mi się chce piec i gotować :>
ewutek pisze:Tiramisu na zimno
Aaaa, mniaaaam. Ja jeszcze dorzucę tort truflowy, tort bezowy, ciasteczka karmelowe i babkę jogurtową :D :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio grałam online w Cakemanię, w której na czas piecze się, lukruje i dekoruje ciasta, również piętrowe :D Ehhh igrzysk i ciasta!!!
Salomea

Re: Witam

Post autor: Salomea »

Agnieszka pisze:A ja chyba jutro zamknę się w kuchni i będę eksperymentować - jakoś ostatnio strasznie mi się chce piec i gotować :>
Ja to co najwyżej mogę tylko zamknąć się w kuchni i zrobić sobie herbatę, jestem totalnym „przypalaczem” wszystkiego, na szczęście są jeszcze sklepy, inaczej umarłabym z głodu. :mrgreen: :oops:
abc
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 4 wrz 2006, 16:09

Re: Witam

Post autor: abc »

hmmm... może niekoniecznie oczekiwałam że rozmowa zejdzie na taki temat, ale lepsze to niż nic :P
Salomea

Re: Witam

Post autor: Salomea »

No tak na świecie wojny, a my tu o żarciu piszemy. :P :mrgreen: :wink:
ODPOWIEDZ