Aseksualizm a taniec

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Unheilig76
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 4 paź 2010, 06:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Unheilig76 »

Nie potrafię tańczyć i nie mam zamiaru się uczyć. To nie dla mnie :(
Awatar użytkownika
dea
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 13 lis 2010, 00:22
Lokalizacja: śląsk

Post autor: dea »

Myślicie, że każdy jest zdolny nauczyć się tańca pod okiem najlepszych instruktorów czy może niektórzy nigdy/za żadne skarby nie?
Awatar użytkownika
Unheilig76
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 4 paź 2010, 06:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Unheilig76 »

dea pisze:Myślicie, że każdy jest zdolny nauczyć się tańca pod okiem najlepszych instruktorów czy może niektórzy nigdy/za żadne skarby nie?
Niestety, uważam że to drugie :(
Awatar użytkownika
pogubiony
pASibrzuch
Posty: 260
Rejestracja: 2 lut 2010, 10:05
Lokalizacja: O/S -> N/S

Post autor: pogubiony »

Przyłączam się do przedmówcy :oops:
"Dopóki sen na oślep płynął
nad straconą nadzieją,
Kosmos bólem się sączył
nad straconą miłością.
Ze skrytych ludzi świat twój
został pomału wygnany,
Lecz niebo nie spało."
hrabinka
pASibrzuch
Posty: 207
Rejestracja: 4 wrz 2010, 19:31

Post autor: hrabinka »

Jeśli chodzi o mnie to nie lubię tańczyć. I to nie dlatego, że nie umiem (no, walca czy poloneza to chyba umiem tańczyć :P ). Po prostu nie interesuje mnie to.
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Tancerze amerykańskiej edycji SO YOU THINK YOU CAN DANCE.
Są cudowni,obydwoje.
A choreografia bardzo ciekawa.Hip hop routine.


http://www.youtube.com/watch?v=emy9R7zx ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=7OS2qhza ... re=related
Ostatnio zmieniony 16 lip 2011, 11:50 przez Motylciemny, łącznie zmieniany 4 razy.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Ja wręcz nienawidze tańczyć, chyba że pogować:) Większość facetów nie lubi tańczyć, jeśli to robią to chyba po to żeby wyrwać laske, a ja się tym nie zajmuje.
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

Lubię, choć nie umiem. :D
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Post autor: meg »

Uwielbiam, jak nikt nie widzi :justcuz:
Ostatnio zmieniony 9 lis 2011, 14:43 przez meg, łącznie zmieniany 2 razy.
Babeta
ASiołek
Posty: 91
Rejestracja: 10 mar 2011, 10:17
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Babeta »

Nie umiem i nie lubię :D
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Post autor: Layla »

Ciekawe czemu wcześniej nie zauważyłam tego wątku :P Ja po prostu kocham tańczyć. Tańczę w sumie od drugiej klasy podstawówki (czyli jakieś 12 lat już :D). Tańczyłam szeroko pojęty taniec nowoczesny, videoclip, trochę hip-hopu też było, towarzyski w jakiś tam podstawach mam opanowany. Ale w sumie wszystko mnie nudziło. Od czterech lat tańczę bollywood dance i po prostu zakochałam się w tym tańcu :) Kocham i muzykę i bajecznie kolorowe stroje (mam własne sari, salwar kamiz, spodnie do orientu i obowiązkowo chustę z monetkami, niby nie bollywood, ale pięknie brzęczy :P). Dlatego, że tak długo się uczę i jestem zdania że coś umiem, występuję tak często jak się tylko da :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
agnieszka_24
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 26 lip 2011, 11:46

Post autor: agnieszka_24 »

Jejku, jak dobrze, że znalazłam to forum, bo myślałam już, że naprawdę jestem jakimś dziwolągiem. Nie znoszę tańczyć, nie znoszę też, gdy inni usilnie próbują mnie namówić na jakieś dyskoteki lub inne imprezy wiedząc, że tego nie cierpię. Niestety we wrześniu szykuje się duża impreza rodzinna z potańcówką z okazji rocznicy ślubu mojej ciotki i wuja. Chyba nie muszę Wam mówić co to dla mnie oznacza :cry: Mam nadzieję, że uda mi się jakoś wymigać, bo po pierwsze jestem zaproszona z osobą towarzyszącą a nie wiem skąd bym takową wytrzasnęła a po drugie myśl o słuchaniu disco-polo i tłumaczeniu się całej rodzince dlaczego przyjechałam sama doprowadza mnie do rozpaczy.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Kurcze jak mnie to drazni gdy slysze jak wiele rodzin traktuje te zwiazki i zabawy mlodych ze szok :shock:

Traktowanie:

kazdy ma lubic tanczyc a jak nie to niech polubi!
kazdy ma znalesc sobie kogos bo jak nie to cos z nia nie tak a jeszcze jak nie lubi seksu.. O MATKO kochana! Boze grzmij!

Az mi sie w zoladku cos przewraca gdybym musial wymienaic inne ograniczenia :roll:
Awatar użytkownika
zdziwaczalastarapanna
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 24 lip 2011, 09:42

Post autor: zdziwaczalastarapanna »

dea pisze:Myślicie, że każdy jest zdolny nauczyć się tańca pod okiem najlepszych instruktorów czy może niektórzy nigdy/za żadne skarby nie?
Chyba każdy jest w stanie nauczyć się podstaw tańca, ale tylko nieliczni zostają dobrymi tancerzami. Istnieje coś, czego ani ciężką pracą, ani świetną techniką osiągnąć się nie da. Można wypracować krok, piruet, nawet skok można poprawić, lecz artyzm albo jest, albo go nie ma. Jeśli Bóg nie dał tej iskry, najcięższa praca nie pomoże.

Lubię czasem popatrzeć na dobrych tancerzy, głównie na filmach. Nienawidzę za to dyskotekowych podrygów w rytm tandetnej muzyki i spoconych łap zapijaczonych lub naćpanych oblechów na moich pośladkach. Wesela również omijam szerokim łukiem.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2016, 06:02 przez zdziwaczalastarapanna, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Jeśli ktoś się chce nauczyć tańczyć, to niech włoży sobie rybę do majtek, rezultat murowany. Wiem, bo mi się to wczoraj przytrafiło :mrgreen:

A poważnie, to nie do końca zgadzam się z tym, że każdego można nauczyć podstaw - jak ktoś nie ma poczucia rytmu, to za nic się nie nauczy nawet tego.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ