Ludzie inteligentni nigdy się nie nudzą... ;)

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
LittleA.
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2010, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Ludzie inteligentni nigdy się nie nudzą... ;)

Post autor: LittleA. »

... Ale co, jeśli jednak się nudzicie? Co lubicie robić, gdy macie czas tylko dla siebie? :wink:
"Po co pytać, jak się nie chce uzyskać odpowiedzi?"


" [...] dziewczyna, ten zbiornik hańby, zamknięty na klucz przez urodę!"
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

... Ale co, jeśli jednak się nudzicie? Co lubicie robić, gdy macie czas tylko dla siebie? Wink
Twoim zdaniem, osoba, która ma czas dla siebie nudzi się?

Podobno istnieje coś takiego jak nuda. Cóż, ja tego nie doświadczam. Studia pochłaniają mnóstwo czasu; nawet nie tyle nauka, co dojazdy.

Kiedy mam czas wolny to czytam, oglądam anime, filmy, uczę się języków i ogólnie poszerzam horyzonty :P
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Ernest pisze:Podobno istnieje coś takiego jak nuda. Cóż, ja tego nie doświadczam. Studia pochłaniają mnóstwo czasu; nawet nie tyle nauka, co dojazdy.

Kiedy mam czas wolny to czytam, oglądam anime, filmy, uczę się języków i ogólnie poszerzam horyzonty :P
Ja mam podobnie nie mam czasu na nudę ;) studia są wykańczające w pewnych momentach i jak mam chwilę wolnego, a niech to będzie nawet dłuuuugi okres czasu, to nie znajdzie się nawet sekunda na myślenie o tym, że się nudzę - trzeba doceniać czas wolny - w dzisiejszym świecie dużo ludzi nie ma go za wiele...

bezczynność jest taka cudowna :kocha:
Obrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A co to jest czas tylko dla siebie? Znaczy się wolny czas? Łomatko, kiedy ja ostatnio coś takiego widziałam...
A wiem, na studiach, 10 lat temu :lol:
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Noo, to jest taki czas, gdy włączasz muzę, zakładasz buty na stół, rozpierasz się w fotelu, bierzesz w łapkę kubek z kawą i spędzasz czas na czytaniu różnych rzeczy w necie, albo książek (w pdf'ach), albo gapieniu się przez okno na przykład na to jak śnieg pada.

Oj, pomyliłem się, to nie czas wolny, to prace biurowe :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Oj chciałabym w takim biurze pracować, chciałabym... W moim tak nie ma :P Mam taką wstrętną niewyżytą trzydziestolatkę za szefową - uparta, upierdliwa i wymagająca. I przez to nigdy nie mam czasu nawet pomyśleć o nudzie czy wolnym czasie xD
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Najczesciej "robie kolo siebie" albo ide nad port poczytac,pomedytować(juz to chyba pisalam?),oglądam filmy i unicestwiam pająki :diabel: Czasem spotyka(la)m sie ze znajomymi ale zrobilam podpuche i musialm niektorych usunac z grona znajomych.
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

jak się nudzę włączam kompa czytam różności w sieci.
MS
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

A co to jest nuda? :D Nie wiem, jak ludzie mieszkający nad morzem mogą się kiedykolwiek nudzić.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Lubie stan nudy i niecnierobienia. Gdy mam duzo wolnego czasu rozleniwiam sie, czesto nie zrobie nawet polowy z tego, co sobie zaplanowalam.
Ostatnio mam niewiele wolnego czasu, a jesli jest to kosztem niewyspania sie (a tego nie lubie).
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Ludzie inteligentni nigdy się nie nudzą... ;)

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja właściwie rzadko się nudzę i także rzadko mam wolny czas. Jednak jak mi się to już zdarzy to idę na spacer, wchodzę do Internetu, śpię, gram na komputerze, oglądam telewizję. Nie wiem czy jest to inteligentny sposób spędzania wolnego czasu, ale ja tak po prostu lubię.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Kyuu
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 24 lut 2010, 17:59

Post autor: Kyuu »

www.grzybowatworczosc.blog.onet.pl

Tutaj zamieszczam efekty swojej nudy.

Podpowiem, że najlepiej czytać od końca (archiwum na dole strony)
viktor
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2010, 21:15
Lokalizacja: śląsk

Post autor: viktor »

ja sie nie nudze, tak zwany wolny czas wykorzystuje tworczo, - a konkretnie, to już zależy od pomysłu.
les temps sont durs pour les reveurs
Avaria
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 1 lut 2010, 11:03

Post autor: Avaria »

też nie znam znaczenia słowa `nuda` :) raczej cierpie na chroniczny brak czasu, żeby robić to wszystko co bym chciała.
`Ważne są tylko chwile, gdy pragnienie pozostania sam na sam z sobą jest tak silne, że człowiek wolałby raczej strzelić sobie w łeb, niż zamienić słowo z kimś innym...`
E.Cioran
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

W zeszłym roku miałem jeden dzień, kiedy się nudziłem. Miałem straszną gorączkę, która uniemożliwiała mi wyjście na dwór. Czytanie odpadało, bo oczy mnie bolały, a na domiar złego internet wysiadł na pół dnia. Całe 5 godzin nudy! :evil:
A poza tym to mi się nie zdarza. Morze blisko, więc miejsce na spacer jest. Jakby coś, to książka albo film, a niedawno odkryłem na nowo radość z gry "Doom" :mrgreen:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ