dwa pytania :)

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Światłona
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 16 wrz 2009, 21:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Światłona »

Pachy golę latem.Okolice bikini na okoliczność 'nadmorza' - ale nie cierpię jak włoski odrastają.Nogi ogoliłam 2 razy w życiu i nie znajduję żadnego uzasadnienia aby zrobić to po raz kolejny ( kłuje, wrasta, zabiera czas, wygląda kropkowo, w zimie zimno, gorzej odczuwam otoczenie - nie wiem dlaczego, może to tak jak kot z wibrysami).

vege
and
any alcohol

As C ta kobieta ?
Nie wiadomo, czy się dowieta.

Obrazek
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Ja golę nogi i pachy regularnie, bez znaczenia, czy to lato czy zima. Tak lepiej się czuję. Okolice bikini golę gdy potrzeba - np. wyjście na basen. Jesli chodzi o drugie pytanie to -Til Schweiger no i oczywiście "mój" boski Bruce :mrgreen: Oczywiście wiadomo, gdybym naprawdę nie miała innego wyjącia.
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

...
Nie ważne.

Jeśli chodzi o depilację, to ostatnio po raz pierwszy w życiu wyrwałam sobie kilka włosków z brwi, bo mnie wkurzały :P
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
alicja_slaskie
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 6 lip 2010, 23:49
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: alicja_slaskie »

Nie wyobrażam sobie życia bez włosów łonowym.
Jeżeli byłyby zbędne, odpadły by nam w procesie ewolucji. Tyle w temacie, nieco z humorem :)
Awatar użytkownika
Korat
ASiołek
Posty: 76
Rejestracja: 3 lip 2010, 22:43
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Korat »

Jakoś gatunek ludzki od kilkuset tysięcy lat dobrze sobie radzi bez depilacji, teraz ostatnie 30 lat zasiały jakąś psychozę , że włosy są "be". Tym, którzy nie wybudzili się jeszcze z matrixa, mówię głośno , że z włosami łonowymi da się żyć :D
"Słowa prawdziwe nie są piękne
Piękne słowa nie są prawdziwe."
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Depilacja znana była już starożytnym, chociaż zarezerwowana była raczej dla zamożniejszych obywateli.

Poza presją ze strony mediów i społeczeństwa jest jeszcze kwestia... wygody, higieny i ESTETYKI ;]
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
4example
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:54

Post autor: 4example »

dziękuję za wsparcie Ernest!
chciałam zaznaczyć, że ja nikogo nie neguję za to, że się nie depiluje(joł joł :) ). po prostu robię to odkąd pamiętam, jak jeszcze byłam młodsza a zaczynały mi rosnąć łoniaki, ;d wplątywały mi się w majtki jednym słowem CIĄGNĘŁO mnie za włosy :D nie chcę żebyście myślały, że siedzę dla kogoś w gaciach! tylko mówię, że ja osobiście bym nie dała rady. :)
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Rozumiem. Ja nie pojmuję, jak można wytrzymać z nieogolonymi pachami, bo ja bym tak nie mogła, ale jak komuś to nie przeszkadza, to przecież to jego sprawa :)
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Gdybym nie była kobietą, to po przeczytaniu dwóch postów 4example zaczęłabym kobiet unikać. :lol: To są najwyraźniej jakieś straszne nadmiernie owłosione śmierdzące istoty rodem z jaskiń. :lol: Jeszcze wywołasz traumę u co niektórych facetów :lol:
4example
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:54

Post autor: 4example »

hahahha przepraszam, ale od razu widzę czystą wannę w wielkich czarnych pokręconych włosach łonowych które gdzieś sobie niewinnie dosychają. moje krocze się poci na samą myśl, że miałabym mieć tam jakiekolwiek futro. :D dla niegolących się kobiet kłaniam się nisko i darzę szacunkiem za przetrwanie tych upałów! :)
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

A to może ja, żeby zmienić temat, zapytam: a co sądzicie o silnym owłosieniu u mężczyzn? Przeszkadza wam na przykład "sweter" pod koszulką? :P
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
4example
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:54

Post autor: 4example »

mój były chłopak miał nawet na ramionach, to było okropne :)
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Koni pisze:A to może ja, żeby zmienić temat, zapytam: a co sądzicie o silnym owłosieniu u mężczyzn? Przeszkadza wam na przykład "sweter" pod koszulką? :P
Chodzi o takich wyglądających jak ,,małpy"?
Jeśli o takich to dla mnie to jest obrzydliwe, ale całkim gładziutkich także nie ,,trawię". Mi osobiście najbardziej podobają się faceci którzy trochę futerka na klacie mają- nie za dużo i nie za mało, tak w sam raz.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

4example pisze:hahahha przepraszam, ale od razu widzę czystą wannę w wielkich czarnych pokręconych włosach łonowych które gdzieś sobie niewinnie dosychają.
Noo, jak ktoś nie myje wanny, to faktycznie różne rzeczy mogą w niej dosychać.

Ja się boję myśleć, co lub kto jest głównym bohaterem Twoich koszmarów sennych :lol:
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

@4example - mi tam żadne włosy w wannie/pod prysznicem nie dosychają ;)

@koni - absolutnie mi męskie owłosienie nie przeszkadza. Choć nadmiernie bujne na ramionach mogłoby być denerwujące, w przypadku zaśnięcia na ramieniu takiego pana... Juz to widzę, zasypiam z otwarta buzią i wpadają mi do niej wypadnięte włosy :lol:
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
ODPOWIEDZ