Ciekawość mnie zżera...

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Salomea

Ciekawość mnie zżera...

Post autor: Salomea »

Czy wiecie już coś na temat tego artykułu, który ma się ukazać w „Charakterach”? Może te osoby, które brały udział w ankiecie wiedzą już kiedy on się pojawi? :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Ciekawo¶æ mnie z¿era...

Post autor: Agnieszka »

Ja jeszcze nic nie wiem - 'ankieterzy' się do mnie nie odezwali :?
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Ciekawo¶æ mnie z¿era...

Post autor: magellan »

hmmmm..., nie odezwali sie? hmmm..., dziwne.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: *zart*

nie no.., bez zartow - moze naprawde sie jeszcze odezwia. moze to troche dluzej trwa.

magellan :wink:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Ciekawo¶æ mnie z¿era...

Post autor: Agnieszka »

A może to wcale nie byli ankieterzy, tylko agenci cywilizacji pozaziemskiej, którzy w ten sposób zebrali o nas informacje i tylko kwestią czasu będą tajemnicze zniknięcia asów - zostanie po nas jedynie ślad fluorescencyjnego proszku usypiającego :roll: :mrgreen:
Salomea

Re: Ciekawo¶æ mnie z¿era...

Post autor: Salomea »

A mogłam wypełnić ankietę, a tak to nie wiedzą o mnie i nikt mnie stąd nie zabierze. :mrgreen: :lol:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Ciekawo¶æ mnie z¿era...

Post autor: Agnieszka »

Spoko Salomea, na takiej odrzutowej miotle, jak w Twoim avatarze, możesz sobie odlecieć, gdzie chcesz i kiedy chcesz - niepotrzebni Ci agenci pozaziemskiej cywilizacji :D

Kosmitka - nie wiadomo tylko, po co nas porwą - może chcą użyć nas jako inkubatorów dla hybryd ufo-ziemskich i wpadniemy z deszczu pod rynnę niejako ;P
Salomea

Re: Ciekawo¶æ mnie z¿era...

Post autor: Salomea »

Agnieszka pisze:Spoko Salomea, na takiej odrzutowej miotle, jak w Twoim avatarze, możesz sobie odlecieć, gdzie chcesz i kiedy chcesz - niepotrzebni Ci agenci pozaziemskiej cywilizacji :D
Niestety miotła to tylko rekwizyt, pozowałam z nią do zdjęcia, ale w rzeczywistości ona nie działa. :wink: :mrgreen:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Ciekawo¶æ mnie z¿era...

Post autor: ewutek »

kosmitka pisze:nie miałabym nic przeciwko tajemniczemu zniknięciu stąd raz na zawsze...
Masz na myśli ewaporację? ((:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Ciekawo¶æ mnie z¿era...

Post autor: Kuba »

Ja żadnej ankiety nie dostałem natomiast zostałem zaproszony do Dzień Dobry TVN od Marcina L do reportażu o aseksualności. Dostał to ktoś jeszcze? Z tego co czytam to program jest dla gospodyń domowych. Niezle, wsadziliby nas między stałe rubryki jak przedszkolowe studio a kucharzenie na antenie. Co oni sobie myślą?! :?
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: Ciekawo¶æ mnie z¿era...

Post autor: WendyKroy »

Dzien Dobry TVN dla gospodyn domowych? :shock: :shock: :shock:
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
ODPOWIEDZ