Jak to jest z nagością?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
4example
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:54

Re: Jak to jest z nagością?

Post autor: 4example »

zależy czy nie jest skrajnie wychudzony/upasiony. :)) osobiście nie wnikam w takie szczegóły. jest mi to obojętnie...
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Ja też wolałabym, żeby mój partner (potencjalny oczywiście) chodził przy mnie z zasłoniętymi pośladkami :wink: Ale gdyby np. miał potrzebę paradowania po mieszkaniu całkowicie nagi, to zaakceptowałabym to. Sam widok mnie nie obrzydza.
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Nie tyle nie obrzydza co niezrecznie by mi sie patrzylo na partnerke... Zreszta piekno u mnie to na buzi nie pod majtkami wiec raczej niech by robila co chce :P
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: Bella Wildrose »

Właśnie, największym mankamentem byłaby zapewne niezręczność. Jakoś głupio by mi było tak po prostu patrzeć na tą osobę. Nie wiadomo by było jak w ogóle się zachowywać :D
Obrazek
Obrazek
Shavione
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 6 lip 2010, 19:38

Post autor: Shavione »

heh, rozmawiałam wczoraj o tym z moim seksualnym kolegą i jemu też jest głupio, że dziewucha mu lata po mieszkaniu bez majtek.
jak wskakują do łóżka, to super, ale jak śniadanie robi i majciochy nie są na pupie, to on się dziwnie czuje...
rano wstaje i ogląda 2 półkule skądinąd całkiem zgrabnych pośladków :)
pewnie to jest w jakimś tam stopniu krępujące.
coraz więcej moich stereotypów dotyczących aseksów pada. mnie się wydawało, że was w ogóle nie interesuje, co jest pod ubraniem. a co np. ze spaniem w jednym łóżku?
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Shavione pisze:coraz więcej moich stereotypów dotyczących aseksów pada. mnie się wydawało, że was w ogóle nie interesuje, co jest pod ubraniem.
Większości asów zapewne nie interesuje, ale to nie oznacza automatycznie, że nagość drugiej osoby przeszkadza czy wzbudza niesmak ;) Nie zrywam z ludzi majtek z okrzykiem "pokaż, pokaż, co tam masz!", ale też z wrzaskiem bym nie uciekała, gdyby partner wyszedł z łazienki goły :P
Shavione pisze:a co np. ze spaniem w jednym łóżku?
Mnie nie przeszkadza, byłam w takiej sytuacji i było całkiem miło (no jedynie problem się pojawia, jak człowiek zaśnie z czyjąś ręką pod szyją - oj rano kręgosłup boli, oj boli).
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

myślę że spanie z kimś będąc nagim mnie by przerosło
jestem prawie pewien
Czarno to widzę...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A to chodziło o spanie nago? :mrgreen: Nie no, nago to mi się nie zdarzyło z nikim spać LOL
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Nago spac? :shock: Mi samemu ciezko spac bez gadkow :roll: Ale z kims? :shock: Ja bym najpierw sprobwal spac z kims w ubraniach :roll: Bo sam nie wiem czy bym dal rade miec kogos za plecami lub przed soba :roll:
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Mi samemu ciezko spac bez gadkow Oczy
Ha! Ale heca! Mamy zoofila! :P (w końcu ,,gadki'' to zdrobnienie od ,,gady''? xD)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Ernest pisze:
Mi samemu ciezko spac bez gadkow Oczy
Ha! Ale heca! Mamy zoofila! :P (w końcu ,,gadki'' to zdrobnienie od ,,gady''? xD)
:shock: :roll: :lol: Raczej ty mnie rozbawiles :P Gadki to majtki :lol: :lol:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Nie, Keri, gadki to nie są majtki. Gatki to są majtki. Widzisz różnicę?
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Kogo Ty się pytasz o takie rzeczy? :lol:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

w sumie w pewnym toku myślenia gadki mogą być majtkami
bo skoro majtki to element bielizny, a elementy bielizny są u niektórych materiałem do plotkowania, a przecież najlepszym narzędziem do plotkowania są zwyczajne ludzkie pogaduchy w 4 oczy, czy jak kto woli - gadki...
Czarno to widzę...
Shavione
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 6 lip 2010, 19:38

Post autor: Shavione »

hmmm... no nie wiem ,mnie się najlepiej śpi w stroju Ewy, nic nie gniecie, nic nie uwiera.
nie umiem spać z kimś, denerwuje mnie to. strasznie się wiercę w nocy, mam tiki nerwowe i wkurza mnie, jak ktoś mi się pchy na łóżku.
ODPOWIEDZ