Jak stać się ASem??? -offtop cd

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Jak stać się ASem??? -offtop cd

Post autor: Kuba »

Salomea pisze:Jednak po nie tak znowu głębokim namyśle doszłam do wniosku, że jednak wbiję moje wampirze kły w niewinne gardło księżulka i wyssam mu jego pobożną krew. Mniam, mniam! :twisted: :twisted: :twisted:
Za szybko mnie pochwaliłeś Kuba. :twisted: :P :mrgreen:
Na kolana!!!

No może zbyt drastycznie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Uklęknij i się jescze aniołku zastanów. Napewno pod skórą rebelianta kryje się duszyczka anioła. :aniol: :aniol: :aniol: :D :wink: :wink:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Kuba za późno, księżulek już opuścił ten świat. :twisted: :P
Kuba pisze:Na kolana!!! No może zbyt drastycznie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Uklęknij i się jescze aniołku zastanów. Napewno pod skórą rebelianta kryje się duszyczka anioła. :aniol: :aniol: :aniol: :D :wink: :wink:
Jak mawia jedna moja znajoma „nie mam zwyczaju klękać przed facetem w sukience”. :P
Co do aniołków… to nie chciałbyś wiedzieć co robię z aniołkami mojej mamy.
:twisted: :mrgreen: :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Ant »

Salomea, a jaką grupe krwi lubisz najbardziej? Bo ja w poprzednim wcieleniu byłem komarem i pamiętam dokładnie, że A Rh+ było yummie :P :P :P :P :P :P :P
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Aneshia »

To juz wiem, ze takiej grupy krwi miec nie moge skoro komary mnie nie gryza ;P dzieki, Ant :mrgreen:
Salomea, mialysmy poleciec wszystkie trzy na żer! Jak moglas bawic sie sama?? =P Inna sprawa, ze ja wciaz nie mam miotly. Ale mam za to wytresowanego mopa - cyba moze byc? :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: clouds clear »

Mop- widze, ze idziesz z duchem czasu :lol: :lol: :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Aneshia »

No ba :mrgreen: A czarnego kota zastepuje mi kotek z Worda :mrgreen:
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Ant ja lubię wszystkie grupy. :twisted: :mrgreen:
Aneshia przykro mi, ale musiałam wczoraj polecieć, wiesz, że wampir nie wybiera, siła wyższa. Ale z chęcią polecę z wami , jak już będziecie miały miotły. :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Aneshia »

Czemu miotly?? Mop nie wystarczy...? xD a go tak kocham, naprawde!! Nie moglabym go tak samego zostawic w domu... XD
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Ant »

Pewnie, mopy źle znoszą samotność, a z powodu odrzucenia mogą sobie nawet dready podciąć :P
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: Salomea »

Mi tam mop nie przeszkadza, możesz na nim przylecieć. :mrgreen: :wink: :mrgreen:
dis
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 31 gru 2006, 04:35

Re: Jak staæ siê ASem???

Post autor: dis »

ODPOWIEDZ