Chollllerrra ciężka!

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Libra

Post autor: Libra »

Ja znowu mącę ze szkołami... Im bliżej października tym bardziej obgryzam pazury, serce wali mi szybciej i na samą myśl zaczynam mieć bóle brzucha na tle nerwowym.
Zastanawiam się, czy dla odludka z tego typu objawami lepszym wyjściem byłyby studia przez internet...
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Libra pisze:Ja znowu mącę ze szkołami... Im bliżej października tym bardziej obgryzam pazury, serce wali mi szybciej i na samą myśl zaczynam mieć bóle brzucha na tle nerwowym.
Zastanawiam się, czy dla odludka z tego typu objawami lepszym wyjściem byłyby studia przez internet...
Mimo wszystko, nie studia przez internet... tak to widzę
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Też się bałam ilekroć szłam do nowej szkoły, ale zawsze wyhaczyłam jakieś fajne osoby, z którymi kontakty nadal utrzymuję. To miłe gdy ma się znajomych ze względu na jakość, a nie ilość.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Cholera jasna! Szlag by to trafił!!! :evil: :stormingMad: Całą potrawkę diabli wzięli!! :evil: :evil: :evil: To nie był ogórek tylko jakieś inne peściste podstępne badziewie, cholera!!! I po kolacji :dash: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

*Zaproponował nieśmiało filiżankę (która równie dobrze może być i beczką) zielonej herbaty na uspokojenie i poprawę nastroju. Podał ją ostrożnie, aby nie urazić wiekowej, szlachetnej istoty*
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

JUŻ NAWET WARZYWOM NIE MOŻNA UFAĆ !!!!! A ŻEBY TO!!!
:evil: :evil: :evil: Przecież mnie potarga!! Tyle roboty na marne i trzeba zastukać do rodziców o ratunek, bo kuchnia pusta. Nie wiem dlaczego w sklepie nie podpisują warzyw, co to za cholerstwo i jak sie nazywa ta ogórkowa mistyfikacja! Tfffu!

Dziękuję koledze za wsparcie. Idę na żebry do rodziców...
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Cholerami ciężkimi rzucać nie będę, bo denerwuję się na spokojnie, ale powód i tak mam, bo zdechł mi dzisiaj laptop. No, technicznie rzecz biorąc, komputer działa bez zarzutu, ale zdechła bateria do kupy z zasilaczem. Jutro dzwonię do HP i staram się załatwić sprawę - na szczęście i bateria, i reszta maszyny są na gwarancji - ale na razie jestem zmuszony do korzystania ze stacjonarnego komputera, który przez większość dnia okupuje siostra. No i nie jestem do końca pewien, czy gwarancja obejmuje zasilacz. Jeśli nie, polecą głowy. Dosłownie. Idę ostrzyć maczetę.
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Niech to gęś- nie mam dostepu do ulubionych działów, gdzie z kilkoma osobami prowadziliśmy sympatyczna konwersację :( np. o pogodzie :stryczek:
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Ale za to na młynku offtopowym- róbta co chceta :lol:
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Miła Rusałko - władza do głowy uderza... może być jeszcze różnie :diabel: Baannnaaa strasznego dostaniemy i tyle :P
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

To po co powstają takie tematy? Trudno... nie wnikam... to nie powód do smutów :)
Sex jest przereklamowany...
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Zdarza mi sie używać mocniejszych słów niż "cholera",wybaczcie :wink:
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Nie takie słowa się w życiu słyszało :)
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Zawaliłem, jak się patrzy :stormingMad:
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Może nie cholera cięzka, ale trochę popsuto mi dzisiejszy dzień. Ktoś na parkingu wjechał mi w auto, wgnieciony i porysowany zderzak i błotnik. Nic nadzwyczajnego, stało się. Ale możnaby zostawic chociaż kartkę z wyjaśnieniem i jakimś kontaktem!!! A tak - klasyczny objaw tchórzostwa, po prostu uciec. Tego nie lubię :evil:
ODPOWIEDZ