Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

Sama jestes sobie winna. Trzeba bylo rzucic manele do przechowalni i isc "w miasto" ;]
Some people just like to watch the world burn.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Agnieszka pisze:Jestem hepi, bo pogmerałam komputerowi w bebechach, wymieniłam wentylator od kieszeni, nasmarowałam wentylator od procka i w końcu nie hałasuje jak kosiarka do trawy :mrgreen: Już dwa dni cichutko chodzi, więc chyba mogę obudowę skręcić z powrotem ;D
A mój dalej przekracza dozwoloną liczbę decybeli :D - powinnam kupić sobie słuchawki chronne - będą tańsze od wentylatorów, smarowanie już im nie pomaga :P
Obrazek
- powieszę taki znak jeszcze :lol:

a ja jestem hepi bo.... mam luźny dzień, a na dworze słonko, ciepło przyjemnie - nic dodać nic ująć :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Wczoraj dowiedziałem się, że mój śmiały temat pracy licencjackiej został oficjalnie zaaprobowany i - co mnie mile zaskoczyło - został przyjęty z entuzjazmem. Do tej pory się z tego cieszę ^^
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

Ernest pisze:Wczoraj dowiedziałem się, że mój śmiały temat pracy licencjackiej został oficjalnie zaaprobowany i - co mnie mile zaskoczyło - został przyjęty z entuzjazmem. Do tej pory się z tego cieszę ^^
To może napisz, o czym będzie ta praca? Hm? :)
Mariko
pASibrzuch
Posty: 204
Rejestracja: 20 lut 2009, 23:40

Post autor: Mariko »

wczoraj bylam na probie tanca szkockiego:)super bylo^^i spotkalam sie z przyjaciolmi:)

ps.a ja wiem o czym bedzie :D :D :D
:)

:D
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

a ja jestem hepi bo... cały dzień spędziłam u znajomych w akademiku robiąc okrutny referat, wróciłam padnięta i co mnie zastało, humory rodziców - jak ja się cieszę, że mnie nie było;), bo podobno było nielekko w tym czasie wytrzymać w domu :mrgreen: - jakby to powiedzieć ominął mnie armagedon :P

p.s. ja też jestem ciekawa tematu pracy :P - brzmi intrygująco :D
Obrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Jestem hepi, bo w sobotę na TVP Kultura puszczają "Pijanego anioła" Kurosawy z 28-letnim Toshiro Mifune :kocha: A w piątek "Los człowieka" Bondarczuka...
Skąd oni wiedzą, co ja lubię? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Bondarczuka i "Los człowieka" pamiętam, zwłaszcza ten tekst: "po pierwszym nie zagryzam". Z rosyjskiego kina tamtego okresu podobało mi się też "Siedemnaście mgnień wiosny" - to taka rosyjska, lepsza wersja "Stawki większej niż życie"... W ogóle pamiętam czasy jak chyba tylko rosyjskie filmy w telewizji leciały. Były charakterystyczne, nawet jak w kolorze, to jakieś takie w zielonkawej poświacie... No i pamiętam ten obrazek: Рабочий и колхозница http://kinolub.ru/wp-content/uploads/mosfilm.jpg

A hepi dziś nie jestem, bo pada deszcz, ale uprzejmie doniosę jak to ulegnie zmianie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 14 lis 2009, 09:40 przez Artemis, łącznie zmieniany 1 raz.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

O jaaaaa...tez pamietam ten znaczek. ;) I nie gadaj, procz klosa i mgnien wiosny puszczali tez aniolki charliego i swietego, niecne produkty zgnilego zachodu ;P
A ja moze bez desperacji, ale zawiedziona pogoda. Z wycieczki nici, ech ;/
Some people just like to watch the world burn.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

dziś 13 piątek i wszystko mi wychodzi :D
Obrazek
Libra

Post autor: Libra »

beebep pisze:dziś 13 piątek i wszystko mi wychodzi :D
szatan!

Dziś 13 piątek, poderwałam listonosza.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Nie zwróciłem na to uwagi. Dzień zaczął się bardzo nieprzyjemnie - od urazu. Przeciągałem się w łóżeczku, aż tu nagle chrupnęło w Kubowym karku. Co za ból... do tej pory nie mogę zbytnio ruszać głową.

Mimo to dzień miałem udany. Usłyszałem kilka miłych słów na swój temat :)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Mariko
pASibrzuch
Posty: 204
Rejestracja: 20 lut 2009, 23:40

Post autor: Mariko »

fajnie,swietne zajecia,pogawedki z osobami,ktore bardzo lubie :) :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Jestem bardzo hepi, aczkolwiek zaczynam podejrzewać, że ktoś w TVP czyta w moich myślach :lol:

A czemu jestem hepi? Ano dlatego, że dzisiaj o 22:35 na TVP 1 "Gambit turecki" na podstawie Akunina - dwie części z czterech (dwie kolejne za tydzień). :justcuz:
W tym kontekście "jestem hepi" to mało powiedziane. Jestem w euforii po prostu.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

boooo po 8 latach moje marzenie o nowym komputerze się ziściło :D:D koniec brzęczenia, cięcia się itp... nowa era laptopa w moim krótkim życiu właśnie się rozpoczęła :mrgreen: :D chyba wykorzystałam pulę prezentów począwszy od niedalekich urodzin po Boże narodzenie tego- i przyszłoroczne :P
Obrazek
ODPOWIEDZ