heeeej wszystkim :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

heeeej wszystkim :)

Post autor: Aneshia »

W zasadzie nie mialam zamiaru pisac powitalnego posta (wybaczcie =P ) poniewaz nie przepadam za przedstawianiem sie, jednakze doszlam do wniosku, ze kulturalne przywitanie sie nie zaszkodzi =D
O aseksualności pierwszy raz przeczytalam w jakiejs powiesci, potem zaczeam juz szukac informacji w necie. A wszystko dlatego, ze najwyrazniej jest ona odpowiedzia na moje pytanie - co jest ze mna nie tak. Jednakze sam fakt, ze uwazam sie za osobe aseksualna nie oznacza jeszcze, ze mam zamiar zyc samotnie. Wciaz mam nadzieje, ze jednak moze sie zakocham... I nie wiem co bedzie, jesli w osobie seksualnej. Okaze sie w przyszlosci. Narazie zaprzestalam poszukiwania "drugiej polowki" i skupilam sie na nauce. Studiuje m.in psychologie dlatego prosze sie nie zrazic jesli moge od czasu do czasu do niej nawiazac :)
Czytajac wasze posty stwierdzilam, ze w wiekszosci jestescie bardzo inteligentnymi i sympatycznymi ludzmi. Chcialabym poznac was lepiej i mam nadzieje, ze nie macie nic przeciwko :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
Salomea

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Salomea »

Witaj Aneshia, zgodnie z tradycją pyszne ciasto dla Ciebie :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :wink: :sea:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Ant »

Siemka, Aneshia ;)

Masz po ciasku, a co !! :ciasto: :ciasto:

Pozdro :D
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Aneshia »

Dziekuje za pyszne ciasto i mam nadzieje ze [omozecie mi je zjesc bo nie chcialabym za bardzo przytyc :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: clouds clear »

:ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: trza zrobic zapasy na zime :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Kuba »

:ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:

Witaj na forum!!!
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: trujaca »

Witam i ja, ale nie ciastem, tylko tiramisu :ciasto: oraz ciastem wyborczym (sorry, jestem po demonstracji :mrgreen: ) :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:

Według uczestników tego ciasta jest dwadzieścia tysięcy kawałków, według policji zaś tylko trzy tysiące, opozycja twierdzi, że to tylko jeden kawałek, ale żołądek donosi, iż będzie trawił przez tydzień :D
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: kot »

Przyjmij ode mnie to ciacho :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: , . :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: , oraz tą białą róże od kota - diabełka :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Agnieszka »

Ja też dorzucę ciasta, a co! :ciasto: :ciasto: :ciasto: :D
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Aneshia »

Dziekuje wam wszytskim :) Ciasto oczywiscie przyjmuje i w zwiazku z tym, ze jest go tak duzo, od razu mozemy zrobic sobie podwieczorek i je wspolnie zjesc :mrgreen: smacznego wszystkim =D
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Kuba »

Asy na podwieczorku.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Salomea

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Salomea »

Kuba pisze:Asy na podwieczorku.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Aneshia »

Ale cute XD No jesli tak wygladaja Asy na podwieczorku, to trzeba go czesciej wspolnie konsumowac :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: clouds clear »

W takim razie musze sobie wykombinowac fajny sliniak :mrgreen: :mrgreen: :wink: :D
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: heeeej wszystkim :)

Post autor: Uluru »

Witaj Aneshia :ciasto:

"... i bardzo bym sobie życzyła, żebyś nie pojawiał się i nie znikał tak niespodziewanie: można od tego dostać zawrotu głowy!
- W porządku - powiedział Kot i tym razem zniknął z wolna, rozpocząwszy od koniuszka ogona i skończywszy na uśmiechu, który trwał jeszcze przez pewien czas, gdy reszta już zniknęła.
No! Często widywałam kota bez uśmiechu - pomyślała Alicja - ale uśmiech bez kota! Jest to najbardziej zagadkowa rzecz, jaką widziałam w całym moim życiu!"


Czyżbyś też była miłośniczką kotów wszelakich?
Uluru
Obrazek
ODPOWIEDZ