Inne orientacje seksualne

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Inne orientacje

Post autor: DZIEWICA8 »

Mi właściwie osoby o innej orientacji nie przeszkadzają, uważam, że to jak żyją to jest ich prywatna sprawa. Poza tym takie osoby raczej nie afiszują się publicznie, nie są widoczni na co dzień, może poza osobami znanymi, ktre przyznały się do swojej orientacji.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

ja nie tępię homoseksualizmu, ale cielesną miłość homoseksualną tak
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

A niby czemu?
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
FEMME
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2010, 21:33
Lokalizacja: z piekła rodem

Post autor: FEMME »

Czarny pisze:ja nie tępię homoseksualizmu, ale cielesną miłość homoseksualną tak
Szkoda, że tak sądzisz. Osoby homoseksualne, podobnie jak heteroseksualne mają prawo do wyrażania swoich uczuć także poprzez kontakty fizyczne, czyli mówiąc dosłownie - poprzez miłość fizyczną. Dlaczego im tego zabronić, skoro wynika to z ich potrzeb wewnętrznych? Możliwe, że chciałeś powiedzieć, iż miłość fizyczna u homoseksualistów budzi u Ciebie wstręt, bo z takim poglądem, i z takim stanowiskiem spotykam się dosyć często. Ale dlaczego ją potępiasz? To tak jakby ktoś powiedział, że potępia abstynencję seksualną....
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

bo to szatańskie, a nie Boskie
jestem katolikiem
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Mr White
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 5 lut 2010, 11:58

Post autor: Mr White »

Czarno to widzę
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Czarny pisze:bo to szatańskie, a nie Boskie
Co? A dlaczego? o.O
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

A nosisz ubrania wykonane z dwóch różnych tkanin? Bo to też jest grzeszne.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Czarny pisze:bo to szatańskie, a nie Boskie
jestem katolikiem
:shock:
Wiesz co jest bardziej szatańskie? :roll: Takie myslenie :roll: Wiara a instytucja to co innego :P Instytucja ma pomagac a nie w nia wierzyc i sluchac pryncypałów gejow i pedofili :P To co mowisz to klechy tak zarzadzily :p

Mi tam nie przeszkadza tylko mi ciezko to wyobrazic :roll:
Niech se robia co chca ale z Dziewica sie zgodze z tym nie ujawnianiem sie i afiszowaniem sie ;) My tez sie nie afiszujemy i jest okey :D
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

nie jestem ortodoksyjnym katolikiem, ale katolikiem
a moje poglądy są moimi
tępię każdy seks przedmałżeński, nie tylko osób tej samej płci
Czarno to widzę...
Shavione
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 6 lip 2010, 19:38

Post autor: Shavione »

przesadzasz. dobry Pan nie takie rzeczy tolerował :)
poprzypominam kilka historii biblijnych - Abraham i jego egipska niewolnica-kochanka Hagar, Dawid i jego kochanka (wysłał jej męża na pewną śmierć, bo to dobra kobieta była i nie chciała się seksić), Dawid i prawdopodobnie jego kochanek Jonatan, chłop, który przyjął wędrowca do swojego domu (przyszli po wędrowca mieszkańcy, chcieli go skrzywdzić, więc facet dał im swoją żonę i córkę dziewicę, żeby się odbimbali od jego gościa), a do tego piękne zalecenia - jak zgwałcisz kobitkę, zapłać jej rodzicom i się z nią ożeń - Bóg ojciec cię pobłogosławi.
Gdybyśmy chcieli żyć wg zaleceń Pisma Świętego, to za sprzeciw wobec rodziców groziłaby nam kara śmierci.
Tak a propos - wg Kościoła też żyjesz w grzechu - normalny, zdrowy chłop i się nie rozmnaża... piekło synu jak nic :)
jak widzisz, wszystko jest względne.
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Odpowiedz mi, Czarny, na jedno pytanie. Nie jest podchwytliwe, nie chcę cię atakować, nic takiego. Chcę tylko wiedzieć, co konkretnie jest złego w seksie przedmałżeńskim — w czym komukolwiek szkodzi para o dowolnym zestawieniu płciowym, która za obopólną zgodą idzie do łóżka bez ślubu. Pytam, bo chociaż mniej więcej rozumiem takie wierzenie na przykład, że nie należy jeść mięsa w piątek, to nie widzę sensu w potępieniu czegoś, czego w żaden sposób nie potrafię dostrzec obiektywnej niemoralności, a które to potępienie prowadzi do odbierania ludziom (w mniej lub bardziej jawne i oczywiste sposoby) praw, a nawet racji bytu.
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Zastanawiam się czy, gdyby Czarny powiedział, ze jest prawosławny, zielonoświątkowiec, baptysta lub jeszcze innego wyznania, również "prostowanoby" jego poglądy? W tym wyrósł (tak mniemam) i w to wierzy, o ile dobrze widzę, nie narzuca nikomu swoich poglądów, jedynie je wyraził.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Dziwisz się reakcjom ludzi na to, że Czarny pisze, że potępia to czy owo? Jak dla mnie może być nawet wyznawcą kultu lewego buta, ale czy to go uprawnia do potępiania kogokolwiek? Bogiem jest? Kimś lepszym od reszty świata? Chyba nie :lol:
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Wyraził tylko swój pogląd, tak jak wielu innych tutaj w różnych tematach.
ODPOWIEDZ