salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
melizanda
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 7 paź 2006, 22:15

salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: melizanda »

witajcie,

dlugi czas myslalam, ze jestem zupelnie sama w tej kwestii..
mam 22 lata, nigdy nie uprawialam seksu, nie mialo to dla mnie wiekszego znaczenia, nie postrzegalam tego w ogole jako problemu, przeciez jest tyle innych rzeczy na swiecie... wiele razy dano mi odczuc ze jestem atrakcyjna i ze ludzie mysla o mnie seksualnie ale z mojej strony nigdy takie podejscie nie zaistnialo...
zawsze bardzo roznilam sie od wszystkich i mialam, jak to mowia, swoj wlasny swiat, ktory z reszta ma sie swietnie do tej pory, ta... aseksualnosc byla tylko kolejna cecha "oryginala". na termin ten natrafilam jakis rok temu i bylam gotowa okreslac sie mianem osoby aseksualnej.
jednak kilka miesiecy temu poznalam faceta w ktorym po prostu sie zakochalam...dla niego zblizenie bylo naturalna sprawa a ja, ilekroc mialo do czegos dojsc po prostu szukalam ucieczki z sytuacji...najdziwniejsze jest to, ze wydaje mi sie, ze rowniez tego chcialam, ale reakcja mojego ciala byla zawsze na "nie". wtedy zaczelam powaznie sie zastanwiac z czego to wynika, jednoczesnie nie bylam w stanie jemu wszystkiego wyjasnic i ogolna frustracja zakonczyla ta releacje... ostatecznie nie wiem czy faktycznie jestem aseksualna czy po prostu mam jakies opory przed seksem:/ co o tym myslicie? czy ktos ma podobne doswiadczenia?

m.
Salomea

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: Salomea »

Myślę , że ty sama powinnaś wiedzieć najlepiej jak to z tobą jest. Skąd my mielibyśmy to wiedzieć. 8) :D
Ostatnio zmieniony 7 paź 2006, 22:57 przez Salomea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: Kuba »

Witaj na forum!!!

:ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:

Czytaj forum. Forum pomaga w odnalezieniu swojej tożsamości. Napewno jest tu wiele przypadków które mają podobne odczucia.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2006, 23:00 przez Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: clouds clear »

Ciezko powiedziec...Zalezy od sytuacji.Czasem czlowiek nie jest gotow , a czasem jest ASeksualny
:D
Ciezko to osadzic.Musze powiedziec , ze sama znalazlam sie w takiej sytuacji kilka razy i doszlam do wniosku, ze jednak ...jestem ASem.Ale u mnie to trwa od dluzszego czasu i jest poparte rownie glebokimi odczuciami co przemysleniami, wiec moge sie smialo identyfikowac z aseksualizmem :D :mrgreen:
Tak czy siak , jakkolwiek pomyslisz , ciacho dla Ciebie :ciasto: :ciasto: :D
Salomea

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: Salomea »

Zapomniałam o ciasteczku :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: smacznego. :wink: :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: Ant »

Torcik na dzień dobry :ciasto: :D

Jeśli chodzi o kwestię Twojej aseksualności, to właściwie mogę się podpisać się pod tym, co powiedzieli Salomea i Kuba. Ale być może jesteś co najmniej inna od większości seksualnych. Czas pokaże. Przynajmniej tak sądzę :)

Pozdro
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: Aneshia »

Hej hej :) Na pytanie czy jestes aseksualna musisz odpowiedziec sobie sama. To znajduje sie w Twojej psychice i w Twoich doswiadczeniach :) A tu dla Ciebie male co nieco :mrgreen: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Awatar użytkownika
GwiazdoOKa
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2006, 21:20

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: GwiazdoOKa »

Hejka,Ciasteczko dla ciebie :ciasto: :ciasto: :ciasto: zgodnie z ASową tradycją... z życzeniami żebyś znalazła odpowiedzi na nurtujące Cię pytania :!:
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: maneki neko »

witaj! :ciasto:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: ewutek »

Witanko :ciasto: :D
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: salve wszystkim...czy ja jestem asem(?)

Post autor: trujaca »

Czolem z ciastem :D :ciasto:
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
ODPOWIEDZ