Powitać!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Zuzanna »

Witaj na forum. :ciasto:
Uczciwie się przyznaję, że nie przeczytałam tego co napisałeś. Po paru zdaniach po prostu się poddałam. Czy myślałeś już o tym, żeby pisać bloga?
xfreyjax
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 23 lip 2006, 11:23

Post autor: xfreyjax »

Witam,

również przeczytałam całość i nie zasnęłam, wręcz przeciwnie - bardzo ciekawy opis, w dużej mierze mogłabym się pod tym podpisać. =)

PS
Philosoph pisze: Nie przeczę istnieniu ludzi szczerych, ale moim zdaniem to mniejszość, a mniejszość trudno napotkać.
Lecz jak już się napotka to z biegiem czasu, nie będzie problemu w całkowitym poznaniu ów osoby.
Dlaczego ostatnio tak często spotyka się słowo ów nieodmienione w zdaniach?
<br>
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Witam ponownie :piwo: :piwo:
Dawno Cię nie było, albo mi tak czas długo płynie.
Zachodź, zachodź!!! :lol:
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Zuzanna pisze:Witaj na forum. :ciasto:
Uczciwie się przyznaję, że nie przeczytałam tego co napisałeś. Po paru zdaniach po prostu się poddałam. Czy myślałeś już o tym, żeby pisać bloga?
Ależ ja pisze bloga. :mrgreen:
xfreyjax pisze: PS
Philosoph pisze: Nie przeczę istnieniu ludzi szczerych, ale moim zdaniem to mniejszość, a mniejszość trudno napotkać.
Lecz jak już się napotka to z biegiem czasu, nie będzie problemu w całkowitym poznaniu ów osoby.
Dlaczego ostatnio tak często spotyka się słowo ów nieodmienione w zdaniach?
Oj tam. Poprawie się. :wink:
szarysmok pisze:Witam ponownie :piwo: :piwo:
Dawno Cię nie było, albo mi tak czas długo płynie.
Zachodź, zachodź!!! :lol:
Było się w sklepie muzycznym pozachwycać się piecykami gitarowymi i tym, jakie piękne dźwięki wydają na overdrive, to pozwoliłem sobie troszkę odlecieć na inną planetę. :mrgreen:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Grunt, co ześ wrócił! Hej! :piwo: :piwo: i do tego :sheep3: hej! :essen: :essen:
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Philosoph pisze: Było się w sklepie muzycznym pozachwycać się piecykami gitarowymi i tym, jakie piękne dźwięki wydają na overdrive, to pozwoliłem sobie troszkę odlecieć na inną planetę. :mrgreen:
Oj w tym wypadku chyba na jakąś bardzooo odległą :xmrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

beebep pisze:Oj w tym wypadku chyba na jakąś bardzooo odległą :xmrgreen:
No ba! Szkoda tylko, że nie spotkałem kosmitów. A miałem dla nich taką dobrą herbatkę.
Ciekawe, czy Oni też mają jakieś swoje rodzaje herbatek. Może już wypili i nie chcieli tej mojej? :xmrgreen:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

(dobra cofam tamten tekst co był tu zapisany - w ogólnym szale pisania postów się zagubiłam xD)
Philosoph pisze:No ba! Szkoda tylko, że nie spotkałem kosmitów. A miałem dla nich taką dobrą herbatkę.
Ciekawe, czy Oni też mają jakieś swoje rodzaje herbatek. Może już wypili i nie chcieli tej mojej? :xmrgreen:

może zaproponuj im mojej kawki:)
Ostatnio zmieniony 4 paź 2009, 21:51 przez beebep, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Kawki mnie usypiają, więc zanim im zaproponuje to zasne. :wink:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
ODPOWIEDZ