jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Agnieszka »

Kosmitko już raz próbowałaś wciągnąć forumowiczów w swój prywatny konflikt (czy też minikonflikt) pisząc o rozmowach na gg z Zibim - teraz jak widać kolej na Kubę, ale czemu to właściwie ma służyć? Ujawniasz tu treści prywatnej korespondencji, przeznaczone dla Ciebie i czego oczekujesz? Poklasku? Czy może chodzi Ci o wywołanie ogólnego konfliktu? Załatwiaj swoje sprawy sama.

Tak poza tym ludzie, jeśli otrzymują od kogoś list czy email, odpowiadają tą samą drogą, a nie wieszając odpowiedź na tablicy ogłoszeń dostępnej dla wszystkich.
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: WendyKroy »

Agnieszka pisze:Kosmitko już raz próbowałaś wciągnąć forumowiczów w swój prywatny konflikt (czy też minikonflikt) pisząc o rozmowach na gg z Zibim - teraz jak widać kolej na Kubę, ale czemu to właściwie ma służyć? Ujawniasz tu treści prywatnej korespondencji, przeznaczone dla Ciebie i czego oczekujesz? Poklasku? Czy może chodzi Ci o wywołanie ogólnego konfliktu? Załatwiaj swoje sprawy sama.

Tak poza tym ludzie, jeśli otrzymują od kogoś list czy email, odpowiadają tą samą drogą, a nie wieszając odpowiedź na tablicy ogłoszeń dostępnej dla wszystkich.
Jasne. Jak ludzie atakuja to moja wina, jak Kubapsize glupoty to kosmitki wina :lol:
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Agnieszka »

WendyKroy pisze: Jasne. Jak ludzie atakuja to moja wina, jak Kubapsize glupoty to kosmitki wina :lol:
Myśl sobie, co chcesz, mnie to ani ziębi, ani grzeje.
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: kot »

Co Wy sie tak kłócicie w dziale rozrywka . :D :D :D . Ot sie podenerwowali . :rozowe: :rozowe: :rozowe: Widze Kosmitka sie zdenerwowała na Kubę . Ostro :sea: :sea: :sea: :sea: :sea: :sea: Niedenerwuj się Kosmitko , wszystko bedzie dobrze . :D :D . Usmiechnijcie się .Pa . :D :D Miłego Wieczoru .
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Zibi »

Zgadzam się z Alicją i Agnieszką (wyjątkowo :wink: ). Nie należy wywlekać prywatnych "brudów" czy innych spraw na publiczne forum, chyba że obie strony tego chcą i czemuś konstruktywnemu ma to służyć.
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Zibi »

kosmitka pisze:
Zibi pisze:Zgadzam się z Alicją i Agnieszką (wyjątkowo :wink: ). Nie należy wywlekać prywatnych "brudów" czy innych spraw na publiczne forum, chyba że obie strony tego chcą i czemuś konstruktywnemu ma to służyć.
gdzie Ty masz prywatne brudy za przeproszeniem? na żartach się nie znacie czy co?
poza tym szkoda, że nie widziałam miny Kuby jak to zobaczył. ale pewnie coś w tym stylu :shock:
:lol: :lol: :lol:
Nie zdążyłem przeczytać Twojego postu zakładającego temat zanim go Alicja "ocenzurowała", więc nie mam pojęcia co w nim było (i dobrze). Tym niemniej pisałem moją opinię co do szerzej pojętego problemu, nie do konkretnie tej sytuacji.
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Zibi »

Jak zaznaczyłem wyżej nie ciekawi mnie niczyja prywatna korespondencja.

W ogóle nie bierzesz pod uwagę zdania osoby, która do Ciebie napisała?
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Zibi »

"Nie masz takich problemów"? A cóż to oznacza? A mnie się wydaje, że masz spore problemy z byciem osobą dyskretną, słowem, za długi język. Zauważ iż nikt inny (przynajmniej ja się z nikim takim na tym forum nie spotkałem) nie upublicznia prywatnej korespondencji, na pewno nie bez zgody drugiej osoby. Na prawdę nie widzisz w tym nic złego?
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: marzyciel »

Cytat:
Edit: pozwoliłam sobie zaingerować w treść cudzego posta, bo uważam, że tajemnica korespondencji prywatnej jest święta. Tylko autor ma prawo publikować swoje prywatne wypowiedzi. Dlatego usunęłam cytat. Możecie się ze mną nie zgodzić, przyjmę krytykę.
Alicja.
[/quote]

Zgadzam sie z Toba calkowicie.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: clouds clear »

O fiu fiu , jaka wojna :wink:
Salomea

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Salomea »

Już raczej po wojnie. 8) :D
Salomea

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Salomea »

kosmitka pisze:szkoda, bo nie ukrywam, że uwielbiam prowadzić wojny z ludźmi. dobrze się przy tym bawię.
Nie trać nadziei, może jeszcze nie wszystko stracone. Zawsze możesz dodać nową wiadomość od kogoś. :P :twisted: :mrgreen: :wink:
Salomea

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Salomea »

Na pewno coś ciekawego znajdziesz, wierzę w Ciebie. :P :wink: :mrgreen:
Salomea

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Salomea »

kosmitka pisze::arrow: Salomea jesteś zadowolona? :mrgreen:
Jeszcze jak. Co za post, chyba się nawrócę. :wink: :twisted: :lol:
Tak w ogóle to strach do Ciebie pisać. :mrgreen: :P :wink:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: jeden nowy temat - dla Kuby ;)

Post autor: Kuba »

Obrazek
Oryginalnie ten króliczek nie miał ręcznika.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2006, 03:10 przez Kuba, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ