Co siedzi w twojej głowie?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Co siedzi w twojej głowie?

Post autor: Kamikola »

W mojej ostatnio zasiedziała się piosenka "Zuzia, lalka niedurza" :lol:
Spróbuj mieć taką piosenkę w głowie na okrągło.
O i jeszcze inna, którą napisałam jako dziecko "Strajk przeciw szkole" :) Niechcący niedawno znalazłam do niej słowa i teraz cały czas ten refren mi się powtarza:
Bo my strajkujemy
Strajk Przeciw Szkole
Mamy własny skrót - SPS
Strajk Preciw Szkole
Nie chcemy szkoły tu!

oj dzieci dzieci :P
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: NAIRIN »

Mi ostatnio chodziła po głowie piosenka Elektrycznych Gitar "Pluszowe nieźwiadki" :D

Gdzieś kiedyś czytałam dlaczego chodzą nam po głowie "natarczywe" piosenki. Podobno jest to informacja, z którą nasz mózg nie wie co zrobić, gdzie ją upchnąć. Dlatego krąży ona po głowie i cały czas mamy potrzebę nucenia. Najlepszym sposobem na pozbycie się "intruza" jest wyśpiewanie go, wtedy wypada z naszych myśli :D
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: Ardelia »

NAIRIN pisze:Najlepszym sposobem na pozbycie się "intruza" jest wyśpiewanie go, wtedy wypada z naszych myśli :D
ciekawa metoda. sprobuje przy nastepnej okazji...

(ostatnio lazilo mi po glowie "Nobody Knows the Trouble I've Seen" :lol:)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Qwerty
ASpirant
Posty: 549
Rejestracja: 25 lip 2005, 14:57
Lokalizacja: Małopolska

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: Qwerty »

Uuu, co raz się coś podobnego trafia - jakiś kawałek (najczęściej dawny) przychodzi i krąży, i krąży. A potem ucieka, a w jego miejsce następny...
miSha
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2005, 10:02

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: miSha »

Ostatnio strasznie czesto chodzi mi po glowie Pink Floyd-High hopes , kapitalna piosenka
A poza tym ostatnio strasznie glupie pomysly tez chodza po glowie:p
Qwerty
ASpirant
Posty: 549
Rejestracja: 25 lip 2005, 14:57
Lokalizacja: Małopolska

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: Qwerty »

W ostatnim czasie to chodzi mi po głowie Lacrimosa z Requiem Mozarta. Piękny utwór...
misiak
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 4 wrz 2006, 19:51
Lokalizacja: okolice wrocka

;-)

Post autor: misiak »

a ja mam problem... bo mam skleroze i zanim sobie uswiadomie co mi po glowie chodzi... to zapominam....a tak bardziej serio, to czesto nuce (nieswiadomie) MATERIAL GIRL.Nic nie poradze...Uslyszalem jak bylem w przedzskolu i tak mi zostalo.A moze to nie bylo w przedszkolu.
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: ewutek »

A mi właśnie niemiłosiernie trąbi w uszy... "Astigmatic" Krzysia Komedy (;
Salomea

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: Salomea »

Mnie ostatnio męczy piosenka Mieczysława Fogga, którą usłyszałam w pewnym filmie, dziwne to, bo nie słucham takiej muzyki. :lol: :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: Agnieszka »

Mi od dwóch dni po głowie chodzi linia basu ze "Sztuki latania" Lady Pank - do tego palce rąk też mi chodzą adekwatnie xD Tylko gitary basowej brak :roll:
Salomea

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: Salomea »

Dzisiaj dla odmiany prześladują mnie piosenki Edyty Bartosiewicz. :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: Zibi »

Chyba każdemu się to zdarza od czasu do czasu. Nie potrafię wyjaśnić tego zjawiska, być może jest tak, jak to opisuje NAIRIN. Najbardziej denerwująca jest dla mnie sytuacja, kiedy za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć tytułu bądź wykonawcy. Nie daje to czasem żyć, :x ale jaka ulga kiedy się przypomni :)
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: Zibi »

Całkiem fajna muza. Osobiście nie przepadam za "Depeszami", ale i tak muszę przyznać, że zespół jest nieprzeciętny. Ich "Enjoy the silence" jest ponadczasowe :rozowe:
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Awatar użytkownika
Prozalinka
starszASek
Posty: 35
Rejestracja: 25 wrz 2006, 11:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: Prozalinka »

Mnie najczęściej chodzi po głowie utwór "All That Is Thirst" ^^ genialnej Pati Yang ^__^.
Odkąd usłyszałam go parę miesięcy temu, tak mnie zmęczył, że nie zdzierżyłam presji i kupiłam całą płytę "Silent Treatment" xD od tamtej poty syndrom hipnotyzujących melodii Pati tylko się u mnie pogłębił :mrgreen:
Ale nie narzekam bo ta artystka jest nietuzinkową poetką, wirtuozem współczesnych brzmień i zdecydowanie zna się na rzeczy ^_^
"All that we see or seem
Is but a dream within a dream"
~ Edgar Allan Poe "A Dream Within A Dream" => Joan Lindsay "Picnic at Hanging Rock" ~ xD
dis
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 31 gru 2006, 04:35

Re: Co siedzi w twojej g³owie?

Post autor: dis »

Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, 09:47 przez dis, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ