Anti-Sex (2008)

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
astorath
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2010, 10:43
Lokalizacja: Szczecin

Anti-Sex (2008)

Post autor: astorath »

Cheerful fairy tale about the meeting of “two halves”, who themselves create barriers in their relationship. She proudly calls herself “asexual”, he despises carnal joys – but he is a guy for all jobs. This is a film about modern people who are in the eternal search for harmony. Through amusing and sad adventures they rediscover in themselves love, fidelity and passion. Of course, in a big city almost every one thinks about sex ... But what else about if you live in a big city? But only ones are thinking about having sex with love. And the others - with hatred. And these "others" have already appeared! They call themselves an asexual persons... Ivan’s loved Maria. Maria was crazy about Ivan. He’s a damn attractive. She’s an incredibly beautiful. He’s a rising star of a screen. She’s a sportswoman, the teacher of a water aerobics. Who would have thought that Maria was asexually girl? Ivan just couldn’t. But they got married, no matter what! The wedding night was a nightmare…And Ivan decided to act...
http://www.imdb.com/video/wab/vi1760561433/
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Anti-Sex (2008)

Post autor: DZIEWICA8 »

Zrobiłam tłumaczenie na tłumaczu.

Tłumaczenie (angielski > polski)
Wesoły bajki o spotkaniu "dwie połówki", którzy sami tworzą bariery w ich związku. Ona dumnie nazywa siebie "bezpłciowe", gardzi cielesnych radości - ale on jest facet, dla wszystkich zadań. Jest to film o współczesnych ludzi, którzy są w odwiecznym poszukiwaniu harmonii. Poprzez zabawne przygody i smutne, że odkryć w sobie miłość, wierność i namiętność. Oczywiście, w dużym mieście niemal każdy myśli o seksie ... Ale co innego o tym, czy mieszkasz w dużym mieście? Ale tylko te myśli o uprawianiu seksu z miłością. A inni - z nienawiścią. A te "inne" pojawiły się już! Nazywają siebie bezpłciowe osób ... Ivan lubi Maria. Maria przepada Ivan. On jest cholernie atrakcyjna. Ona jest niewiarygodnie piękna. Jest wschodzącą gwiazdą ekranu. Ona jest sportowiec, nauczyciel aerobik w wodzie. Kto by pomyślał, że Maria była bezpłciowo dziewczyna? Ivan po prostu nie mógł. Ale ożenił się, nie ważne co! Noc poślubną był koszmar ... A Ivan postanowił działać ...

Tekst jest chwilami niegramatyczny, ale ogólny sens da się zrozumieć.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Aż się zachłysnęłam czytając.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Anti-Sex (2008)

Post autor: DZIEWICA8 »

Jako polonista spróbuje ten tekst poprawić:

Wesoła bajka o spotkaniu "dwóch połówek", ludzi którzy sami tworzą bariery w ich związku. Ona dumnie nazywa siebie "bezpłciowa", gardzi cielesnymi radościami - ale on jest facetem, do wszystkich zadań. Jest to film o współczesnych ludziach, którzy są w odwiecznym poszukiwaniu harmonii. Poprzez zabawne i smutne przygody odkrywają w sobie miłość, wierność i namiętność. Oczywiście, w dużym mieście niemal każdy myśli o seksie ... Ale co innego, czy mieszkasz w dużym mieście? Ale są tylko te myśli o uprawianiu seksu z miłością. A inne myśli - z nienawiścią. A te "inne" pojawiły się już! Nazywają siebie bezpłciowe osoby ... Ivan lubi Marię. Maria przepada Ivanem. On jest cholernie atrakcyjny. Ona jest niewiarygodnie piękna. Jest wschodzącą gwiazdą ekranu. Ona jest sportowcem, nauczycielem aerobiku w wodzie. Kto by pomyślał, że Maria była bezpłciową dziewczyną? Ivan po prostu nie mógł. Ale ożenił się, nie ważne co! Noc poślubną była koszmarem ... A Ivan postanowił działać ..

Teraz chyba lepiej.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Anti-Sex (2008)

Post autor: lucyfer »

DZIEWICA8 pisze:Jako polonista spróbuje ten tekst poprawić:
Hahaha... I po co się przyznawałaś xD
ODPOWIEDZ