Zoofilia

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Ja tutaj naprawde nie chcialam rozmawiac o SZWECJI,ZOOFILII PEDOFILII i PANSTWIE POLSKIM

Czy temat zoofilia nie powinien znalesc sie w dziale KONTROWERSJE?

Proszę, wydzielone.
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Dziekuje

upss zapomnialam ze nie mozna pisac posta pod postem
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

W Polsce, niestety, zoofilia też jest dużym problemem. :roll: Poniżej załączam artykuł na ten temat, napisany przez znanego w Polsce obrońcę praw zwierząt. Na wszelki wypadek oznaczę go literą [S!]. Może nie ma w nim szczegółowych opisów seksu ze zwierzętami, jednak są w nim fragmenty, które niejednego czytelnika mogą zniesmaczyć.
http://43dom.interia.pl/interwencje/int ... 33464,4919

A tak w ogóle, upodobania seksualne niektórych ludzi po prostu mnie przerażają. :shock: O ile taki " zwykły" seks nie budzi we mnie specjalnie jakichś negatywnych odczuć, to wszystkie te -filie, -izmy, i -yzmy zdecydowanie tak. :|
Zoofilami są głównie mężczyźni w wieku 20 - 45 lat. Często posiadają, wydawałoby się "normalne" domy - mają żony, dzieci. Wśród osób, z którymi rozmawiałem byli: studenci, absolwenci studiów, spawacz, kierownik dużego sklepu, współwłaściciel firmy, uczeń. Wszyscy oni poszukiwali "nowych wrażeń" z kobietą lubiącą seks z psem i z mężczyzną.
Ciekawa jestem reakcji żon/partnerek owych panów na wieść, co ich ukochani lubią robić w wolnym czasie. :roll:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

urtika pisze:A tak w ogóle, upodobania seksualne niektórych ludzi po prostu mnie przerażają. :shock: O ile taki " zwykły" seks nie budzi we mnie specjalnie jakichś negatywnych odczuć, to wszystkie te -filie, -izmy, i -yzmy zdecydowanie tak. :|
Mnie też przerażają. Właściwie jak zobaczyłam temat „zoofilia” to poczułam niesmak: Skąd taki temat na naszym forum? Bo to nawet nie jest kontrowersja. Myślę, że wszyscy mamy do tego podobnie jak do pedofilii i innych wynaturzeń jednoznaczny stosunek.... chyba że jednak się mylę???
Oczywiście szanuję wolność wyrażania poglądów i miałam po prostu nie zagłębiać się w temat i go przemilczeć, ale jednak pomyślałam, że podzielę się tym co czuję...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Popieram... i może będę nieprzyjemna jeśli powiem wprost, ale wystarczy, że autorem jest lygrys i wszystko jasne skąd taki obleśny temat na forum :diabel:
Sex jest przereklamowany...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Skąd taki temat na forum? Został wyodrębniony z tematu o Szwecji. I z drugiego - o zwierzętach - też.

O ile się nie mylę, jakoś nikt tu zoofilii nie pochwala, na razie dyskusja dotyczy delegalizacji tego procederu.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Biedne zwierzątka. To się nie godzi żeby jakiś parszywy ,,ludź" zaspokajał swoje żądze na bogu ducha winnym zwierzaczku (chyba, że zwierzątko też tego chce).



[!S]




Przypomina mi się taki film o zoonekrofilce, który oglądałem na gender studies. ,,Niewiasta" uprawiała seks wyłącznie z przystojnymi denatami. Fetyszem były dla niej martwe zwierzątka. Dla przykładu smarowała się martwymi wiewióreczkami. Była cała we krwi. Wiewiórczej, nieświeżej krwi...
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Ernest, czy jesteś pewien, że zwierzę czegoś chce lub nie?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

No przecież zwierzę zgadza się na piśmie. :mrgreen: Z podpisem notarialnie poświadczonym.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Zoofilia kojarzy mi sie tylko ze znecaniem sie nad zwierzetami. Okropny temat postu. Filmikow podanych we wczesniejszych postach nie zamierzam ogladac :?
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Lygrys, przyhamuj trochę... Linki do filmu i strony o filmie wycinam i nie będę wnikać w naturę filmu, bo mnie to nie interesuje, a sprawdzać nie zamierzam...

Można podyskutować o legalizacji czy delegalizacji, można przerzucać się argumentami, ale filmików oglądać ani reklamować nie będziemy. Koniec kropka.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Dziękuję :P
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Ja rozumiem- pogadać można o wszystkim, ale naprawdę lygrys- przestań prosze robić na tym forum SYF :diabel:
Sex jest przereklamowany...
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Mówiąc o zoofilii, wczoraj natknęłam się na zdjęcie i powiem było niesmaczne, najgorzej że całkiem przypadkowo wpadło mi to w ręce, a co z nieletnimi? takie obrazy powinny być usuwane z sieci, ale któż miałby nad tym wszystkim kontrolę :?

Jak dla mnie człowiek nie ma prawa wykorzystywać zwierząt bo to jest okropne, z pewnością zaliczyłabym to do znęcania się nad nimi, szkoda mi ich, one też cierpią - czy po takim czymś zostaje im uraz w psychice czy coś innego? - nie wiem, ale nawet jeśli to nam tego nie zakomunikują...
Obrazek
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

ale nikt sie nie wypowiada na tem hentai zoofili w japoni :shock: :roll:

japonczycy sa przesyceni filmikami i kreskowkami mangami o [s]
ODPOWIEDZ