witam, witam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
kropka
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2010, 01:03
Lokalizacja: Poznań

witam, witam

Post autor: kropka »

za sporym opóźnieniem, ale jednak - witam wszystkich cieplutko.:)
Awatar użytkownika
Unheilig76
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 4 paź 2010, 06:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Unheilig76 »

Lepiej późno niż wcale.
Witam!
kropka
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2010, 01:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kropka »

dobra-wytłumaczę się. Zaczęłam się jakiś rok temu interesować sprawami seksualności. Tzn. widzieć, że nie tylko heteroseksualizm chodzi po świecie. Oczywiście wiedziałam, że jest bi- i homoseksualizm, ale jakoś nie musiałam sprawdzać, by być pewna, że dziewczyny nie pociągają mnie pod względem seksualnym. Szukałam, szukałam i trwafiłam tu. Zarejestrowałam się i czekałam na potwierdzenie, że konto jest aktywne. Nic takiego nie dostałam, więc uznałam, że nie ma tu dla mnie wstępu i już. W tym czasie pojawiły się też wątpliwości-przerażenie na myśl, że jeśli powiem sobie "ok, jestem aseksualna" to jest to wyrok samotności na całe życie. Mam 20 lat, więc brak chłopaka mi totalnie nie doskwiera, raczej czyni wspaniale wolną, ale za kilka lat nie będzie to już takie piękne. Po takich przemyśleniach stanęłam na tym, że literalne określanie swojej orientacji jest dla mnie jeszcze za dużym wyzwaniem. Co nie zmienia jednak mojego podejścia do innych ludzi. Wczoraj dopiero dostałam na poczcie wiadomość o pw na tym forum. W ten sposób dowiedziałam się, że moje konto zostało jednak aktywowane. Może to znak. Ja jednak podejście do wszelkich orientacji mam dość skomplikowane i jego wyłożenie nadawałoby się na długo esej. Tak więc sprawę swojej orientacji zostawiam otwartą, choć w praktyce aseksualizm genialnie oddaje moje odczucia.
kardamon
ASiołek
Posty: 92
Rejestracja: 15 wrz 2010, 20:34
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kardamon »

Cześć :) , dobrze,że się zarejestrowałaś. Pisz śmiało, poznawaj nas ...
Ciekawi mnie Twoje "podejście do wszelkich orientacji" :)
Awatar użytkownika
PoGrzyba
ASshole
Posty: 47
Rejestracja: 8 lut 2011, 13:47
Lokalizacja: Świat.
Kontakt:

Post autor: PoGrzyba »

Wydaje mi się trochę głupie, aby każda osoba chcąca się przywitać musiała założyć nowy temat specjalnie do tego, więc podepnę się tutaj, jeśli można...
Witam.
"Zarówno najwyższa, jak i najniższa forma krytyki jest pewnego rodzaju autobiografią."
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Myślę, że Kropka jakoś to strawi ;).
:ciasto: :ciasto: - tradycyjne ciasto dla Was na powitanie.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Witam obie Panie :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Witajcie kropka i PoGrzyba. :)
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

cześć

życzę znalezienia siebie
ja znalazłem dzięki temu forum między innymi (aseksualistą nie jestem, ale mam tak samo jak inni w tych sprawach)
Czarno to widzę...
karioka40
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2011, 20:32
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: karioka40 »

Witaj!
ODPOWIEDZ