Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Jestem hepi, bo nie dość, że odebrałam dzisiaj drugą część mojego zamówienia, to jeszcze w drodze do punktu realizacji zamówień całkowicie przypadkiem trafiłam na coś, czego nie spodziewałam się znaleźć. Oto na dolnej półce gdzieś pod ścianą, jak gdyby nigdy nic, stał sobie 1. sezon szwedzkiego serialu o komisarzu Wallanderze! Nie mogłam się oprzeć. Nie jemu. Nie Kristerowi Henrikssonowi :kocha: I do tego Ola Rapace :kocha:

Nie należy mnie wpuszczać do żadnych empików, Kolporterów czy im podobnych przybytków pełnych dobra wszelakiego...
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

dopiero co byłem anchepi, bo mój kolega, student prawa, ten u którego miałem mieszkać, beszczelnie nabił mnie w butelkę.
Traz jestem chepi, bo znalazłem nowe, lepsze mieszkanie i nowych, może lepszych kolegów.
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Jestem hepi bo.........zrobiłam sobie 1 dzień wolnego :) przecież mogę.
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

... bo wczoraj przeprowadzono ze mną wywiad jako z jednym z przedstawicieli kultury gotyckiej. Będzie ponoć leciał w poznańskiej tv :D Przyjaciel ma mi nagrać
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Łał, to Ty gwiazda jesteś! Podeślij autograf! Adres na pw.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Gratuluję! A co byś powiedział na założenie tematu poświeconego Got(h)om? Mógłbyś napisać co nieco i zdementować tym samym niektóre plotki.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

A wiesz, ze faktycznie mogę, ale pozwolisz, że jutro, bo dzisiaj półprzytomny jestem i co chwila jakieś literówki poprawiam. Nie ma mowy o inteligentnych postach :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Viljar pisze:A wiesz, ze faktycznie mogę...
Jak zaczniesz od podstaw, to i ja chętnie poczytam.
Pozdrawiam :)
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Jestem hepi, bo właśnie wróciłam z kina z seansu "Hańby" i film był dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam, podobał mi się zdecydowanie bardziej niż książka (a to się rzadko zdarza), a Malkovich jak zwykle dał z siebie wszystko i nawet odtwarzając dość śliską, pożałowania godną postać (żeby nie powiedzieć: kreaturę), po prostu magnetyzował całym sobą. Jednocześnie odpychał i przyciągał. :kocha:
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Jestem hepi, bo Ty jesteś hepi :serce:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

O, też mi się ekranizacja "Hańby" podobała, chociaż nie tak bardzo, jak książka - ale to nic dziwnego, bo Coetzee jak dla mnie jest geniuszem :)

A jestem hepi, bo dowiedziałem się dziś, że wydają w Polsce jego pierwszą książkę, dotychczas na polski nie tłumaczoną. Próbowałem kiedyś dorwać oryginał, ale się nie udało. Na szczęście Coetzee ma dobre tłumaczenia.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

No ja na razie TYLKO "Hańbę" przeczytałam (w zeszłe wakacje chyba), więc póki co trudno mi się wypowiadać o geniuszu Coetzee'ego ;)

A dzisiaj jestem hepi, bo TVP Kultura wie, co Agnieszki lubią najbardziej, i od piątku co tydzień przez kolejne tygodnie będą emitować filmy z cyklu "Klasyka kina rosyjskiego" :kocha:
I nawet "Wojnę i pokój" pokażą :mrgreen:
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

a ja jestem dobrej myśli co do zbliżającego się egzaminu, a ponoć siła pozytywnego myślenia ma ogromna moc :mrgreen:
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Libra

Post autor: Libra »

Zakupiłam parasolkę. Niewielka, żółciutka.
Ma wielkie oczy i duży, sterczący pomarańczowy dziobek bo to parasolka-kaczucha jest.


Rodzicielka stwierdziła, że jestem niepoważna, a ja przecie to cudo kupiłam dlatego, że jestem zbyt poważna.
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Odwaliłam dziś już kawał roboty- nie potrzebnej nikomu (oprócz mnie :) ) i teraz mam labę.
Sex jest przereklamowany...
ODPOWIEDZ