Całowanie się

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

stwierdziłem, że to niesamowite, że wyobraźnia potrafi stworzyć tak idealny obraz tego o czym nie ma pojęcia
Mozna powiedziec ze podswiadomosc ci te impulsy w trakcie snu podsunela. Ja mowie tak: podswiadomosc zachowuje zapiski z wczesniejszych zyc :P . Wiec jest powod czemu jestem as :mrgreen: .Cos kiedys przezylem co pietno pozostawilo :wink: i wiedze :wink: .

A ja zamiast przysnic sobie poznalem w dosc nie milych okolicznosciach :x . I choc to nie bylo "llizostwo" tylko zwykly :x to i tak w tym nic ciekawego nie znalazlem :wink: .

Gleboki w jakim sensie? Jezyk czy namietny z powodu uczuc? :D
Awatar użytkownika
pogubiony
pASibrzuch
Posty: 260
Rejestracja: 2 lut 2010, 10:05
Lokalizacja: O/S -> N/S

Post autor: pogubiony »

Keri pisze: Mozna powiedziec ze podswiadomosc ci te impulsy w trakcie snu podsunela. Ja mowie tak: podswiadomosc zachowuje zapiski z wczesniejszych zyc :P . Wiec jest powod czemu jestem as :mrgreen: .Cos kiedys przezylem co pietno pozostawilo :wink: i wiedze :wink: .
No jasne, ale wszystko ma swoje granice. Jeśli się nie przeżyło nic podobnego, to trudno sobie wyobrazić bezbłędnie doznania jakie temu towarzyszą. Muzg jest nieodgadniony.
Keri pisze: A ja zamiast przysnic sobie poznalem w dosc nie milych okolicznosciach :x . I choc to nie bylo "llizostwo" tylko zwykly :x to i tak w tym nic ciekawego nie znalazlem :wink: .
No ja nie miałem przynajmniej elementu zaskoczenia ;)
Keri pisze: Gleboki w jakim sensie? Jezyk czy namietny z powodu uczuc? :D
Język. Uczucie to inna sprawa - to mi nie przeszkadza, a cieszy. Namiętność do pewnego stopnia też.
Awatar użytkownika
MetsänVarjo
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2010, 05:11
Lokalizacja: Skute lodem pola wieczności

Post autor: MetsänVarjo »

Pocałunki... hm. Kiedyś to nawet sprawiało przyjemność, obecnie już niestety niebardzo (oby mój facet nigdy tego nie przeczytał :roll:) może przez to, że jestem do tego z lekka przymuszana, i nawet zwykłe cmokanie co 20s mnie denerwuje...

Może kiedyś to wróci... a może i nie. :lol: Bywa ;)
Too much for the narrow minds
condemned as an evil whore
She didn't mind, 'cause deep inside
she had reached something more

And I saw her smile
as the flames rose
She looked up to the sky
and the air froze
Something in her eyes...
Awatar użytkownika
Tiper
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:14
Lokalizacja: tu tyle butelek?!

Post autor: Tiper »

jako nowy pozwole sobie troche odkopac temat. :D pierwszy raz calowalem sie jakos w poprzednie wakacje i to tez raczej na sprobowanie niz z powodu jakichs glebszych uczuc. po paru minutach testow z uzyciem jezyka pomyslalem ze ok - teraz wiem jak sie caluje. nie przypadlo mi to do gustu i raczej nie jestem ani nie bede milosnikiem bliskich kontaktow. znam za to wiele ludzi co caluja sie z drugimi polowkami praktycznie co minute z zegarkiem w reku - nie dla mnie takie cuda. :D
"buckle up and lets take a ride
i want you to watch me commit a suicide
we're headed for a place in a dark land
in desperate search of that dark man..."
Geto Boys - I Just Wanna Die
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

hmmmm... Tiper tak "na spróbowanie" ma jakiś głębszy sens? widzisz może jestem idealistką, ale bez uczucia coś takiego nie przejdzie - chyba to inny rodzaj doświadczenia, gdy kocha się tą drugą osobę, to tak jakby osiągać kolejny stopień bliskości.

Chociaż sama mam jakieś odrzuty na myśl o głębszej eksploracji, "cmoki" to chyba i tak wystarczająco dużo ... :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiper
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:14
Lokalizacja: tu tyle butelek?!

Post autor: Tiper »

czy ma sens - pewnie nie. moze uleglem presji spoleczenstwa i chcialem chociaz zobaczyc o co tyle krzyku i wzdychan. poza tym tak jak wspomnialas - to i tak duzy krok i dalej isc nie mam zamiaru.
"buckle up and lets take a ride
i want you to watch me commit a suicide
we're headed for a place in a dark land
in desperate search of that dark man..."
Geto Boys - I Just Wanna Die
SYLW
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2010, 09:08
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Post autor: SYLW »

Cóż mogę powiedzieć....za każdym razem obyło się bez fajerwerków. Właściwie to nic nie czułam, żadnego podekscytowania czy podniety, ale obrzydzenia też nie, a im dłużej to trwało, tym nudniej się robiło (w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać co zjem następnego dnia na śniadanie); nawet nie wiem po co to robiłam, może z ciekawości, bo były okazje, bo myślałam, że jak spróbuje to polubię...
Kyuu
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 24 lut 2010, 17:59

Post autor: Kyuu »

Moje pocałunki? Jasne, było, i to cała masa. Przeważnie to dziewczyna jakoś mnie prowokowała - myślałem sobie - skoro ona tego chce, to niech ma.

Nie czułem nic nadzwyczajnego. Przeważnie moje myśli wtedy wyglądały tak "no i się całuję, i co teraz?", "muszę schudnąć", "kończ już, cholera, chce mi się spać" - to ostatnie na jakiejś imprezie.

Tak samo, jak chyba wielu ludzi, zwłaszcza facetów, uległem presji otoczenia, a nie czułem nic nadzwyczajnego. Jedyne co mnie cieszyło i motywowało, to fakt, że dziewczynom się podobało.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Kyuu

Dziewczynom moze tak ale wazniejsze czy tobie sie to podobalo a jak nie to czemu masz to robic? :roll:
Awatar użytkownika
Tiper
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:14
Lokalizacja: tu tyle butelek?!

Post autor: Tiper »

kiedy trzeba to trzeba - pewnie jakbym odmowil pocalowac dziewczyne to albo pomyslalaby ze cos z nia nie tak i wpadla w kompleksy albo zaczela mowic wszystkim ze gej. watpie ze zrozumialaby ze dla niektorych calowanie sie to nic specjalnego i nie czuja potrzeby calowania.
"buckle up and lets take a ride
i want you to watch me commit a suicide
we're headed for a place in a dark land
in desperate search of that dark man..."
Geto Boys - I Just Wanna Die
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Nie wiedziałam, że to tak wygląda... Zdaje mi się, że sprawa jest mniej skomplikowana niż myślisz - obcych dziewczyn i koleżanek z reguły się nie całuje, a swoją lubą może jednak warto poinformować o tym, że po prostu ciebie to nie bawi - zgadzam się z Kerim - nic na siłę. Nie martw się za geja cię nie wezmą, a dziewczyna która wie w czym tkwi problem nie powinna wpadać w kompleksy, trzeba jej to tylko wytłumaczyć :) - nie wiem ale w związku obie połówki powinny czuć się dobrze, no chyba, że masz zamiar się poświęcać do czasu kiedy "wyrośniecie" z namiętnych pocałunków - bo patrząc na różne pary naprawdę w pewnym momencie to jakoś zanika - ale czy warto się męczyć?...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiper
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:14
Lokalizacja: tu tyle butelek?!

Post autor: Tiper »

wez tez pod uwage ze na dluzsza mete normalna dziewczyna bedzie wolala innego. w ogole zastanawiam sie jaki sens ma zwiazek bedac asem...
"buckle up and lets take a ride
i want you to watch me commit a suicide
we're headed for a place in a dark land
in desperate search of that dark man..."
Geto Boys - I Just Wanna Die
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

no w gruncie rzeczy dość mocno powiedziane, ale istnieje taka możliwość, że faktycznie dla niej będzie to zbyt ciężkie... wtedy to już zależy od tego jak bardzo ci zależy i na ile jesteś się w stanie poświęcić, chociaż sądzę, że druga osoba w jakimś sensie też powinna próbować zrozumieć sytuację...
Co do związków to ma sens, przecież to nie tylko zbliżenia 2 i 3 stopnia, ale również rozmowa, wsparcie kończąc na tym, że druga połówka to kompan na starość, ja tam nie widzę problemu, byle by tylko znaleźć kogoś komu pasuje wstrzemięźliwość (o związkach najlepiej jest jednak rozmawiać w odpowiednio przystosowanym do tego temacie (jest ich parę:P))[/list]
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiper
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2010, 20:14
Lokalizacja: tu tyle butelek?!

Post autor: Tiper »

ja pisalem o calowaniu i ze ma to pewien zwiazek ze zwiazkami miedzyludzkimi. a co do takiego zwiazku to wedlug mnie nie ma sensu - lepiej miec prawdziwych przyjaciol ewnetualnie jedna przyjaciolke albo przyjaciela. calowanie to tylko czubek gory lodowej. 8)
"buckle up and lets take a ride
i want you to watch me commit a suicide
we're headed for a place in a dark land
in desperate search of that dark man..."
Geto Boys - I Just Wanna Die
Kyuu
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 24 lut 2010, 17:59

Post autor: Kyuu »

Tak, ale jeśli dziewczyna już zbliża się do pocałunku - a nie pomagam jej w tym swoim zachowaniem, nie licząc tego, że po prostu lubię gadać z dziewczynami, lubię sobie poflirtować (chyba dlatego, że gdybym miał być AS-em, to tym romantycznym - wciąż nie mam pewności), to nie odmawiam. wręcz przeciwnie - lubię usłyszeć, że dziewczynie się podobało.

Być może dlatego tak się dzieje, bo bardzo zależy mi na dobrej opinii innych ludzi.

Jeśli chodzi o mnie, to już wolę pocałować się z dziewczyną, niż pozwolić jej, żeby miała jakieś wyrzuty, czy inne złe myśli. To może zepsuć miłą chwilę bycia razem - a na tym najbardziej mi zależy. Nie zależy mi na fizyczności - jedynie na tym, by mieć kogoś blisko siebie - niefizycznie. Zależy mi na znalezieniu bratniej duszy, i tak, jeżeli ona będzie chciała zbliżeń mniejszych bądź mniejszych, pewnie będę gotów to zrobić, ale w granicach rozsądku.

Chyba tak to widzę. Ale muszę jeszcze siebie zbadać.

To moje małe odkrycie na swój temat spowodowało, że czasem nie wiem sam, co ze sobą zrobić.
ODPOWIEDZ