Ex Znajomości netowe a znajomości w realu

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Jutro? Czemu nie. Rzuciłem link o koncercie Fading Colours w dziale "Spotkajmy się" :D
A poważnie: jutro to ludzie często mają plany. Ale za tydzień czemu nie :) To jak, Cafe Ferber w Gdańsku?

Temat brzmi: "Znajomości netowe a znajomości w realu". To nie jest "Spotkajmy się w Gdańsku".
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

¿Qué? :shock: Ale ja tak raczej nie całkiem poważnie... A Cafe Ferber jest fuj :diabel:
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

To zaproponuj inne miejsce zamiast wybrzydzać :D
No i masz - ja chcę się integrować, zacieśniać więzy, a tu...
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Tak przy okazji zaciesniania więzi - torcik dla Koffee za 200 posta :kocha: :cake2: :wav: :wav: :kwiotka:
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Integrować? Hihihi, osioł ze Shreka mi się przypomniał - ale ja nie jestem emocjonalnie gotowy.... nie naciskaj mnie, bo się w sobie zamknę!

Dobrze, trudno, niech będzie... Pikawa? W sumie i tak wszystko zależy od tego, ile osób by się zechciało pojawić.

Smoku - dziękuję bardzo :)
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Staram się jak mogę :oops:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Szarysmoku, Koffee, Viljar, wszyscy dostajecie po ostrzeżeniu za offtopowanie. Nie będę się rozdrabniać i każdemu w jego poście pisać, że to offtop, bo wydaje mi się, że to jest oczywiste. Wycinam całość do Archiwum X, a jeśli chcecie zorganizować spotkanie, to proszę założyć osobny temat we właściwym dziale.

Szarysmoku, do składania powinszowań i wklejania tortów służy inny temat. Jak będziesz w każdym wątku gratulował ludziom kolejnych setek postów, to tamten (ten 'właściwy') usunę, bo uznam, że jest zbędny, natomiast offtopy oczywiście będę nadal wycinać.
Zablokowany