Pozdrowienia dla nocnych marków!

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

A ja wczoraj całą noc nie spałam, bo łaziłam po muzeach i byłam w obserwatorium nawet, ale żadne nocne zdjęcie mi nie wyszło :(
Wróciłam nad ranem i od razu poszłam w kimę, wstałam tylko około południa, żeby coś zjeść i znowu "mała drzemka", a teraz jestem baaaardzo wyspana i zastanawiam się, jak tu teraz usnąć? A jutro do roboty.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Van
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 14 mar 2009, 20:21
Lokalizacja: ten chaos ?
Kontakt:

Post autor: Van »

no i po północy... tak się kończy wieczorne oglądanie filmów... eh... a o 6 trzeba wstać...
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"
Awatar użytkownika
Lalaith
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 5 kwie 2009, 01:42

Post autor: Lalaith »

Pozdro dla wszystkich studentów, którym zbliżają się zaliczenia i sesja :)
Za 12 godzin zaliczam 500 stron z podręcznika. Myślicie, że zdążę przeczytać na czas? :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Przeczytać na pewno zdążysz, gorzej jeśli te strony napakowane są encyklopedyczną wiedzą :P
Van
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 14 mar 2009, 20:21
Lokalizacja: ten chaos ?
Kontakt:

Post autor: Van »

Lalaith pisze:Pozdro dla wszystkich studentów, którym zbliżają się zaliczenia i sesja :)
Za 12 godzin zaliczam 500 stron z podręcznika. Myślicie, że zdążę przeczytać na czas? :mrgreen:
Dla studenta nie ma rzeczy niemożliwych :P
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"
Awatar użytkownika
Lalaith
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 5 kwie 2009, 01:42

Post autor: Lalaith »

Nie ma rzeczy niemożliwych, zdecydowanie nie ma :D
Zdążyłam, zaliczyłam i idę w końcu spać :P
Libra

Post autor: Libra »

Oczy mam jak 5-cio złotówki, energii masę, i nic tylko galopuję po foum czytając i odświeżając w nadziei, że ktoś da oznakę życia i coś napisze.. Widząc nowy post piszczę sobie radośnie w głowie( na głos nie mogę) i lecę sobie tego posta obejrzeć. Potem znowu: ni to czytam, ni to czuwam... odświeżam? Iiiii JEEST! Świeci się nowy pościk na pomarańczowo, Proszę Państwa co za emocje!
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Libra pisze:Oczy mam jak 5-cio złotówki, energii masę, i nic tylko galopuję po foum czytając i odświeżając w nadziei, że ktoś da oznakę życia i coś napisze.. Widząc nowy post piszczę sobie radośnie w głowie( na głos nie mogę) i lecę sobie tego posta obejrzeć. Potem znowu: ni to czytam, ni to czuwam... odświeżam? Iiiii JEEST! Świeci się nowy pościk na pomarańczowo, Proszę Państwa co za emocje!
a ja już niet mogę, pan Morfeusz nade mną stoi i już ze zniecierpliwienia tupie nóżką, uh już bełkoczę ;) dobranoc :)
Van
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 14 mar 2009, 20:21
Lokalizacja: ten chaos ?
Kontakt:

Post autor: Van »

Ano, znów z planów, że spać o 22 przeszło na godzinę 1 (:

Btw. pozdrowienia dla balujacych na wiankach z Lennym Kravitz'em :d
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

No, dzisiaj to ja sama nie wiem, czy bardziej jestem nocnym markiem czy rannym ptaszkiem. Wczoraj poszłam bardzo wcześnie spać, gdyż była burza i nawet książki nie chciało mi się czytać, a potem obudziłam się w środku nocy i siadłam przed kompem i ani się obejrzałam jak się już jasno zrobiło. Ale myślę, że chyba się jeszcze położę spać. A za czasów studenckich o tej porze wstawałam i zabierałam się do czytania. :)
Quirkyalone
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Dzisiejsza bezsenność mnie zabije.
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Nocny Marek pozdrawia nocnych marków :) Właśnie wróciłem z DM party. Było bardzo miło i sympatycznie. Niech mi ktoś tylko wyjaśni, jak to możliwe, że niezależnie, ile depesze by nie wypili, zawsze trzymają pion, nie mają kłopotów z mówieniem i ogólnie wyglądają na w pełni trzeźwych?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

urtika pisze:No, dzisiaj to ja sama nie wiem, czy bardziej jestem nocnym markiem czy rannym ptaszkiem.
A ja wiem, że dziś rannym ptaszkiem jestem. Wczoraj wynudziłam się w pracy. Boże, jak czekałam na czwartą :? , poszłam spać... po 7 godzinach się obudziłam i słucham sobie radia, i piszę...
I pozdrawiam Nocnych Marków :).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Tak,tak...............problemy ze snem............ehhhhhhhh.Aaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu :wink: Pozdrawiam. :wink:
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Ech, że też czasami człowiek czasami nie ma chęci zakańczać poprzedniego dnia, by przypadkiem nie zaczął się nowy ze swoimi nowymi zadaniami... :? Pozdrawiam wszystkich ciepło :wink:
Obrazek
ODPOWIEDZ