Czy przeszkadzałoby Wam?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Czy przeszkadzałoby Wam?

Post autor: meg »

to był by as?
Ostatnio zmieniony 8 paź 2013, 18:24 przez meg, łącznie zmieniany 3 razy.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

No nieasy mają inne sposoby żeby się zaspokoić a asy muszą to jakoś robić :)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Asy NIE MUSZĄ to primo !
Secundo. Z jakiej paki as ma sie masturbować przy kimś? :roll: To by musiała taka osoba mieć coś z głowa... Już to widzę jak as woła drugiego asa i mówi : Patrz patrz co robię przed monitorem :shock:

Nie obraźcie się, ale to jest chore spostrzeganie :roll: Nie kreujmy asów jako osób nie wyżytych seksualnie osobników co muszą być pochwalane zachwalane ze choć się masturbują :P Jak as chce się masturbować to nie robi tego w dzień tylko w nocy i pod kołdra ;P A jak z kimś śpi, to idzie do innego pokoju i tam to robi :P

ale masz fantazje seksualne :lol: klapouchy pogratulować :lol:
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Nie widzę, żeby gdziekolwiek było napisane, że ma to robić PRZY ŚWIADKACH. Jestem w 100% przekonana, że wszyscy moi partnerzy robili, co robili śledząc Red Tube, ale nie przypominam sobie, żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało. Gdyby chcieli to robić przy mnie, uznałabym to za dewiację i natychmiast zerwała znajomość. :P
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Przecież ja nie pisałem, że ktoś ma na to patrzeć. Inna sprawa, że może zauważyć przypadkiem:p A co do gratulowania fantazji to każdy ma takie jekie ma i nie ma czego gratulować ani sie z czego śmiać. Tego się nie wybiera tak samo jak aseksualizmu czy homoseksualizmu.
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Klapouchy, ja czytając to pytanie wyobraziłam sobie, ze np. mój partner siedzi sobie przy komputerze i sie masturbuje a ja w tym czasie np. gotuje obiad...
Dla mnie pytanie jest niedorzeczne, a sytuacja chora. Zresztą taka sytuacja byłaby chora również w przypadku osób seksualnych.
Naprawdę dziwne pytanie.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Od razu Ci się kojarzy obiad i obrzydzenie:P Ale Ty nie musisz o niczym wiedzieć wiedzieć:P Wszyscy zdrowi faceci się masturbują nieważne asy czy nie asy:P Asy pewnie częściej bo nie uprawiają seksu.

Wiadomo, że większości się to nie spodoba... spodziewałem się takich odpowiedzi. Jednak mimo wszystko zadałem pytanie bo pomyślałem, że z askami może być inaczej:) Że wyda im się oczywiste, że skoro nie ma seksu to musi być coś innego:)
auglen
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 3 mar 2011, 11:06

Post autor: auglen »

klapouchy pisze:Od razu Ci się kojarzy obiad i obrzydzenie:P Ale Ty nie musisz o niczym wiedzieć wiedzieć:P Wszyscy zdrowi faceci się masturbują nieważne asy czy nie asy:P Asy pewnie czesciej bo nie uprawiają seksu.

Wiadomo, że większosci się to nie spodoba... spodziewałem się takich odpowiedzi. Jednak mimo wszystko zadałem pytanie bo pomyślałem, że z askami może być inaczej:) Że wyda im się oczywiste, że skoro nie ma seksu to musi być coś innego:)
Jestem zdrowym mężczyzna i jakoś tego nie robie :-).
(kiedyś tak).
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

to masz polucje:) w sumie to samo tylko nieświadome:)

I w sumie nie jestem pewien czy na pewno do końca jesteś zdrowy....
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Jesli asy niby według ciebie robia cześciej masturbacje to nie są to ASY! tylko osoby ktore maja zaburzenia seksualne :P

Zanim coś klepniesz to pomyśl 2 razy :P

Ja rzadko to robie i to co najwyzej przed snem :P Wlasnie to osoby seksualne zanim beda miały swoj pierwszy stosunek masturbuja sie czesto a i po stosunku nie zaniedbuja tej czynnosci :P Wiec jesli sie masturbujesz tak czesto jak piszesz to masz zaburzenia :P I to widać po twoich tematach jakie zakładasz :P

Jak dla mnie seksuolog sie kłania :P
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

klapouchy pisze:Od razu Ci się kojarzy obiad i obrzydzenie:P Ale Ty nie musisz o niczym wiedzieć wiedzieć:P Wszyscy zdrowi faceci się masturbują nieważne asy czy nie asy:P (...)
Jesli nie widze, to niby skad mam sie dowiedziec o takiej sytuacji? Bedzie mi potem opowiadal...? :shock:
auglen
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 3 mar 2011, 11:06

Post autor: auglen »

klapouchy pisze:to masz polucje:) w sumie to samo tylko nieświadome:)

I w sumie nie jestem pewien czy na pewno do końca jesteś zdrowy....
Tak, zdarza się co pare tygodni/miesiąc. Na początku troche mi to dokuczało, teraz jest to tak słabe, że mało się to różni od paru kropel moczu, które nie raz nam spadną.

Nie wiem co w tym niezdrowego. Rozpuszczono pełno mitów, że masturbacja to jakaś konieczność każdego człowieka (szczególnie mężczyzny).
Nic specjalnego w tym nie ma, a można się kłócić, że powyżej pewnego poziomu ma skutki uboczne (wpływ na hormony).

Kiedyś po prostu poznałem pewną osobę i właśnie tak jak Jo pomyślałem, że to ohydne. Całkowicie nie pasowało do mojej aseksualnej osobowości. Dlatego po prostu przestałem. Osoby tej już nie znam, ale jak już się oduczyłem to nie widzę potrzeby wracać. Dodatkowe 10 minut życia :-)
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Jo pisze:
klapouchy pisze:Od razu Ci się kojarzy obiad i obrzydzenie:P Ale Ty nie musisz o niczym wiedzieć wiedzieć:P Wszyscy zdrowi faceci się masturbują nieważne asy czy nie asy:P (...)
Jesli nie widze, to niby skad mam sie dowiedziec o takiej sytuacji? Bedzie mi potem opowiadal...? :shock:
Raczej nie:P Ale czasem może się zdarzyć, że przyłapiesz:) Poza tym sam fakt siedzenia przed kompem, jak się jest z kimś w parze, jest pewnym problemem.


Keri: Tak samo mi jak i wszystkim tutaj by się przydał seksuolog:P Choć obawiam się, że seksuologowie też niewiele mogą....przynajmniej w niektórych przypadkach

Auglen: Nie chodzi mi to, że brak masturbacji jest niezdrowy, ale brak libido może być objawem chorób....
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

klapouchy pisze:przecież tutaj każdy ma problemy seksualne, widze że panuje tu jakiś szowinizm

Tak samo mi jak i wszystkim tutaj by się przydał seksuolog:P
Nie przesadzasz Ty czasem? :roll: Wielki diagnosta się znalazł. :laught: Jeśli uważasz, że sam masz problem i powinieneś iść do specjalisty to idź, ale nie uogólniaj i nie używaj słów „wszyscy” i „każdy”.
No ale cóż, podobno każdy sądzi według siebie...
Quirkyalone
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

urtika pisze:
klapouchy pisze:przecież tutaj każdy ma problemy seksualne, widze że panuje tu jakiś szowinizm

Tak samo mi jak i wszystkim tutaj by się przydał seksuolog:P
Nie przesadzasz Ty czasem? :roll: Wielki diagnosta się znalazł. :laught: Jeśli uważasz, że sam masz problem i powinieneś iść do specjalisty to idź, ale nie uogólniaj i nie używaj słów „wszyscy” i „każdy”.
No ale cóż, podobno każdy sądzi według siebie...
Keri zaczał wiec mu odpisałem. Nie wiem czemu Was tak oburza. Seksuolog lekarz jak każdy inny.
ODPOWIEDZ