Aktywacja

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Aktywacja

Post autor: kot »

Jako mlodszy As chciałbym dyplomatycznie złozyc propozycje aby nowo aktywowane osoby wchodzily na forum z dwu , lub jedno dnowym opóżnieniem , bo pojawia sie duza liczba dowcipnisiów , którzy patrza tylko aby drugiemu dopiec . Dotyczy to zwłascza sytuacji gdy sa artykuły o aseksualiźmie w popularnych portalach internetowych . najlepiej by było gadyby hasla dostepu nowe osoby dostawały nastepnego dnia po zalogowaniu sie na portalu . Poprostu by przeszło niektorym dowcipnisiom nastepnego dnia . Dziękuje panstwu . dowidzenia . :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( To jest tylko moja propozycja . jezeli piwo to ZYWIEC .
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Aktywacja

Post autor: Agnieszka »

Popieram - można by to rozwiązać chociażby opóźnioną emailową aktywacją konta.
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: Aktywacja

Post autor: WendyKroy »

Co jest z ALICJA? Przeceiz byla tu dlaczego nie reagowala? Dlaczego nie kasowala postow? Nie rozumiem.
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Aktywacja

Post autor: Kuba »

WendyKroy pisze:Co jest z ALICJA? Przeceiz byla tu dlaczego nie reagowala? Dlaczego nie kasowala postow? Nie rozumiem.
Bo ty się najwyrazniej dobrze bawiłaś odpowiadając na wszystkie prowokacje. Więc ci nie chciała przerywać.

Yey. To jest dobry pomysł z tym opóznieniem logowania.
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Aktywacja

Post autor: alicja »

Alicja reagowała i kasowała posty. Na ile dała radę.
Naprawdę się wczoraj napracowałam, uwierzcie mi. A że nie wywalałam wszystkiego jak leci, no cóż - zawsze można liczyć, że nawet z głupiego postu wyrośnie jakaś sensowna dyskusja... czasem lepiej poczekać.
A masowej rejestracji nowych uczestników nie można i nie ma sensu zapobiegać. Większość z tych osób naprawdę nie pojawi się więcej, nie ma się czego obawiać ;)
Tyle się zmieni, że następny głupi artykuł poda inną ilość "zarejestrowanych członków międzynarodowej organizacji aseksualnej" :)
Zresztą, ten wasz pomysł z opóźnieniem aktywacji konta i tak jest niemożliwy do zrealizowania...

PS. Kocie, nie gniewaj się, ale...
Żywiec: prawie jak piwo ;)
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: Aktywacja

Post autor: WendyKroy »

Tak sne Kuba czyli dajmy wchodzic wszystkim nsizczmy forum a winny jest kto kto broni. Hhahahahaha Pilsudzki z Ciebie :lol:
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Aktywacja

Post autor: Kuba »

WendyKroy pisze:Tak sne Kuba czyli dajmy wchodzic wszystkim nsizczmy forum a winny jest kto kto broni. Hhahahahaha Pilsudzki z Ciebie :lol:
Piłsudzki? To ty się rzuciłaś z szbelką na czołgi. Twoje wypowiedzi były kompletnie niereprezentatywne w prównaniu z poglądami forumowiczów.
To twoje bronienie wyglądało jak gaszenie ognia kanistrem z benzyną. Wstyd mi było bo wychodziliśmy na jakichś ekstremistów albo rozwydrzone bachory.

A trzeba było z baranami wogóle nie rozmawiać tylko odsyłać do czytania forum.

Alicji należą się wyrazy podziękowania za rozsądne reakcje i wykonaną wczoraj pracę.
Dziękuję Alicjo.
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: Aktywacja

Post autor: WendyKroy »

Kuba uzywasz kiczowatych metafor i tak nie zabardzo wiadomo o co Ci chodzi. Ogien benzyna i co jeszcze? Jesli nie podoba Ci sie, ze ktos broni forum to milcz albo idz na inne forum gdzie panuja inne zasady.
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Salomea

Re: Aktywacja

Post autor: Salomea »

:shock: :shock:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Aktywacja

Post autor: Agnieszka »

kosmitka pisze:dlatego fajnie, że mamy jedną taką troszeczkę zbyt szczerą ale za to jakże słodką Wendy :D
Mylisz pojęcia - szczerość to jedno, brak kultury i niegrzeczne, obraźliwe odzywki to coś zupełnie innego.
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Aktywacja

Post autor: alicja »

A poza tym, nie wiem, czy to forum potrzebuje obrony...
No a co do zasad... W regulaminie chyba jest coś o nieobrażaniu? Kto czytał, kto pamięta, kto stosuje...?
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Aktywacja

Post autor: Ardelia »

pax nobiscum, kochani! :D
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Aktywacja

Post autor: Kuba »

szalom aleichem, Ardelia! :D

To już stare dzieje.
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Aktywacja

Post autor: Ardelia »

Kuba pisze:szalom aleichem, Ardelia! :D
To już stare dzieje.
chcialam po prostu uroczyscie podyndac kadzidlem nad trumna tematu. :)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
ODPOWIEDZ