Witam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Witam

Post autor: Tuatha »

Po ciężkich przejściach z rejestracją na forum (to mój trzeci login bo poprzednie zostały usunięte... był wymyślony na poczekaniu i nijak nie pasuje, ale o ile nie pomoże mi jakiś przemiły admin/mod to będzie musiało tak zostać.) mogę się wreszcie przywitać.

Jeśli ktoś już chce mnie jakoś nazywać, to Anka, chociaż wolę gdy się do mnie pisze per Erato (to właśnie był ten pierwszy login, pojęcia nie wiem co komu zawinił)

Przez większość czasu można mnie znaleźć w Toruniu, gdzie uczyłam się a teraz prawie studiuję. Prawie, bo teraz jestem na dziekance i mieszkam... nigdzie, czyli wszędzie po trochu.

Po głębokich przemyśleniach zidentyfikowałam się jako panromantic asexual. O swojej aseksualności wiedziałam właściwie od zawsze, jeszcze nie mając pojęcia, czy to jakieś szersze pojęcie czy to tylko ja jestem taka "dziwna" :) . Wpakowałam się jeszcze jako szesnastolatka w związek, który trwał trzy lata i w którym bez przerwy byłam nakłaniana do seksu. Tzn. nigdy się nie "złamałam" i ostatecznie do niczego nie doszło, ale wielu z Was pewnie rozumie jaką sieczkę z mózgu może zrobić bycie przez taki czas pod stałą presją. Ex namawiał prośbą i groźbą, deklarował że oczywiście rozumie i przestanie naciskać a potem robił swoje. Przez to zamiast po prostu nie interesować się seksem teraz się go boję.

Trafiłam tu w zasadzie w poszukiwaniu zrozumienia, które pomoże mi odbudować poważnie nadszarpniętą pewność siebie. Oprócz tego nie mogę się wprost doczekać żeby dowiedzieć się, jak to jest rozmawiać z kimś kto nie myśli tylko o jednym ;)
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

Witaj!

Także jestem tu od niedawna, a już mi tu dobrze. Mam nadzieję, że też tak niedługo poczujesz. ; )
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Witaj na forum! :ciasto: :kawa:
Tuatha pisze:Po ciężkich przejściach z rejestracją na forum (to mój trzeci login bo poprzednie zostały usunięte... był wymyślony na poczekaniu i nijak nie pasuje, ale o ile nie pomoże mi jakiś przemiły admin/mod to będzie musiało tak zostać.) mogę się wreszcie przywitać.
Jeśli ktoś już chce mnie jakoś nazywać, to Anka, chociaż wolę gdy się do mnie pisze per Erato (to właśnie był ten pierwszy login, pojęcia nie wiem co komu zawinił)
Zmiana nicka jest możliwa, były tu już nawet takie przypadki, ale z tym będziesz musiała poczekać na adminów, gdyż moderatorzy nie mają takiej mocy. :wink:
Login niczemu nie zawinił, po prostu gdy jakiś użytkownik jest zdublowany wówczas zostawia się jeden tylko login, natomiast pozostałe "wcielenia" się usuwa. I taki też los najwyraźniej spotkał Erato i tego drugiego nicka.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2011, 20:43 przez urtika, łącznie zmieniany 1 raz.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

To nie to, dubla nie było. Ot, czekał sobie login spokojnie na aktywację, aż tu znikł. Musiał zostać usunięty, bo jest teraz zastrzeżony. Jeśli jakiś admin zajrzy, to będę bardzo ale to bardzo wdzięczna :3

A wracając do właściwego tematu, dziękuję za miłe przyjęcie! :)
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Witam na forum :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Babeta
ASiołek
Posty: 91
Rejestracja: 10 mar 2011, 10:17
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Babeta »

Witaj :)
Awatar użytkownika
Megaraa
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 17 kwie 2011, 15:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Megaraa »

Witaj;) dobrze, że jesteś ^ ^
Meg.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Witam

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj na nASzym forum nowa koleżanko! :welcome:
Poczęstuj się powitalnym ciastkiem i kawą! :ciasto: :kawa:
Pisz dużo postów i zostań na forum długo, bo już dążyłam Cię polubić.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Post autor: meg »

Miło poznać :hello:
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Dzięki wam wszystkim ogromne :3 Już się czuję jak u siebie :)
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Zuzanna »

Witam i zapraszam na forumowe spotkania :D
Awatar użytkownika
Alek
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2011, 17:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alek »

Witamy :ciasto:
ODPOWIEDZ