Telewizja

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Telewizja

Post autor: DZIEWICA8 »

Mam dla Was parę pytań związanych z telewizją. Czy lubicie oglądać telewizję? Czy macie swoje ulubione programy? Jak często oglądacie?


Ja bardzo lubię oglądać telewizję, oglądam ją codziennie. Lubię seriale: Klan, Plebania, M jak miłość, Na dobre i na złe.
seriale komediowe: Hela w opałach, Niania
programy przyrodnicze: Dzika Polska, Ostoja, Prosto z lasu, Natura się odpłaca, Wajrak na tropie, Pomorskie krajobrazy.
i inne: Familiada, Kuchenne rewolucje, Twój fundusz - Twoja szansa, Panorama lubelska.
Mam w domu magnetowid, nagrywam coś gdy nie ma mnie w domu, a potem odtwarzam.

A co wy lubicie oglądać?
Ostatnio zmieniony 24 maja 2011, 07:44 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 2 razy.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Post autor: meg »

wolę net. Rzadko oglądam tv.
Ostatnio zmieniony 9 lis 2011, 14:51 przez meg, łącznie zmieniany 2 razy.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

"Ranczo", "Majewsk"i, seriale historyczne jak "Czas honoru", "Wojna i miłość", TVN 24
Awatar użytkownika
matnia
mASełko
Posty: 125
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:55
Lokalizacja: CT

Post autor: matnia »

"dr House", "Dexter" i tvn 24 :)
Awatar użytkownika
Joan
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 14 maja 2008, 11:32

Post autor: Joan »

Lubię oglądać telewizję, chociaż przez studia trochę się odzwyczaiłam. Regularnie oglądam "Szymon Majewski Show" i "Na Wspólnej", czasem "Rozmowy w toku" a poza tym od czasu do czasu jakieś programy na Animal Planet lub Discovery i komedie na kanale Comedy Central.
AVEN cake isn't a lie :ciasto:
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Raz na ruski rok mi się zdarzy obejrzeć telewizję. Już się chyba odzwyczaiłam. Sprzyja temu sytuacja, że w miejscu gdzie mieszkam nie mam telewizora. Niestety jest mało programów, które trafiają w moje upodobania. Oglądałam z niekłamaną ciekawością programy o morderstwach, sekcjach zwłok, kontrowersjach związanych z różnicami kulturowymi np. sposobach pochówku zwłok, rytuałami, szamanami itp. Lubiłam też programy o zwierzętach i emisje różnych koncertów zespołów, które mnie interesują np. na tvp kultura leciały stare relacje z Jarocina, albo koncert Kalibra 44 z 97 roku. Jeszcze kilka lat temu chętnie oglądałam "ucztę kinomana" na tvp, ale niestety godziny emisji filmów były skandalicznie późne. Jeżeli chodzi o seriale to już dawno doszłam do wniosku, że to strata czasu. Zdarzy mi się obejrzeć sporadycznie np. kryminalne zagadki Miami. Rzadko oglądam filmy. Zwykle tracę cierpliwość na reklamach lub przerywam oglądanie filmu, bo nie sprostał moim oczekiwaniom :P

W telewizji najbardziej nienawidzę wiadomości, serwisów informacyjnych, wszelkich hot niusów na paskach u dołu ekranu i chodliwych tematów na czasie wałkowanych po stokroć: katyniów- niekatyniów, rocznic, pogrzebów, trzęsień ziemi, kataklizmów. Nie lubię programów rozrywkowych z udziałem supergwiazd na czasie, talk showów i innych, w których prowadzący udają, że poruszają istotne tematy, a i tak wiadomo, że chodzi o wzbudzenie sensacji.
O programach muzycznych nie warto nawet wspominać. Irytujące są tez powtórki. W moim przypadku internet przejął rolę tv.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

Tvn24 najczęściej, jak już oglądam tv. Seriale, fakt, ogladam, ale na necie, bo nienawidzę lektorowania na tvnach, jedynkach, foxach.
Także napisyv rządzą czy tam chwilę się pomęczę w oryginale. Bo wielbię Dextera, Desperatki, Przyjaciół.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 10:27 przez ..., łącznie zmieniany 1 raz.
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Telewizja

Post autor: DZIEWICA8 »

A więc TVN jak na razie wygrywa. Ja na TVN oglądam regularnie Kuchenne rewolucje. Kiedyś oglądałam też seriale komediowe Hela w Opałach i Niania. Wielka szkoda, że Heli już nie ma, bardzo ją lubiłam. Moi rodzice często oglądają TVN: Fakty, TVN, Uwaga, Na Wspólnej, Szymon Majewski, X Faktor, Taniec z gwiazdami. Ja wtedy też mimowolnie oglądam, bo mam wspólny pokój z mamą. Czasem coś mnie zainteresuje np. ostatnio X Factor, jestem ciekawa, kto wygra. Mi osobiście bardzo podoba się śpiew pani Małgosi.
Ja najbardziej lubię TV Polonia i TV Lublin, bo tam jest dużo mądrych i ciekawych programów dokumentalnych.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

O, Kuchenne Rewolucje fajne są. ;)
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

No to ja tylko szymona majewskiego :roll: Ranczo dobre bylo do przed ostatniej serii bo ta ostatnia co leci to zbyt mocno wydumana i na sile.. Te wszystkie zagraniczniaki oraz ci wlosi :shock: Nie weim co tworcy chcieli osiagnac ale kiczem zajezdza :roll: . A tak to nieo goladam wogole telewizji jedynie siedze przez netem i szukam muzyki ze wszystkich regionow ;) "Ze wszystkich!" podkreslam ;)
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Mi się ndal Ranczo podoba. Prawda, że czasem widać naciąganie, że pomysły się trochę kończą ale i tak mam nadzieje, że będzie trwać do końća świata i jeden dzień dłużej:)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Telewizja

Post autor: DZIEWICA8 »

Smutno mi od wczoraj! Z X Factora odpadła pani Małgosia. Szkoda, bo bardzo mi się podobało jej śpiewanie. Jednak Michał też bardzo dobrze śpiewał. Najmniej podobała mi się Ada, ona mogłaby wczoraj odpaść. :( :( :(
DZIEWCa8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

No, Ada do domu.
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Telewizja

Post autor: DZIEWICA8 »

Nie wiem, czy oglądacie X Factrora, ale chodzi tam o to, że amatorzy śpiewają znane piosenki. Jest troje jurorów, każdy z nich ma swoją drużynę - kilka śpiewających osób lub zespołów. Są to Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i Czesław Mozil. W każdym programie widzowie głosują smsami, a dwie osoby lub zespoły, które zdobędą najmniej głosów śpiewają jeszcze raz i jurorzy we troje wybierają kto odpadnie.
Ja oglądam to od niedawna. Ostatnio było tak, że Maja miała w drużynie zespół Dziewczyny, który odrzucił Kuba i ona była na niego za to bardzo zdenerwowana. Potem zostały dwie osoby Kuby: Michał Szpak i Ada Szulc i dwie osoby Czesława: pani Małgosia i Gienek Loska.
Ostatni odcinek mnie zdenerwował, wyglądał na manipulację. Zagrożeni byli Michał i pani Małgosia. Kuba wybrał Michała ze swojej drużyny i wtedy prowadzący oddał głos Czesławowi, chociaż była kolej na Maję, bo ona siedziała obok Kuby, a Czesław za nią, jako ostatni. Czesław odrzucił panią Małgosię, mimo że była z jego drużyny i zawsze jak dotąd ją chwalił i popierał i wyglądał na zachwyconego, gdy ona śpiewała. :piggy: Strasznie się rozgadał i nie zwracał uwagi na prośby prowadzącego, żeby od razu podał swój werdykt. Dla Mai zabrakło już czasu i wcale nie dopuścili jej do głosu, bo pewnie bali się, że może się zemścić na Kubie za Dziewczyny i odrzucić Michała z jego drużyny. Michał bardzo dobrze śpiewa, ale zdenerwowało mnie, że tak nakręcili przy wybieraniu osoby odpadającej.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Fabuła skomplikowana prawie jak w "Modzie na sukces" :lol:
Między innymi dlatego nie oglądam telewizji.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ