Odzież Muzyczna

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja mam tylko jedną bluzę z farben lehre, ale planowałam kupić zwykłą bez nadruku. Splot wydarzeń doprowadził jednak do tego, że wybrałam tę. Teraz już bym nie kupiła ciuchów z zespołami muzycznymi, bo raz, że słucham zbyt dużo i to różnych wykonawców, no i jakoś aż tak bardzo nie lubuję się w twórczości konkretnego zespołu na tyle żeby identyfikować się z nim poprzez taką reklamę.
Za to myślałam o zrobieniu koszulki z cytatem i może zdjęciem mojego ulubionego pisarza.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

2 koszulki Depeche Mode z pismem w stylu Violatora, jedna w stylu Playing The Angel i jedna wykonana na specjalne zamówienie trójmiejskiego fanklubu 8) . Do tego Sisters of Mercy i Fields of the Nephilim.
Mam też dwie koszulki z logo "swojego" forum i napisanym wielkimi literami swoim nickiem. Idealne na spotkanie, gdzie nikogo nie znam, a wypada, żeby ktoś mnie rozpoznał :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Mam koszulki Rammsteina i Lacrimosy
Chętnie założył bym koszulkę KMFDM, Das Ich, Wumscuta czy Sopor Aeternus, ale w Polsce są nie do dostania
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Mam koszulkę z Klenczonem (w zasadzie można powiedzieć, że to wykonawca lokalny, skoro sporą część życia spędził w Gdańsku) - sama dałam do zrobienia, bo w normalnych sklepach koszulek z jego podobizną się nie uświadczy.
Drugą mam nie z muzykiem, a z moim idolem - Bruce'em Lee. :kocha: Koleżanka z klasy mi sprezentowała... 13 lat temu.

Niestety obie koszulki obecnie są za duże :roll: Ale swego czasu, kiedy nosiłam swetry do kolan i podobnych gabarytów bluzki, w Klenczonie i Lee chodziłam tak często, jak się dało. :mrgreen: Teraz Lee przypomina sukienkę, a sukienek to ja nie noszę :lol:
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

A właśnie! Zapomniałabym! Jeszcze jedną koszulkę z bon jovi kupiła mi siostra w lumpie za 1zł, ale śpię w niej.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Hmm, to jest niezły pomysł, nightmare... Zrobię z Bruce'a koszulę nocną :mrgreen:
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Oby się dobrze spało z Brucem :wink:
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Libra

Post autor: Libra »

Biegam w Kurcie Cobainie, śpię w Kornie - owe koszulki to pozostałość po dawnych zainteresowaniach muzycznych mej siostry.
Koszulek z "moimi" zespołami nie posiadam.
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Unikam wszelkich wzorow i ozdobników. Nie ubieram takich rzeczy i nie przyszłoby mi to do głowy ale za to mialam koszulke z numerem rejestracyjnym swojego auta :D
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

No nie... ta pierwsza koszulka z Brucem od lygrysa... wieś tańczy i śpiewa xD

Za to ta z Apteką całkiem w porządku ^^
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

A mi się podoba ta koszulka z Brucem, podkreśla jego dzikość :P
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Mam całą jedną koszulkę Sigur Rós, którą czasem noszę, mimo że Sigur Rós obecnie bardzo rzadko słucham. Dobry zespół, ale ostatnie kilka wydawnictw to zdecydowanie nie moja para kaloszy i się zniechęciłem. Miałem kiedyś - właściwie chyba nadal mam - dwie przypinki mojego ukochanego This Mortal Coil, z których jedną ciepnąłem gdzieś w kąt, a drugą nosiłem przez jakiś czas przy plecaku, aż kiedyś odpiąłem i wkrótce o niej zapomniałem. A tak w ogóle to słucham głównie muzyki, z którą związanych koszulek to ze świecą w naszym cudnym kraju szukać.

Jakby ktoś znalazł gdzieś koszulkę Kate Bush w rozsądnej cenie, walcie na PW :mrgreen:
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

lygrys pisze:Sigur Rós kupiona w polsce ?
Tak, w jakimś sklepie internetowym. Napis "Sigur Rós" się odkleił, tak że pozostał na koszulce tylko rysunek z okładki "Ágætis byrjun" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lalaith
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 5 kwie 2009, 01:42

Post autor: Lalaith »

Ja posiadam jedynie koszulkę Linkin Park, pochodzącą z czasów kiedy jeszcze miałam nieukształtowany i trochę spaczony gust muzyczny :roll:
Oczywiście jest kilka rozmiarów za duża i niezła z niej piżamka :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Lalaith pisze:Ja posiadam jedynie koszulkę Linkin Park, pochodzącą z czasów kiedy jeszcze miałam nieukształtowany i trochę spaczony gust muzyczny :roll:
Grunt to zauważyć swój błąd :thumbsup: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ