to aseksualizm?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Wątpię, że to aseksualizm, raczej przerwa od seksu na własne życzenie.

Czy można być aseksualnym w pewnym stopniu? Co to znaczy?
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
m.n.
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 2 sie 2010, 18:08
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: m.n. »

Keri pisze:
himbeere pisze:
veronikaaa pisze:ja uprawiam seks, ale nic mi on kompletnie nie daje. więc się da, tylko pytanie- co z tego?
hmm ja zrezygnowalam ale co zrobisz Ty to tylko twoj wybor ;) skoro nic ci nie daje to nic z niego nie masz wiec po co go uprawiac ?;)
By dac szczescie partnerowi jesli nam na nim zalezy bardziej niz na naszym uczuciu przyjemnosci :P
Przepraszam, ze sie wtrace, tym bardziej ze dopiero sie zarejestrowalam... ale jakie to szczescie, jak ta osoba wie, ze ktos sie dla niej poswieca? ze nie czuje tego samego? ze sie do czegos zmusza? chyba to zadne szczescie, ale raczej masturbacja za pomoca czyjegos ciala.
sory, ale wlasnie tak mi sie kojarzy...
w zaden spsob nie umiem sobie wyobrazic zeby moglo mnie cieszyc, ze ktos uprawia ze mna seks wcale tego nie chcac i nie przezywajac i nie czujac tego samego... jakies to straszne...
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Aseksualizm występuje tam, gdzie nie ma oziębłości seksualnej (zwanej hipolipidemią), awersji seksualnej, celibatu, zaburzeń hormonalnych wywołujących brak pociągu seksualnego, zaburzeń psychicznych wywołujących brak pociągu seksualnego, nie ma wycofania od seksualności z powodu niewydolności fizycznej i niezdolności do uprawiania seksu, nie ma urazu od strony osób odczuwających popęd seksualny, a mimo to nie ma potrzeby uprawiania seksu (nawet w przypadku, kiedy posiada się dobrowolne przeżycie seksualne).
Czarno to widzę...
ODPOWIEDZ