Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Dziękuję, trochę stresów było, ale dałam radę. Dostałam się na wydział pedagogiki specjalnej, na kierunek edukacja i rehabilitacja osób z upośledzeniem umysłowym, studia drugiego stopnia. Wcześniej studiowałam podobny kierunek na licencjacie. Mam nadzieję podłapać jeszcze jakąś pracę w międzyczasie, która pozwoli mi zdobyć doświadczenie. Tego nigdy za wiele.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Post autor: Mad_Minstrel »

Graty night:] A w Poznaniu będę przed kolejnym maratonem (09.10.2010 sobota, a maraton 10.10.10).
Hapi bo przypadkiem dowiedziałem się o koncercie Krzyż Kross, poszliśmy z bratem i było jakbym cofnął się w czasie, świetny koncert, nie mam głosu, będę chory i to jest to! :]
A za godzinę jeszcze wyjazd w Tatry na Czerwoną Ławkę:)
"to, co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić" - Christopher Hitchens
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

O, widzę, że, często hasasz na maratony. To są jakieś wyczynowe dystanse czy tak bardziej rekreacyjnie w nich uczestniczysz?
Ja tam mam nadzieje na dobra pogodę w Beskidach, chciałabym w końcu przejść przez Perć Akademików. W końcu bo ostatnim razem z powodu warunków atmosferycznych nie dałoby rady.
A w Poznaniu będę przed kolejnym maratonem (09.10.2010 sobota, a maraton 10.10.10)
Czy mam to traktować jako zaproszenie? Czy nie bardzo?

A jam szczęśliwa, bo ostatnie przedwyjazdowe spotkania ze znajomymi są dla mnie bardzo miłe.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Trzy Ryby
łASuch
Posty: 166
Rejestracja: 5 kwie 2010, 13:11

Post autor: Trzy Ryby »

Jestem szczęśliwa bo jutro czeka mnie spotkanie z Mistrzem- święto poezji, muzyki, piękna.
Niewielu jest artystów, którzy są w stanie wyciągnąć mnie na imprezę masową. A jutro posłucham na żywo (po raz drugi w życiu) najważniejszego i największego z Nich.
Całą już jestem oczekiwaniem.
Awatar użytkownika
Kserkses
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:59
Lokalizacja: Łódź, Gliwice

Post autor: Kserkses »

Po dacie wpisu wnoszę, że ktoś tu był na koncercie Leonarda Cohena... Jak było, jeśli można spytać? Zazdroszczę ,sam chciałbym kiedyś usłyszeć Avalanche, czy Famous Blue Raincoat Mistrza na żywo. ;)
Awatar użytkownika
Trzy Ryby
łASuch
Posty: 166
Rejestracja: 5 kwie 2010, 13:11

Post autor: Trzy Ryby »

Kserkses, oba wspomniane przez Ciebie utwory na koncercie zabrzmiały- i to w nowych aranżacjach, które być może znasz, jeśli słuchałeś już nowego albumu Mistrza Songs from the Road.
Pytasz jak było- nie chcę się nadmiernie egzaltować napiszę więc tylko- magicznie. To było dla mnie ogromne przeżycie, wiele emocji, wiele wzruszeń.
Zniszczony, ciemny głos Leonarda z rokiem staje się coraz głębszy a ja za każdym przesłuchaniem, przeczytaniem coraz bliżej mam do Jego poezji, tekstów.
Jedyne, czego żałuję to to, że nie było mnie wczoraj na Torwarze.
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Post autor: Mad_Minstrel »

19 październik, koncert najwspanialszego Blind Guardian, Stodoła - Wa-wa. Mam bilet i radość moja na myśl o koncercie jest porównywalna do stanu, kiedy jestem wysoko w górach^^ Teraz byle tylko sobie nic nie złamać przez ten tydzień oczekiwania.
"to, co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić" - Christopher Hitchens
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

A skoro mowa o koncertach , to grudniowego farben lehre w Poznaniu nie podaruję, więc też się cieszę :D
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Wczoraj wróciłem ze wspaniałej trzydniowej imprezy integracyjnej w Dolinie Charlotty (taki ładnie położony ośrodek wypoczynkowy).
W ramach wcielania w życie mądrych rad życiowych, przez ostatnie trzy dni postępowałem zgodnie z zaleceniem, że impreza jest od tego, żeby się bawić, a nie wyglądać i od tego, żeby pić, a nie trzeźwym być ;) Wraz z ludźmi z pracy złaziłem dziesiątki kilometrów, robiłem setki zdjęć mniej lub bardziej kompromitujących, brałem udział w dwóch wieczornych zabawach oficjalnych i jednej pokojowej, a także uczestniczyłem w pokazie magicznym, w czasie którego lewitowałem (!).
Szczegóły imprezy wkrótce w najbliższym wydaniu programu "997".
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Wreszcie widać słońce. Po 2 tygodniach bez niego to naprawdę dobra wiadomość.
Awatar użytkownika
Hotarubi
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 22 paź 2010, 22:58
Lokalizacja: Fabryka lalek

Post autor: Hotarubi »

Dziś przyjeżdża moja siostra
:wav:
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Upatrzyłam coś idealnego na prezent i nawet zdąży dojść na czas.
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Cieszę się bo niedługo 8 grudzień czyli "Dzień Klepania facetów po tyłkach" :)
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Beznadziejne święto;

Wreszcie zrobiłam porządek w swojej kolekcji przepisów wszelakiej maści i pochodzenia.
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

To zależy...
ODPOWIEDZ