Asy a wredny charakter

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
i_v_i
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 18 maja 2009, 21:35
Lokalizacja: Białystok

Post autor: i_v_i »

Ja podobno jestem bardzo złosliwa i ironiczna :diabel: Staram się jednak troche ograniczyć przy nieznajomych osobach i na moje złośliwe uwagi pozwalam sobie tylko w towarzystwie dobrze znanych mi osób, które już są do mojego "poczucia humoru" przyzwyczajone :)
Potrafię przy tym śmiać się z siebie i sie nie obrazam jak ktos powie do mnie cos "wrednego" , chociaz ... do tej pory tylko raz trafiłam na osobę, która wdała się ze mna w potyczkę słowna i... wygrała , mimo to obyło się bez "focha" ;);)
"Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by"
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Ja podobno jestem bardzo (...) ironiczna Diabel Staram się jednak troche ograniczyć przy nieznajomych osobach i na moje złośliwe uwagi pozwalam sobie tylko w towarzystwie dobrze znanych mi osób, które już są do mojego "poczucia humoru" przyzwyczajone Smile
Potrafię przy tym śmiać się z siebie i sie nie obrazam jak ktos powie do mnie cos "wrednego"
Zaryzykuję stwierdzenie, że w moim przypadku jest całkiem podobnie.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Czy jestem wredna? Nie,wręcz przeciwnie.Jestem pokojowo nastawiona do świata.
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Kacha pisze:Zależy od interpretacji Ale skoro starym pannom zarzuca się zgryźliwość, zapewne dlatego, że nie mają stałego partnera seksualnego to aseksualnym tym bardziej.
Brak partnera tak ogolnie może i doskwierać Asowi i powodować zgryźliwość, złośliwość czy inne tego typu reakcje, ale po co Asowi partner seksualny?
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Z tym, że AS-owatość jest dla większości ludzi czymś nie do pojęcia, więc ewentualną wredotę istotnie mogą tłumaczyć niewyżyciem seksualnym.

W moim przypadku tłumaczy się tak nie tyle charakter, co skłonność do forsownych wycieczek pieszych ;) Ale charakter trochę też, bo czasami humorzasty jestem. A swoją drogą to ciekawe - że brakiem seksu tłumaczy się zarówno mój parszywy, jak i dobry humor :D
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Zgryźliwość z powodu nieuprawiania seksu, o to mi chodziło. I u starych panien, i u aseksualnych.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Rozumiem o co chodziło, aczkolwiek uważam, że jeśli brak czegoś nie doskwiera to raczej z tego powodu nie mozna być zgryźliwym. Asy chyba nie mają takiego problemu :roll:
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Otóż to, bo i czemu miałyby mieć?

Seksualny człowiek może uważać, że brak seksu stanowi źródło frustracji. Brzmi rozsądnie. Widząc ASa z muchami w nosie przypomina sobie o tym, że najprawdopodobniej, bogu ducha winny AS nie uprawiał seksu, stąd też jego fochy i dąsy.

Czyż w psychologii nie zwie się to przeniesieniem?/rzutowaniem?
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Na zasadzie: "każdy sądzi według siebie"...
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Czy zgadzacie się z opinią, że człowiek żyjący bez "przyjemności" jaką jest wymiana płynów ustrojowych zmienia się z czasem w osobnika złośliwego, niemiłego, odpychającego, po prostu w jakiegoś potwora bez duszy???
Człowiek, który jest pozbawiany przyjemnosci, może /moim zdaniem/ ucierpieć na swojej psychice. Jezeli sex jest dla kogoś przyjemnością i będzie jej pozbawiony, to nie wiadomo, co tam w takim biedaku zagra...
A w przypadku asa, moge powiedzieć tylko za siebie, charakter przeciętny.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

szarysmok pisze:
Czy zgadzacie się z opinią, że człowiek żyjący bez "przyjemności" jaką jest wymiana płynów ustrojowych zmienia się z czasem w osobnika złośliwego, niemiłego, odpychającego, po prostu w jakiegoś potwora bez duszy???
Człowiek, który jest pozbawiany przyjemnosci, może /moim zdaniem/ ucierpieć na swojej psychice. Jezeli sex jest dla kogoś przyjemnością i będzie jej pozbawiony, to nie wiadomo, co tam w takim biedaku zagra...
Jeśli zaś seks (or wymiana płynów ustrojowych) nie jest dla kogoś przyjemnością, to raczej nie powinno mieć wpływu na charakter. Wtedy to już inne czynniki.

Ja jestem złośliwy, zależy też w stosunku, do kogo. Zdaje mi się, że ostatnio zaczynam nadużywać ironii i satyry, a także za bardzo udziela mi się moje czarne poczucie humoru. Usłyszałem, że myślę tylko o śmierci, więc coś w tym jest. :D
Ale ja lubie moje czarniusie poczucie humoru. :serce:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Panna_Kolizja
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 9 cze 2010, 16:31
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Panna_Kolizja »

Wredota może dopaść każdego, kto po prostu nie potrafi się pogodzić z samym sobą.
beach24
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 27 lip 2010, 17:41

Post autor: beach24 »

Co do kilku osób to mogę powiedzieć że mają wredne podejście do innych i najchętniej zmazałbym im te wieśniackie uśmiecszki ale nie będę się zniżać do ich poziomu.Jestem tu krótko ale mam już kilka osób na czarnej liście które swoją osobą doprowadzają mnie do szału ale cóż jak się ktoś kurą urodził to orłem nie zdechnie
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

beach24 pisze:Jestem tu krótko ale mam już kilka osób na czarnej liście które swoją osobą doprowadzają mnie do szału ale cóż jak się ktoś kurą urodził to orłem nie zdechnie
Po dwóch godzinach?
Tempo naprawdę godne pozazdroszczenia. :roll:
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja tu siedzę trochę dłużej, ale jeszcze nikt nie doprowadził mnie do szału. Dzikiego śmiechu - ależ owszem - często.
A co Cię tak rozwściecza w użytkownikach?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ