Przywitanie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
FEMME
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2010, 21:33
Lokalizacja: z piekła rodem

Re: Przywitanie

Post autor: FEMME »

holliza pisze:
FEMME pisze: Młody wiek ma to do siebie, że towarzyszy mu pewna porywczość, emocjonalność, a tym samym potrzeba uzewnętrznienia tego
I ja jestem na to żywym przykładem. Zawsze byłam cicha, spokojna, a swoje emocje zatrzymywałam, i nadal to robie, dla siebie.
Ale to, że jesteś cicha, spokojna, i swoje emocje potrafisz utrzymać na wodzy nie oznacza, że towarzyszy Ci w młodym wieku dojrzałość, którą wykazują ludzie pod wpływem doświadczeń, przeżyć, które miały miejsce w ich życiu, przeżyć, których zdążyli być uczestnikami, drogi, którą udało im się przejść i wyciągnąć z niej ( albo nie ) wnioski. To, że ktoś jest cichy, spokojny, itd..., nie oznacza, że ma do wielu spraw tak zwany DYSTANS, i potrafi śmiać się sam z siebie...To przychodzi z wiekiem, z czasem.
Cichy, spokojny, to tylko cechy konkretnej osoby, i mogą dotyczyć i bardzo młodych i staruszków.
Ale ok, każdego trzeba rozpatrywać indywidualnie i nie zakładać niczego z góry. :)
Awatar użytkownika
FEMME
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2010, 21:33
Lokalizacja: z piekła rodem

Post autor: FEMME »

Agnieszka pisze:Witaj, FEMME. Nie wiem czemu, ale wydajesz mi się jakoś dziwnie znajoma :mrgreen: Tzn. kogoś mi przypominasz, ale nie wiem kogo... :D
A propos - może kojarzysz mnie z jakiegoś innego forum, bo występowałam tam pod tym samym nickiem. A wyrażane myśli na ogół bywają podobne - nie zmieniam poglądów z dnia na dzień, o ile w ogóle zmieniam.


Ktoś zapomniał zapoznać się z regulaminem (wskazówka: co mówi regulamin o pisaniu posta pod postem?). A.
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

FEMME pisze: Ale to, że jesteś cicha, spokojna, i swoje emocje potrafisz utrzymać na wodzy nie oznacza, że towarzyszy Ci w młodym wieku dojrzałość (...)
Nie postawiłam znaku równości między tymi cechami a dojrzałością. Napisałm tylko, że nie wszystkie młode osoby są porywcze. Tak na marginesie, już nie jestem nastolatką - napisałam jaka byłam.
FEMME pisze: To, że ktoś jest cichy, spokojny, itd..., nie oznacza, że ma do wielu spraw tak zwany DYSTANS, i potrafi śmiać się sam z siebie...To przychodzi z wiekiem, z czasem.
Ale ok, każdego trzeba rozpatrywać indywidualnie i nie zakładać niczego z góry. :)
I w tym się z Toba zgadzam :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
ODPOWIEDZ