Co wyraża Twój emblemat?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Libra

Post autor: Libra »

Wcześniej moim emblematem był obraz J.Wall przedstawiający wagę( waga=libra).

Od jakiegoś czasu mam karpie koi- z zamiłowania do ryb, no i z uwielbienia harmonii jaka z tego obrazu biła, pyszota!
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Viljar pisze:U mnie jest maska Guy'a Fawkesa, jakiej używał bohater filmu V jak Vendetta.
Fawkes na BreBanku na Wałach Jagiellońskich bardzo umila mi wieczorny sprint do autobusu :kocha:

Na moim awatarku jestem ja 8)
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Moj emblemat przedstawia stokrotke, od ang. nazwy daisy.
No... chyba to jest stokrotka... albo rumianek... licho wie :mrgreen:
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Jak dla mnie to rumianek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Mam nowy avatarek i to nadal jestem ja 8) Narcyz ze mnie obrzydliwy, a co ^^
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Oj tam, oj tam...

A mój obecny emblemat jest wyrazem hołdu dla jedynego w historii zespołu, który mi łzy z oczu wycisnął i to nie raz.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
aknajilu
mASzkara
Posty: 187
Rejestracja: 27 paź 2009, 19:13

Post autor: aknajilu »

...
Awatar użytkownika
Światłona
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 16 wrz 2009, 21:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Światłona »

kibic pisze: Dlaczego samotni ludzie mają koty? Na tym forum też to można zauważyć.
Pewnie dlatego, że samotni (zwłaszcza z tego forum) to ci,którzy samotności potrzebują. Koty zwykle mało absorbują swą kocią osobą innych (no może nie mało, ale nie non stop jak np.psy).

vege
and
any alcohol

As C ta kobieta ?
Nie wiadomo, czy się dowieta.

Obrazek
Awatar użytkownika
hello_kitty
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 3 sty 2011, 18:18
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: hello_kitty »

Moj prezentuje połowę mojej twarzy. I jest otoczony moim najukochańszym kolorem, bo wszystko co jest związane ze mną musi być różowe. <3
Chyba nie potrafię powiedzieć, że nie chciałabym Ciebie mieć.x3
Awatar użytkownika
Hotarubi
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 22 paź 2010, 22:58
Lokalizacja: Fabryka lalek

Post autor: Hotarubi »

Na moim avatarze jest Shinku z "Rozen Maiden", czemu:
1. jest lalką, uwielbiam lalki
2. bardzo lubię jej charakter
3. lubi herbatę tak jak ja i w związku z tym siedzi w filiżance ^^
Ckliwy prestidigitator Todoregaldowerdadero do bufeciku mknie po buteleczkę spirytusiku najwydestylowaniuchniejszego dla reżysera Laubzegi który wyreżyserował przeintelektualizowane, przeliteraturalizowane, przekarykaturalizowane dzieło pod tytułem "Bichum bała bomba buła gochamba"
wera
ASiołek
Posty: 76
Rejestracja: 10 lut 2011, 01:15
Lokalizacja: Małopolska

strach

Post autor: wera »

mój emblemat oznacza że chcę widzieć miłość ale nie chcę jej uprawiać,stąd to strachliwe spojrzenie,hehe:) Mam nadzieję że nikomu nie ukradłam emblematu(jestem tu od niedawna),jeśli tak,to dajcie znać:))
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

NARESZCIE. Myślałam, że łopatę stępię na dokopaniu się do tego tematu. :diabel: A kopię, bo...

Bodolsog z bocianiego gniazda wstawił sobie avatarka. Pewnie ten pyszczek do niego należy... :wink: Na Argentyńczyka to on za bardzo nie wygląda, ale Madonna też nie, a Evitę zagrała. :wink:

Pytanie: czy to fajka? Jeśli tak, to czym nabita? :>
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Sherlokiem Holmsem :D Mieszanką tytoni Virginia i Burley. Tak gwoli ścisłości :D

A tak w ogóle:
Winkie pisze:NARESZCIE. Myślałam, że łopatę stępię na dokopaniu się do tego tematu. :diabel: A kopię, bo...

Bodolsog z bocianiego gniazda wstawił sobie avatarka. Pewnie ten pyszczek do niego należy... :wink: Na Argentyńczyka to on za bardzo nie wygląda, ale Madonna też nie, a Evitę zagrała. :wink:
to jeden wielki LOOOOOL :D
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Sherlokiem Holmsem Very Happy Mieszanką tytoni Virginia i Burley. Tak gwoli ścisłości Very Happy
Daje kopa? Świeżo z pola, czy już ususzone? :wink:
(a już podejrzewałam ziółka...)
A tak w ogóle:
Winkie napisał:
NARESZCIE. Myślałam, że łopatę stępię na dokopaniu się do tego tematu. Diabel A kopię, bo...

Bodolsog z bocianiego gniazda wstawił sobie avatarka. Pewnie ten pyszczek do niego należy... Wink Na Argentyńczyka to on za bardzo nie wygląda, ale Madonna też nie, a Evitę zagrała. Wink


to jeden wielki LOOOOOL Very Happy

Do dziś się nie mogę z szoku otrząsnąć. :wink:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

Od czasu jak dowiedziałem się, że aseksualizm ma jakieś symbole, barwy, tydzień w kalendarzu, etc. Zmiana emblematu to taka moja drobna inicjatywa związana właśnie z tygodniem aseksualizmu. Postanowiłem dopasować swój emblemat jakoś nawiązać do forum, aseksualizmu, wolności, i ulotności. Emblem zawiera wszystkie kolory z flagi aseksualizmu, a dominującym jest czarny który występuje w symbolice znaków rozpoznawczych. Można na emblemie dopatrzeć się zarysów ptaka co nawiązuje do wolności (zarówno wolności wyboru, jak i otwartości umysłu do czego także nawiązuje mój podpis). Całość sprawia wrażenie ulotności co jest nawiązaniem do ulotności chwili i życia.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ