Znaki Zodiaku

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Ja często słyszę, że jestem typowym Rakiem: nadwrażliwy, inteligentny (hłe hłe). cichy i spokojny, ale jak się zdenerwuje, to w imię Ojca i Syna! :diabel:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Ze mnie też typowy Rak :mrgreen:
Ale to przecież nie wszystko, ważne jest też przecież położenie poszczególnych planet itd.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja jestem baranem, z samego początku znaku :diabel:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
alicja_slaskie
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 6 lip 2010, 23:49
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: alicja_slaskie »

Zodiakalne Barany to osoby energiczne, bezpośrednie
i zdecydowane
. W życiu szukają przygód i z ochotą angażują się w nowe przedsięwzięcia.

Patronką Baranów jest planeta Mars, ich żywiołem zaś ogień.

Barany są dobre w zaczynaniu nowych rzeczy: inicjują spotkania towarzyskie, zakładają nowe firmy, nie usiedzą jednak długo w jednym miejscu. Są doskonałymi przewodnikami, w życiu przecierają nowe szlaki. Kochają wolność i swobodę działania. Są szczere i prostolinijne, nie owijają prawdy w bawełnę. Aby stosunki z innymi układały im się lepiej, powinny Barany nauczyć się sztuki dyplomacji i ćwiczyć dyskrecję.

Osoby spod Znaku Barana często zapominają o innych, są bowiem bardzo niezależne i niecierpliwe w dążeniu do obranego celu. Często są posądzane o egoizm
i lekkomyślność. Żyją w napięciu i ciągłym ruchu. Większość spraw załatwiają zbyt szybko. Łatwo wpadają w gniew, złość przechodzi im jednak bardzo szybko.


Zodiakalne Barany mają predyspozycje do rządzenia innymi, stanowisko kierownicze daje im duże pole do popisu. Wybierają zawody wymagające dużej siły
woli, dobrego refleksu i wytrzymałości fizycznej. Satysfakcjonuje ich praca, która wiąże się z ruchem
i zmianą miejsca. Szybko nudzi ich powtarzalność
i monotonia pracy.

Wedle tradycji są dobrymi żołnierzami, inżynierami, chirurgami, kierowcami, politykami.

Barany uwielbiają ruch, dlatego sport jest dla nich najlepszą formą odpoczynku. Są urodzonymi sportowcami. Przyjemność sprawiają im piesze wycieczki, górskie wspinaczki, jazda na rowerze czy rolkach, bieganie.

W miłości Barany są porywcze i niecierpliwe.
Uwielbiają flirty i zakochują się od pierwszego wejrzenia. Natychmiast chcą zdobyć obiekt uczuć, dlatego mogą być posądzane o grubiaństwo i nachalność. Mają ognisty temperament, seks jest dla nich bardzo ważny. Fascynują je pierwsze etapy związków, dlatego często zmieniają obiekt uczuć. W związku Barany lubią rządzić, są doskonałymi przewodnikami stada rodzinnego.
Hoho nigdy się nie zagłębiałam w swój znak zodiaku, oto co dziś ciekawego na swój temat wyczytałam :) Oczywiście podchodzę do tego z lekkim przymrużeniem oka, fragmenty szczególnie bliskie memu temperamentowi podkreśliłam, jak widać w ostatnim akapicie nic nie podkreśliłam, bo nic się nie zgadza. Może dlatego, że jestem aseksualna? ;)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Prawie wszystko się zgadza.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A ja nawet nie wiem, czy jestem typowym Skorpionem :mrgreen:
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Jesteś.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Jeśli ktoś chciałby znać dokładnie swój astrologiczny portret, tzn. wiedzieć w jakich znakach zodiaku ma wszystkie planety a nie tylko słońce, niech kliknie na poniższy link i wpisze datę i godzinę urodzin.
http://www.bellnet.pl/
A jeszcze dokładniejsze dane (tzn. domy, aspekty) są na http://proastro.wordpress.com/horoskop/ , z tym że tam jest po angielsku. (Chociaż interpretację po polsku też można na tej stronce znaleźć ).
Ale żeby nikt nie narzekał, że po angielsku, podam więc angielskie nazwy znaków zodiaku:
* Baran - Aries
* Byk - Taurus
* Bliźnięta - Gemini
* Rak - Cancer
* Lew - Leo
* Panna - Virgo
* Waga - Libra
* Skorpion -Scorpio
* Strzelec - Sagittarius
* Koziorożec - Capricorn
* Wodnik - Aquarius
* Ryby - Pisces
To dla tych, którzy lubią bawić się w takie pierdołki. :wink:
Quirkyalone
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Jeśli ktoś chciałby znać dokładnie swój astrologiczny portret, tzn. wiedzieć w jakich znakach zodiaku ma wszystkie planety a nie tylko słońce, niech kliknie na poniższy link i wpisze datę i godzinę urodzin.
http://www.bellnet.pl/
Dzięki, niezła stronka. Po raz pierwszy w horoskopie spotkałam się ze stwierdzeniem, że zawody związane ze sprawami społecznymi w moim wypadku mają przyszłość. Uśmiałam się jak w cechach matrymonialnych przeczytałam, że jest ze mnie "cnotka" :mrgreen:
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Buka
ASiołek
Posty: 82
Rejestracja: 6 wrz 2007, 14:09
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Buka »

Ja sem Panna.
Nie mam pojęcia o astrologii większego, niz kojarzenie podstawowych znaków - tyle co dokoła człowieka w prasie się pojawia i trudno się od takiej wiedzy opędzić.
Nigdy nie wczytywałam się w charakterystykę znaku.
Ale jakos nie ufam ogólnie, myślę, że opisy oparte sa na wartościach unwersalnych, tak, że parę z parunastu właściwości zawsze się sprawią :)
Pamiętam tylko, jak kiedyś kuzyn mi przeczytał, że spod mojego znaku najlepsze zakonnice są :lol: Oj, ale nie ze mnie :)
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Panny jako najlepsze zakonnice?? No nie wiem... :roll: No chyba że żartobliwe (panna a nie mężatka).
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
4example
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 cze 2010, 21:54

Post autor: 4example »

skorpion
Awatar użytkownika
Buka
ASiołek
Posty: 82
Rejestracja: 6 wrz 2007, 14:09
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Buka »

Koni pisze:Panny jako najlepsze zakonnice?? No nie wiem... :roll: No chyba że żartobliwe (panna a nie mężatka).
Ależ! Absolutnie nie odnoszę się do wiedzy nt. horoskopów. Przytoczona w anegdotce charakterystyka osób spod znaku Panny pochodziła z jakiejś kolorowej gazetki, której poziomu merytorycznego w ogóle nie brałabym pod uwagę. Po prostu było to jedyne, co zapamiętałam w odniesieniu do siebie i kwestii zodiaków :)
hrabinka
pASibrzuch
Posty: 207
Rejestracja: 4 wrz 2010, 19:31

Post autor: hrabinka »

Ja jestem raczej nietypowym rakiem bawołem, być może dlatego, że mam ascendent i księżyc w innych znakach zodiaku.
Awatar użytkownika
dea
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 13 lis 2010, 00:22
Lokalizacja: śląsk

Post autor: dea »

Zasilam grono Wag :)

Nie interesowałam sie astrologią, więc może mylne moje przekonanie, że osoby spod tego samego znaku powinny być podobne. Ja chyba mam szczęście do wyjątków ppotwierdzających regułę ;)

Btw czy Wy także macie wrażenie, że powszechnie dostępne horoskopy są tak skonstruowane aby ogólnikowe 2, 3 zdania 'zwykły smiertelnik' mógł dopasować do swojej sytuacji, tym samym uwierzyć w niezwykłą zdolność układu planet do majstrowania w naszym życiu...
ODPOWIEDZ