Telewizja

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
matnia
mASełko
Posty: 125
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:55
Lokalizacja: CT

Post autor: matnia »

A nie chodzi o to że Maja nie miała już prawa głosu bo jej drużyna nie bierze udziału w rozgrywkach?
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

Kurde, serio? Dziwne. I tak już finał. Kogo obstawiacie?
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Post autor: DZIEWICA8 »

Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy tam są takie zasady, że osoba niemająca już swojej drużyny nie ma prawa głosu. Niczego takiego się tam nie mówiło, a gdyby był. Podobno Maja cały czas jest niezadowolona.

Myślę, że może wygrać Gienek, bo on ma najwyższe oceny na internetowej stronie X Factora i nie był jeszcze zagrożony. Na drugim miejscu może być Ada. Finał będzie już w niedzielę, będą nagrodzone dwa miejsca - pierwsze i drugie.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
matnia
mASełko
Posty: 125
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:55
Lokalizacja: CT

Post autor: matnia »

Ja obstawiam Adę. Sama jestem za Szpakiem.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Telewizja

Post autor: DZIEWICA8 »

Już wszystko wiadomo X Factora wygrał Gienek Loska, drugie również nagradzane finansowo miejsce zajął Michał Szpak. Taki układ najbardziej mi się podoba, chociaż żałuję, że odpadła pani Małgosia.
Michał też zresztą bardzo ładnie śpiewał.

Chyba jednak w poprzednim odcinku Maja miała prawo głosu, bo podobno była zła, że nie została dopuszczona do głosu.
DZIEWICA8
Ostatnio zmieniony 7 cze 2011, 13:50 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Unheilig76
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 4 paź 2010, 06:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Unheilig76 »

W moim przypadku internet wyparł telewizję całkowicie. Gdyby nie inni współmieszkańcy na pewno nie płaciłbym za kablówkę. Do dziś nie wiem jakie mam programy w tv, bywa tak, że telewizora nie włączę ani razu w miesiącu.
Zastanawiające, że coraz więcej takich "atelewizyjnych" osób w moim otoczeniu i nie tylko...
Babeta
ASiołek
Posty: 91
Rejestracja: 10 mar 2011, 10:17
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Babeta »

Ja też telewizji prawie w ogóle nie oglądam, do niedawna nie miałam nawet telewizora ale rodzice kupili sobie nowy więc stary odbiornik od nich przejęłam, w zasadzie to nie wiem po co, bo na razie stoi i się kurzy :D
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

No to się podłączę pod atelwizyjnych (za to internetowych). Nie oglądam telewizji od lat. Dawniej lubiłam telewizję choć były tylko dwa programy. Pamiętam stare seriale, stare programy: sondę, laboratorium, perły z lamusa, w starym kinie, wielką grę... Filmy były normalne, półtoragodzinne. Teraz dobre filmy są w dziwacznych godzinach... a po 20.00 podają 45-minutową sieczkę. Poza tym nie jestem w stanie strawić głupkowatych reklam...
Niemniej w tym roku spodziewam się dostać w spadku stary odbiornik, podobnie jak Babeta, chyba do odkurzania :).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Gdy w niedzielę, po raz pierwszy od chyba roku, włączyłam telewizor, to moje koty o mało nie umarły ze zdziwienia, że to dziwne pudło, od którego tak fajnie się odbija, skacząc na parapet, wydaje dźwięki. I pani siedzi, i w to patrzy O_O
Ostatnio zmieniony 7 cze 2011, 16:57 przez dziwożona, łącznie zmieniany 1 raz.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Telewizja

Post autor: DZIEWICA8 »

Jest jedna rzecz, która mnie denerwuje w telewizji i w mediach ogólnie. Mianowicie, gdy podaje się tam niesprawdzone do końca informacje i niepotrzebnie sieje panikę. Na przykład ostatnia sytuacja ze skażonymi warzywami. Najpierw podejrzewali o skażenie ogórki, potem okazało się, że niesłusznie. Jednak z tego powodu rolnicy i sprzedawcy ponieśli straty. Powinno się najpierw dokładnie sprawdzić żywność, zanim się ją dopuści do handlu i nie podawać niesprawdzonych do końca informacji, żeby potem niepotrzebnie nie siać paniki.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Nightfall

Post autor: Nightfall »

Takie sianie paniki i podawanie niesprawdzonych informacji niestety są celowe, mają wywołać określone relacje u odbiorców.

Jeśli chodzi o telewizję, to oglądam niewiele. Zazwyczaj sięgam po filmy na DVD. Lubię kino psychologiczne ;)
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Sianie paniki to jedno... Problemem jest to, że ludzie ślepo wierzą w fakty będące z zasady wyolbrzymiane, a które im aplikują powiązane z biznesem media... Patrz: "afera cukrowa" ktoś zrobił dobry interes na tych sztucznie wywindowanych cenach... a wystarczyło tylko odczekać miesiąc, dwa do zakończenia tego "pseudo kryzysu"...
Musisz zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie: "Co pragniesz w życiu robić... i zwyczajnie zacznij to robić..."
Awatar użytkownika
matnia
mASełko
Posty: 125
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:55
Lokalizacja: CT

Post autor: matnia »

To zwykłe fakty medialne. Ale akurat jeśli chodzi o sprawę hiszpańskich ogórków to nie do końca to winna mediów. Władze niemieckie też ponoszą część winy. Media manipulują ale i same są manipulowane.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Telewizję oglądam. Lubię mecze piłki nożnej, serwisy informacyjne. Oglądam też z jedną czy dwie telenowele - lubię taki lightowy klimat. :D Czasami też zdarzy mi się, że trafię na ciekawy film obyczajowy itp. oraz na filmy krótkometrażowe.
Obecnie odkryłam blok kreskówek z lat 90. Przegapiłam przez Was Timona i Pumbę...
No i do tego wszyscy się pochowali. Możecie zacząć wychodzić - dzisiaj jest mecz Ligii Mistrzów, więc nie będzie mnie.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Seriale (powstałe z Sylwestra) :P

Post autor: marisaxyz »

Layla pisze:
marisaxyz pisze:ja zamierzam zrobić sobie maraton z jakimś fajnym serialem :-)
A jaki Ci chodzi po głowie?

Supernatural (kocham ten serial) albo Big Bang Theory , ewentualnie Dexter, chociaż myślałam też o Futuramie, pewnie zdecyduję w ostatniej chwili :D
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
ODPOWIEDZ