Ex: dwa pytania :)

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A co mówi regulamin o jednowyrazowych postach, które nic nie wnoszą do dyskusji? :diabel:
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Koni pisze:A ja lubię takie głupie tematy. Wolę gadać o kupach i depilacji, niż o polityce albo kościele.
Moze i jestem dziecinny na swoj sposob lubujac sie w glupotach do kwadratu ale gadanie o zlamanym entym paznokciu albo ktos mial rzadka lub bez woni kupe to skrajnosc nad skrajnosciami :shock:
Wrecz mam dosyc takiego pi**nia :roll: . W szkole dosyc sie nasluchalem od "małolat" tego typow problemow a potem sie dziwia ze mezczyzni maja ich dosyc :roll:

Niech ktos zrobi czystke albo zrobi ogolny temat pielgnacji cial mazczyzn i kobiet :roll:
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Słońce, nie chcę Cię martwić, ale sam wypowiadałeś się w tym temacie. Prosisz o czystki? Ty prosisz o czystki? Dobre. Podejrzewam, że gdyby nasi moderatorzy zaczęli robić czystki to Twoje posty zniknęłyby, boroku, bez śladu. Tak przy okazji to podziwiam moderatorów za wyrozumiałość.

A tego typu tematy też mogą być ciekawe. Inteligentny człowiek nawet o bzdurach potrafi rozmawiać i wygrzebać z nich coś wartościowego :)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Co za poziom, normalnie wspięliście się na wyżyny :diabel:
Zablokowany