Szalom

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Ijuflingur
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 29 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Łódź

Szalom

Post autor: Ijuflingur »

...
Ostatnio zmieniony 6 lip 2009, 20:22 przez Ijuflingur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Szalom

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj Ijuflingur na naszym forum! :welcome: :welcome: :welcome:
Ughhh....! Strasznie smutny jest Twój post powitalny! Dlatego też na osłodę dostaniesz ode mnie duuuuużo ciasta powitalnego! :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
oraz trochę różnych napojów rozweselających! :absinthe: :woda: :wino: :wino2: :piwo: :wodka:
a także same wesołe emotikonki! :D :) 8) :lol: :wink: :aniol: :xbiggrin: :xwink: :peace2: :weed: :hehe: :echeesy: :egrin: :happydance: :wav: :pompomgirl: :bhaloo:

Jeśli zaś chodzi o pocieszenie, to myślę, że możesz poczuć się szczęśliwa tylko wtedy, gdy ostatecznie się odnajdziesz, zrozumiesz i zaakceptujesz siebie, pogodzisz się z sobą samą. Przestaniesz natomiast szarpać się, miotać, wahać. Wiem, że to jest bardzo trudne i wymaga dużo czasu, ale jednak jest to możliwe. Mnie się to udało, więc wierzę, że i Tobie w końcu się to uda. Szczerze Ci tego życzę! Trzymaj się! :) :wink: :thumbsup:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

witaj :wink:
i podpisuje sie pod dziewica :P
znalezienie siebie jest meczace i dla niektorych osob wrecz wymagajace by normalnie funkconowac bo ja rowniez szukalem siebie :wink: i przeszlem wiele wyzeczen :P
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Hej, spokojnie :) Nie jest tak źle. Po pierwsze - wcale nie jest się skazanym na samotność, bo przyjaciele przecież pozostają ci sami... a zawsze pozostaje nadzieja, że gdzieś na świecie jest osoba o podobnym podejściu do spraw cielesnych... związek oparty na uczuciach nie jest więc wcale wykluczony, a tym samym samotność, jak ją rozumiem :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

tym bardziej ze wiele nas asow zbliza :wink: niz rozni :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ijuflingur
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 29 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ijuflingur »

Viljar, przyjaciele się hajtają, mają dzieci, i olewają cię. Może nie jesteś jeszcze na tym etapie wiekowym tuż przed 30, kiedy się to silnie odczuwa. Właśnie, mogę zapytac o wiek?
Dziewico, dzięki za miłe powitanie, dużo już przeczytałam twoich wypowiedzi, ale dopiero się witamy. Jesteśmy w podobnym wieku, myślę, że możemy się zrozumieć. Witam cię serdecznie i dzięki za ciasto, uwielbiam słodycze! :-*
Awatar użytkownika
i_v_i
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 18 maja 2009, 21:35
Lokalizacja: Białystok

Post autor: i_v_i »

To skoro lubisz słodycze... :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :)
"Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by"
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Ijuflingur pisze:Viljar, przyjaciele się hajtają, mają dzieci, i olewają cię. Może nie jesteś jeszcze na tym etapie wiekowym tuż przed 30, kiedy się to silnie odczuwa. Właśnie, mogę zapytac o wiek?
Akurat za kilka dni mi trzydziecha stuknie :D To ciekawe, jeszcze w domu rodzinnym mnie straszyli, że przyjaciele miną, jak założą włąsne rodziny a tu nic takiego się nie dzieje :) Fakt, miło nie jest, kiedy wszyscy dookoła się żenią, ale samotny w sensie braku towarzystwa nie jestem, dziękować Bogu jaki by nie był.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ