ASEKSUALNY GAY

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
kirkorow
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 12 sty 2008, 23:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kirkorow »

Ilsifer pisze:z bólem mogę stwierdzić, że HOMO-aseksualnych-ROMANTYKÓW jest w naszym środowisku tylu co kot napłakał :/.
Tourniquet pisze: Muszę przyznać rację tym, którzy twierdzą, że osobników o skłonnościach do tej samej płci, a jednocześnie bez pociągu seksualnego do nich jest niewielu, bardzo niewielu.
Nobody pisze:Przykro mi to stwierdzać i nie chcę złowróżyć, ale takie osoby jak my chyba nie mają szans na życie z kimś :( .
Jaki tu pesymizm panuje... Też mam podobne obawy, ale z drugiej strony... spójrzcie ilu nas już jest w tym wątku :)
Ja mimo wszystko wierzę, że kiedyś spełnię swoje marzenia o szczęśliwym związku pełnym miłości - bo w końcu to nadzieja napędza nas w życiu ;)
Awatar użytkownika
tajemniczy
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2008, 20:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tajemniczy »

Cóż, to ja też się dopiszę, bo ten wątek dał mi trochę nadziei. Niewiele, ale jednak.
Aseksualnych gejów jest tyle co kot napłakał, ale może jakiś się trafi ze Śląska...
Ogłoszenia drobne: szukam homoromantycznego asa (są tacy?...)
conversos
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 26 lip 2007, 18:42
Lokalizacja: kraków

Post autor: conversos »

Czas żebym i ja się wypowiedział, bo w jakiś sposób ten wątek i mnie dotyczy. Jednak przy powitaniu nie określiłem siebie jako homoas, gdyż wcale nie jestem tego pewien... Wynika to z tego, że zastanawiam się nad tym czy poczucie homoaseksualności nie jest wynikiem powstania mechanizmu wyparcia własnej seksualności na skutek poczucia winy, że się ma pociąg do tej samej płci. W końcu wiadomo jak inni na to reagują (zwłaszcza w Polsce). Sprawę może też komplikować wpływ wiary i rodziny...
No właśnie: czy chociaż spróbowaliście kiedykolwiek bliższego kontaktu z osobą tej samej płci?
Druga sprawa: myślę, że osób homoaseksualnych może być znacznie więcej niż myślimy. Tylko są zbyt nieśmiałe, nie próbują nawiązywać kontaktu przez internet itp. i czekają na inicjatywę innych. W moim przypadku tak właśnie jest. Grupa gejów dla której jedyną wartością jest seks to chyba "najgłośniejsza" reprezentacja naszej mniejszości w necie, a reszta gdzieś się chowa...
Awatar użytkownika
tajemniczy
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2008, 20:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tajemniczy »

conversos pisze:No właśnie: czy chociaż spróbowaliście kiedykolwiek bliższego kontaktu z osobą tej samej płci?
Ja homoromantycznym ASem jestem, jak chcesz to chętnie odpowiem Ci na to pytanie, ale nie na forum, tylko na pw. :)

A co do twoich przemyśleń powyżej - uważam, że masz sporo racji, choć moim zdaniem homoaseksualność wcale nie musi wynikać z faktu, iż człowiek podświadomie odrzuca seks z właśną płcią.
Ogłoszenia drobne: szukam homoromantycznego asa (są tacy?...)
Viktoria Marie
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2008, 21:43
Lokalizacja: Płock

Post autor: Viktoria Marie »

hmm ale ciekawych rzeczy dobie poczytałam :D Współczuje Tobie i każdemu asoi-homo,bo skoro znalezienie drugiej połówki tej samej płci w przypadku seksualnych istot jest trudne,to dla asó powinno się wydawać nie możliwe. Ale przecież po to istnieją takie fora jak to, celu poznania się i rozmowy. Sam możesz stworzyć oddzielne forum dla aseksualnych homo lub bi :D to pomaga
Sama nie jestem pewna,czy jestem homo,hetero czy bi. Nie lubię być przytaczana do jednej grupy ludzi. Najważniejsze jest szczęście i miłość i zrozumienie drugiej osoby :D Ja to wogule jestem dziwna, zakochałam się trzy razy w życiu ( tak,że jak się raz zakocham,to potrafię kochać całe życie :? ) w hetero, les i geju :D a teraz podoba mi się bi ... jestem jednak bardziej otwarta na przyjaźń,niż na związek. W sumie to dobrze,bo żadna z tamtych 3 osób nie była mi pisana ( a już szczególności gej,nawet na przyjażń u niego liczyc nie mogę,bo sie ne potrafię z nim dogadać.)
Powodzenia życzę z całego serca :D
LACORUNA
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 30 wrz 2008, 12:29
Lokalizacja: GDYNIA

Post autor: LACORUNA »

znalezienie drugiej połówki tej samej płci w przypadku seksualnych istot jest trudne
To fakt, ale tutaj wiele poszlo do przodu - sa kluby dla homoseksualistow, czaty dla gejow i lesbijek itp. itd. Dla AS-ow, chyba tylko to forum pozostaje ( albo ja nie znam innej opcji.. :) )
Viktoria Marie
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2008, 21:43
Lokalizacja: Płock

Post autor: Viktoria Marie »

Można by było coś wreszcie założyć. Trzeba się rozwijać :D Ja się do tego nie nadaję,bo z zakładaniem forum i prowadzeniem ich zawsze mam trudności :?
HomoAs
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2009, 00:09

Post autor: HomoAs »

Też jestem HomoAsem. Znalezienie partnera w takiej... sytuacji to wielki trud. Homoseksualistów jest mało, a co dopiero Homo asów. Poza tym każdy ma inny charakter, który może się drugiej osobie nie spodobać i co wtedy ? Pozdrawiam. Jestem z Koszalina.

Napisałem tu, żeby oznajmić, że jestem. Na żaden związek nie liczę, wiadomo przecież jak mało aseksualistów w środowisku homo, POZA TYM nie jestem zbyt ładny z buzi, mam dość długie włosy (co niektórym się nie podoba, ale mi tak) i dwa typy charakteru: raz nieśmiały chłopiec, raz przegięty (trochę xD) gej (ile ludzi lubi nieśmiałych, albo przegiętych?). Poza tym lubię wyglądać oryginalnie, choć teraz ledwo się wyróżniam. Kiedyś był większy hardkor xD Jeszcze raz pozdrawiam.

Nie wiem, czy będę się rozpisywał na forum, czasem piszę różne głupoty, o ile ten post już nie jest głupotą.
Awatar użytkownika
Prozak
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:19
Lokalizacja: GZM

Post autor: Prozak »

byłbym chory gdybym nie dodał swoich 3 groszy :D w każdym razie jeśli gdzieś we wszechświecie czeka na mnie moja druga połówka to mam nadzieje że to nie bedzie zielony ludzik a jaśli tak to że będzie trzymała z dala ode mnie swoje zielone czułki :D a juz na serio powaga to znalezienie 2 połówki nie jest takie łatwe dla seksualnych, dla ASówhetero tym bardziej a dla ASówhomo to wchodzi tutaj stastyka, różniczkowanie, procenty, i jeden ***** wie co jeszcze. Więc nie zazdroszcze (wiem jak cieżko bo sam szukam) i nie pozostanę bierny bo skończe jak pewien facet w kawale - przegapię swoją szanse
Krzyż? Najlepiej płonący...
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

O, myślałem, że się wcześniej wypowiedziałem był w tym temacie, ale pewno jak zwykle zamknąłem okno tworzenia posta po dwóch zdaniach ;). Też jestem aseksualnym gejem i... i właściwie nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć. Tak jak kolega dwa posty wyżej chyba po prostu chcę dać znak życia. Troszkę o sobie napisałem tutaj.
solteka
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:24

Post autor: solteka »

Ja sam nie wiem czy jestem gejem czy lesbijką :D w każdym razie jakby sie znalazła jakaś dziewczyna albo facet z Lublina lub okolic to chętnie sie spotkam i wspólnie omówie problem :)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Jesteś obojnakiem? :shock:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Może być kobietą homo w ciele mężczyzny, ale wtedy nie był/a by gejem (?)
Ciekawe, w każdym razie ;).
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Ja tylko przypominam, że (na przykład) Madonna uważa się za ,,geja w ciele kobiety" :)

Może posiada rozbudowanego animusa, a (pech) chciał żeby urodziła się w ciele urodziwej kobiety? Who knows?
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Van
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 14 mar 2009, 20:21
Lokalizacja: ten chaos ?
Kontakt:

Post autor: Van »

TechnicalBuddha @ Apr 27 2009, 12:05 PM pisze:Everyone's gay, its just a question of HOW MUCH.
to cytat z innego forum (tak w rzeczywistości forum tamto ma mało wspólnego z orientacjami gdyż jest to forum gry mmorpg - WoW)

Jak widać coś w tym musi być xD
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"
ODPOWIEDZ