Słówko"seksowny"

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Salomea

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Salomea »

Sama już nie wiem, czy lepiej zapuszczać warkocz "na Renatkę", czy ciąć i tapirować jak Endrju Warchoł. :wink: :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: clouds clear »

Może pół na pół, to dopiero lans!!!!! :mrgreen: :lol: :aven: :wink:
Salomea

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Salomea »

Pół na pół, czyli jak? Nie potrafię sobie nawet tego wyobrazić. :wink: :mrgreen: :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: clouds clear »

Są dwie opcje:
a) na polowie głowy zostawiamy odpowiednio długie włosy, aby umożliwić powstanie warkocza (jak u Reni), na drugiej połowie robimy strzechę Endrju Leppieja.

b)na dolnej partii głowy zostawiamy materiał na warkocz, a górę modelujemy
na Warchoła

:mrgreen: :shock: :aven:
Mogłabym to narysować, ale do przyszłego tygodnia mam wakacje od ołówka :mrgreen: :twisted: , al pomyślę nad jakas zgrabna prezentacją jeśli zajdzie taka potrzeba :mrgreen:
Salomea

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Salomea »

No, no, ciekawy opis, interesujące fryzury, tylko nie wiem na którą mam się zdecydować. Muszę się jeszcze zastanowić. :wink: :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Aneshia »

Interesujace?? Toz to taaakie seksooooowne fryzury XDDD A wracajac do poprzednich postow. Welniane skarpety tez moga byc sexi!! Mam kumpla, ktorego podniecaja dlugie skarpety ale... (uwaga uwaga!!) kiedy sa zawiniete XDDD Czyli seksowne jest dla kazdego co innego, kazdego co innego podnieca. I wycvhodzi na to, ze aseksowne tez bedzie dla kazdego co innego :mrgreen: Ja tam jednak pozostane przy uzywaniu slow takich jak "piekny, atrakcyjny, wyszukany" itp, w zaleznosci od tego, co bede chciala opisac :D A sexi to dla mnie sa ksiazki :mrgreen: Ktos ma cos przeciwko?? XDDD
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Ant »

Szczerze mówiąc, długo się zastanawiałem, o co w ogóle chodzi z tą seksownością. W końcu doszedłem do tego, że za cholerę tego nie kapuję :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Aneshia »

akbys kapowal to by cie nie bylo na tym forum :mrgreen:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: ewutek »

seksowne = podniecające

Pewnie to porównanie padło już w nie jednym poście wyżej, ale nie chce mi się specjalnie szukać żeby móc je zacytować i napisać "Zgadzam się!" 8)
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Aneshia »

Ale fakt, ze wiemy juz "co" to znaczy nie znaczy, ze kolega teraz zacznie to kapowac :mrgreen: No bo przeciez jesli tego nie czul to wciaz pozostanie to dla niego tylko pustym slowem... a szkoda :|
Salomea

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Salomea »

Aneshia pisze:Ale fakt, ze wiemy juz "co" to znaczy nie znaczy, ze kolega teraz zacznie to kapowac :mrgreen: No bo przeciez jesli tego nie czul to wciaz pozostanie to dla niego tylko pustym slowem... a szkoda :|
Czemu szkoda? Dla mnie też nic nie jest seksowne, ale czy coś przez to tracę? Nie sądzę. :P :twisted: :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Ant »

A jaki odieracie sformułowania w stylu, za przeproszeniem, "zaj... d..." itp.?
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Aneshia »

Nie wiem wlasnie, czy nie tracisz. Jakbym kiedys sie dowiedziala, to ci pwoiem :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: clouds clear »

"A jaki odieracie sformułowania w stylu, za przeproszeniem, "zaj... d..." itp.?"

Hahaa, chyba tak samo jak "seksowny".Wiadomo do po co komus *** ***, no przynajmniej mi sie kojarzy z jednym , bo raczej o zazylosc intelektualna nie idzie :mrgreen: :aven: :wink: :shock:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: S³ówko"seksowny"

Post autor: Ant »

Aneshia pisze:Jakbym kiedys sie dowiedziala, to ci pwoiem :mrgreen:
Czekam z niecierpliwością :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ