Otrzymałem spadek po dziadku nie mam naco wydać

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Otrzymałem spadek po dziadku nie mam naco wydać

Post autor: Kuba »

Wiedziałem że jak zadam temu tematowi taki tytuł to napewno przyciągnie waszą uwagę. :lol: :lol: :lol:

Pewnie zostaną mi znowu wylane pomyje na głowe ale się nie boje. :wink: Albo nikt nie odpisze...

O co naprawde chciałem się zapytać to czy warto oftopować? Zbaczać z toru tematu, który został rozpoczęty? Pisać nie na temat w rozpoczętym przez kogoś temacie.

W sumie to mam różne odczucia. Samego mnie w ten weekend ostro poniosło i napisałem chyba ze 30 postów. Potrafi być bardzo zabawnie (szczególnie lubie Salomee wysyłać z ciastem do księdza :wink: ). Wkońcu forum jest od tego aby pogadać sobie z ludzmi. Od informacji o aseksualności to powinna być jakaś rozbudowna strona internetowa do której jest łatwy dostęp.

Z drugiej jednak strony to forum jest dosyć niezwykłe. Przez oftopic poważny temat o aseksualności potrafi bezpowrotnie umrzeć, a nowe rzadko powstają. Często nawołujemy nowych członków do czytania forum a w niektórych tematach jest niezły bajzel... :wink:

Czy ktoś ma mi coś do powiedzenia? :wink: Jakieś odczucia, pomysły? (najlepiej pomysły) Możecie mi nawrzucać tylko prosze mi w tym temacie nie oftopować :wink: :wink: :lol:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: Agnieszka »

Osobiście nie mam nic przeciwko offtopom - może i wprowadzają zamęt, ale fajnie się je czyta i generalnie rozluźniają atmosferę :D
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: Gizmo »

To fakt, szczegolnie dziewczynki nam sie rozszalaly ostatnio - ale niejako zostaly zachecone do offtopowania.
Offtopy robia fajna atmosfere, nie mam nic przeciwko temu, zeby ktos w dyskusji dorzucil od czasu do czasu cos innego, ale kiedy w temacie z dzialu Pytania i Odpowiedzi jest tyle samo postow offtopicowych co wypowiedzi na temat, robi sie dziwnie.
Mam ostatnio coraz mniej czasu ale kiedy wchodze na forum, zawsze staralam sie przeczytac wszystkie nowe posty. Czasem mam wrazenie, ze przebijam sie przez archiwum GG. Trzeba zachowac rownowage..
Moze uda sie namowic dziewczyny, zeby urzadzaly maratony offtopowe tylko w dziale Dla rozrywki albo z Innej beczki :wink:?
Salomea

Re: Otrzymałem spadek po dziadku nie mam naco wydać

Post autor: Salomea »

Przyjęłam do wiadomości i postaram się offtopować mniej. Rzeczywiście ostatnio zrobiło się trochę dziwnie na forum. Chyba problem już został rozwiązany Clouds Clear założyła specjalny ofttopwy post, teraz możemy tam szaleć. :P :twisted: :mrgreen:
Kuba pisze:Potrafi być bardzo zabawnie (szczególnie lubie Salomee wysyłać z ciastem do księdza :wink: ).
Zauważyłam. :wink: :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: clouds clear »

Czego sie nie robi dla dobra ogolu :mrgreen: , no i nie chcemy zeby do jakiegos linczu doszlo.
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: Kuba »

Ciesze się że się szybko dogadaliśmy. Ja też niemam nic na przeciwko aby się pare postów nie na temat pojawiło, ale chodzi mi właśnie oto żeby nie szaleć.

Nawiasem mówiąc na anglojęzycznym Aven założyli sobie czata. Może ktośby umiał coś takiego u nas zrobić? Ale kto wie czy to zadałoby egzamin.
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: ewutek »

Można założyć pokój na Polczacie i szaleć do woli... to by nawet trochę rozwiązało "problem" bajdełejów.
Salomea

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: Salomea »

Ja już wolę zostać przy naszym młynku od Clouds Clear, czat to nie to samo.:wink: :mrgreen: Poza tym o czacie już kiedyś było w tym poście :arrow: http://asexuality.org/pl/viewtopic.php?t=23 :mrgreen: :P :wink:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: trujaca »

Skromny głos z otchłani mowi: Żadnych czatów! ;) :aniol:

Tematy rozmywa nadmierny offtop, zaś ten drugi - stonowany, z luznych dygresji złożony i nie na wskroś beztematowy - to świetna zabawa.
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: Ant »

Jak dla mnie to sympatyczne są te offtopy :)

W końcu codziennie się offtopuje w normalnej, luźnej rozmowie, nie?
Czczony nie tylko w Chinach
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: ewutek »

...i potem interlokutorzy zwykle drapią się w głowę "dobra, ale o czym właściwie mówiliśmy?" :lol:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: Ant »

Na egzaminie to jest szczególnie niebezpieczne :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: ewutek »

...zwłaszcza gdy to egzaminator zaczyna zbaczać z tematu, a jego offtopowe pytanka przynoszą skutek odwrotny niż "pomocniczy" :?
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Otrzyma³em spadek po dziadku nie mam naco wydaæ

Post autor: Ant »

Wtedy z czasem się znajdzie dla takiego profesora taki student, który mu trochę" zofftopicuje" drogę powrotną do domu...
Czczony nie tylko w Chinach
hellokitty93
ASiołek
Posty: 96
Rejestracja: 15 gru 2011, 22:35
Lokalizacja: Łódż,Poland

Re: Otrzymałem spadek po dziadku nie mam naco wydać

Post autor: hellokitty93 »

Ja zawsze mam odwrotny problem-mam za dużo wydatków a za mało kasy hehe :mrgreen:
<R>
ODPOWIEDZ