Przeraża mnie ta noc.

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Czasami zastanawiam sie, dlaczego zycie jest takie ciezkie. Jedni maja lekko i kolorowo a inni wiecznie pod gorke. Niesprawiedliwe.
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Taka karma. Biednemu zawsze wiatr w oczy, jak mawiała moja babcia. Teraz rozumiem, o co jej chodziło.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

A ja myślę, że ci, którym wszystko przychodzi łatwo, żyją płytko. Pewne doświadczenia (złe) nie tylko nas ranią, ale uwrażliwiają na rzeczy dla nich niedostrzegalne, pozwalają odróżnić sprawy naprawdę ważne od tych mniej istotnych. No i hartują na przyszłość.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2009, 20:32 przez Artemis, łącznie zmieniany 1 raz.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Skoro hartują, to ja, k****, powinnam być ze stali, a nie jestem.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Jesteś, bo mało co Cię zaskoczy i zawsze dasz radę. A, że czujesz? To właśnie o tę wrażliwość mi chodziło.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Mądrze piszesz Artemis. Co prawda nie znam dziwożony, ale twoje wywody na temat hartowania (nie koniecznie w jej kontekście) brzmią bardzo rozsądnie. Myślę podobnie.

Za to porzekadło:
Biednemu zawsze wiatr w oczy, jak mawiała moja babcia.
uważam za marną próbę usprawiedliwiania swoich niepowodzeń. To żaden atak, ani nawet zaczepka.

Nasze sukcesy i niepowodzenia zależą też od nas. Nie zapominajcie o tym.
Jedni maja lekko i kolorowo a inni wiecznie pod gorke. Niesprawiedliwe.
Czy ja wiem? To zależy od naszego software'u - naszego oprogramowania - zbioru zachowań, przyzwyczajeń, nawyków, sposobu myślenia.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Młody jeszcze jesteś, Ernest, oj młody. Czasami napotyka się w życiu przeszkody, których nie można pokonać i które łamią człowieka: nieuleczalna choroba, czyjaś śmierć, toksyczne układy, w jakich tkwi się po uszy, patowe sytuacje, gdzie wybiera się mniejsze zło.
Obyś nigdy o tym nie przekonał się na własnej skórze.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Wiesz, Ernescie, porzekadła naprawdę nie biorą się znikąd (razem czy osobno?!). Mimo wszystko jest w nich jakaś prawda.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Ale trzeba pamietac ze to "wysylamy" obojetnie w jakiej formie obejetnie do kogo iczy do czegos to to odbieramy.. :roll:
Zreszta bardziej pamietamy rzeczy przykre od tych milych :(
Ale wnioski zebrane ze zlych doswiadczen pozwalaja nam omijac przeszkody ;)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ale trzeba pamietac ze to "wysylamy" obojetnie w jakiej formie obejetnie do kogo iczy do czegos to to odbieramy..
Perła w koronie Twoich wypowiedzi, Keri. O co Ci chodzi w tym zdaniu?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

Jak jutro się nie wcisnę do autobusu, to chyba na piechotę do domu pójdę...!!! A wcześniej szlag mnie trafi. I pójdę szlagnięta.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, 14:02 przez aknajilu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Ach... mojej duszy nikt nie zgadnie!
Krwią wylana, krwią zakrzepła...
Nim do ludzi się otworzy, padnie!
Drży w konwulsjach... Jeszcze ciepła....

Marcin M.

:(
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Takie sobie małe rzeczy, a krwi potrafią napsuć...
Wczoraj wybierałem się na koncert Fading Colours. Nie dotarłem na niego z kilku przyczyn. Raz, że rozkład jazdy Szybkiej Kolei Miejskiej w internecie nie odpowiadał temu na tablicach na peronach, a ten peronowy właśnie był właściwy i mi jedna kolejka odjechała za wcześnie, a następnej nie było w ogóle. Organizator zapomniał wspomnieć, że zmieniła się lokalizacja koncertu, więc nie dość, że i tak byłem spóźniony, to w dodatku musiałem szukać właściwego miejsca. Zanim znalazłem, to było po wszystkim. A w dodatku dowiedziałem się, że na koncert przyszło 20 osób, chociaż deklarowało się chyba ze sto. Ale w starej lokalizacji koncert był za free, a w nowej za 20 zł.
Ludziom szkoda dwóch dych na koncert lubianego zespołu, czyli równowartości trzech piw raptem. Potem kupią sobie te trzy browce i jak już je wychleją, to będą się zastanawiać, czemu Trójmiasto to koncertowa posucha (mówię o koncertach z nurtu Dark Independent). Jasna @#$% i @#$% mać...
:evil: :evil: :evil:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Tak mi jakoś smutno. Już prawie trzy miesiące nic, posucha. Nie dostałam żadnego ostrzeżenia ani bana.
:cry:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
picardie00
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 17 maja 2009, 08:28

Post autor: picardie00 »

Artemis pisze:A ja myślę, że ci, którym wszystko przychodzi łatwo, żyją płytko. Pewne doświadczenia (złe) nie tylko nas ranią, ale uwrażliwiają na rzeczy dla nich niedostrzegalne, pozwalają odróżnić sprawy naprawdę ważne od tych mniej istotnych. No i hartują na przyszłość.
ajcccc. jej czy trzeba walczyc do ostatnich sil o swoje zby umiec docenic to co posiadamy?? nie sadze. owszem zle doswiadczenia czegos nas ucza, ale czy np dopiero po smierci przyjaciela zrozumiemy co to przyjazn ?? w ogole czy to cos zlego jezeli ktos ma prosta droge przez zycie?? uwazam, ze lepsza taka niz pelna nieszczesc i cierpien, ktore maja nas ukierunkowac na spr wazne. bo i bez zlych doswiadczen mozemy rozroznic co jest biale a co czarne :) :)
ODPOWIEDZ