Jak stać się ASem???- offtop III

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Jak stać się ASem???- offtop III

Post autor: clouds clear »

Pozwiedzac i miec dobry widok na cel :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :aven: :wink: , a miotle to chyba trza sobie wytresowac :D :wink:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Ja już jestem gotowa, kły naostrzone, mogę ruszać na łowy, może przyśpieszymy naszą wycieczkę?
Wolałabym lecieć na jakiś stary cmentarz, ale ruiny też mogą być. :mrgreen:
Miotły już macie? :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Kuba »

A co wy się tu na ustawkę z księżmi umawiacie. Dymy będziecie w kościele robić?! Jak na jakimś meczu...

Ja na was naskarżę do księdza wikariusza. Uważajcie bo was jeszcze ekskomunikuje... On nie lubi żadnych bujek.

Autentyczny tekst ze Starego Testamentu mówi:

Czarownicy nie zostawisz przy życiu

V Mojżesz 18, 10-11 - Różne przepisy moralne i religijne

Także ostrożnie :wink:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Też mi groźba, tylko mnie zachęciłeś. Zaraz przywdzieję strój Batmana i polecę wystraszyć jakiegoś księdza. :twisted: :mrgreen: :P
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: clouds clear »

Chcialam nadmienic , ze mieszkam bok kosciola, wiele mi nie trzeba :mrgreen:
Zaraz sie zakradne i zadryndole domofonem .... :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :mrgreen:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Faceci w sukienkach wreszcie dostaną za swoje. :twisted: :twisted: :twisted: :P
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: clouds clear »

Bede bezlitosna , jak zawsze :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :P :wink:
Najlepsze, ze nawet z okna sypialni moge ich przesladowac :aven: :aven:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Ja użyję mojej wampirzej mocy i na początek spalę wzrokiem kilka kościołów. :twisted: :twisted: :P :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Kuba »

Salomea pisze:Ja użyję mojej wampirzej mocy i na początek spalę wzrokiem kilka kościołów. :twisted: :twisted: :P :mrgreen:
Dziewczyny, nie zapomnijcie o cieście dla księdza. Właśnie wam napiekłem. Możecie zanieść i powiedzieć że same upiekłyście. Ja się nie obrażę a i u księdza sobie narobicie punktów... :mrgreen: :wink: :wink:

:ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Kuba skarbie, a wyjaśnij mi po co mi jakieś punkty u księdza? :twisted: :twisted:
Co do ciasta, to może je wykorzystam w zabawie „trafić księdza ciastem w głowę”. :twisted: :P :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: clouds clear »

"Trafic ksiedza" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Kuba »

Salomea pisze:Kuba skarbie, a wyjaśnij mi po co mi jakieś punkty u księdza? :twisted: :twisted:
Co do ciasta, to może je wykorzystam w zabawie „trafić księdza ciastem w głowę”. :twisted: :P :mrgreen:
No ty jesteś głęboko na minusie to by ci się jakieś punkty przydały. :wink: Polecam jeszcze iść do księdza z uśmiechem i powiedzieć mu jakiś komplement. Że naprzykład dobrze wykonuje swoją pracę duszpasterską. Sama najlepiej coś wymyślisz :mrgreen: :wink: :wink:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Jasne, słyszałeś to trzaśnięcie drzwiami? Już pobiegłam prosić o łaskę. A teraz właśnie się czołgam i błagam o litość. :twisted: :twisted: :P :P :P :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Kuba »

Salomea pisze:Jasne, słyszałeś to trzaśnięcie drzwiami? Już pobiegłam prosić o łaskę. A teraz właśnie się czołgam i błagam o litość. :twisted: :twisted: :P :P :P :mrgreen: :mrgreen:
O, widzisz tak już lepiej. Wyczuwam w tobie głęboką chęć poprawy. Brawo Salomeo! :aniol: :aniol: :aniol: :wink:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Jednak po nie tak znowu głębokim namyśle doszłam do wniosku, że jednak wbiję moje wampirze kły w niewinne gardło księżulka i wyssam mu jego pobożną krew. Mniam, mniam! :twisted: :twisted: :twisted:
Za szybko mnie pochwaliłeś Kuba. :twisted: :P :mrgreen:
ODPOWIEDZ